AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Agim Qeku

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Agim Qeku   Lun 22 Mai - 0:11


Xhevat Kryeziu,Cen Desku,Une Haxhiu,dhe Rrahim Buzhala,ne nje pajtim ne Baje te Malisheves,dhe foto e dyte _ mars 1997 ne promovimin e vepres:Eshte Prof Mejdi Elezi
http://www.freeblognetwork.com/drenica/715/
http://www.freeblognetwork.com/Albanian/1241/#c23139http://freeblognetwork.com/drenica'Moje oslobađanje dokazuje da je Kosovo neovisno' (Politika ...S lisicama na rukama, Agim Qeku proveden je u slovenski pritvor gdje je ... A onda se dogodio preokret i Agim Qeku pušten je iz slovenskog pritvora da bi. ...
www.nacional.hr/articles/view/10756/3/ - 21k - En cache - Pages similaires


Kosova Info Server Forume - Tė shiqoj TemaKjo qe beni Ju s`ėshtė gjė e mirė, sepse as Adem Jashari, as Jasharajt, as deshmoret dhe heronjt tjerė si Agim Ramadani, Sali Qeku, F.Lladrovci e shume e ...
forum.kosova.de/forum/viewtopic. php?topic=10487&forum=17&start=20&39 - 64k - En cache - Pages similaires

Kosova Info Server Forume - Tė shiqoj TemaKomandant Drini,Ministri i mbrojtjes Ahmet krasniqi, Sali Qeku, Agim Ramadani dhe shum te tjere qe u vrane pas shpine, keta te vetmin mekate qe bene luftuan ...


Thaēi takoi drejtorin e Kėshillit shqiptaro – amerikan Kosovė

Kryetari i Partisė Demokratike tė Kosovės, Hashim Thaqi kėrkoi sot nga diaspora shqiptare nė Shtete e Bashkuara qė te jetė mė e angazhuar nė lobimin e ēėshtjės sė Kosovės, sidomos nė kėtė fazė tė rėndėsishme nė tė cilėn kemi hyrė. Ai e bėri kėtė deklaratė, pas njė takimi tė zhvilluar me drejtorin e Kėshillit shqiptaro – amerikan, Avni Mustafa.

KOSOVA ONLINE - INFORMACIONE SHQIPTARE - KOSOVA FORUMI - Azem ...2/5/2006 - AZEM VLLASI BASHKĖ ME GRUAN E VETĖ JANĖ MĖ TĖ VLEFSHĖM PĖR ... Agim Qeku papapapa ky kinse nuk pe vorros rugoven sikur Fadilin e titos,more nanen ...
www.freeblognetwork.com/kosovo/950/ - 94k - En cache - Pages similaires


Pour limiter les résultats aux pages les plus pertinentes (total :
Kosova Info Server Forume - Tė shiqoj Temasiē ia vuri nofkėn vetes, i cili po mendon se "e ka kapur Zotin pėr ... Gjeneral lajtnant masimo AGIM QEKU edhe ky ka gruan sllave shkin te Kroacise . ...
forum.kosova.de/forum/viewtopic. php?topic=9048&forum=17&60 - 68k - Résultat complémentaire - En cache - Pages similaires
Kosova Info Server Forume - Tė shiqoj TemaKomandant Drini,Ministri i mbrojtjes Ahmet krasniqi, Sali Qeku, Agim Ramadani dhe shum te ... Pergjigja ime eshte se nuk duhej vrare. E jotja kush eshte? ...
forum.kosova.de/forum/viewtopic. php?topic=5193&forum=10&19 - 49k - En cache - Pages similaires


forum.kosova.de/forum/viewtopic. php?topic=5193&forum=10&19 - 49k - En cache - Pages similaires


Derničre édition par le Lun 19 Fév - 10:03, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Keshilltari i Agim Qekut thote   Jeu 25 Mai - 6:12

Se Agim Qeku nuk e ka pare se ne dokument nuk perkrahet lufta e kosovareve,apapa
A mos i ka pas syt e lidhur?po ku muti edhe ne rambuje nuk e pane e lexuan rrezuluten1244?More qen klysh tradhetari mos lai mut me shurre ,sepse na tranuat tue na tradhetuar
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agim Qeku   Dim 27 Aoū - 7:18

http://forum.b92.net/lofiversion/index.php/t22859.html


Hoqe li agim qeku biti ministar odbrane srbije?
pa ko lazhe da nije i njihov zete,zhenu dragicu

http://forum.b92.net/lofiversion/index.php/f52-750.html
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agim Qeku   Dim 27 Aoū - 7:48

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Agim Qeku   

Revenir en haut Aller en bas
 
Agim Qeku
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: