AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Pse e vrane Ibush Klokoqin ?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Pse e vrane Ibush Klokoqin ?   Ven 26 Juil - 15:32

Miftari: Njerėz tė UĒK-sė spiunuan Adem Jasharin e Zahir Pajazitin
Prishtinė, 2 shkurt - Naim Miftari ka vendosur tė flasė. Pretendon se ka shumė informacione, madje edhe pėr spiunimin qė njerėz tė afėrt tė UĒK-sė i kishin bėrė Adem Jasharit, Zahir Pajazitit e tė tjerėve.

Njeriu qė pretendon se ka qenė hetues nė SHIK ka thėnė se ka informacione tė sakta se si Shėrbimi Sekret Serb dinte shumėēka pėr luftėn e UĒK-sė, pjesė e sė cilės ishte edhe vetė, shkruan e pėrditshmja “Koha Ditore”.

Ai ka thėnė se i ka raportuar rregullisht Kadri Veselit, nga i cili thotė se ka marrė edhe detyra konkrete.

Miftari thotė se gjatė punės sė tij e kishte parė kodin e Nazim Bllacės – “Seiko”, ndėrsa pėr vete thotė se e ka pasur kodin “031”.

Miftari, qė tashmė ka dhėnė njė deklaratė nė Prokurori, thotė se ka edhe fakte. Qindra dosje ka thėnė se nuk ia ka dorėzuar SHIK-ut, por i mban ai. Nė mesin e tyre edhe pesė CD qė ia kishte dhėnė Ibush Kllokoqi.

Ai ka thėnė se gjatė viteve tė pasluftės ka pasur oferta nga zyrtarė tė lartė tė PDK-sė pėr tė kryer vrasje me pagesė, por kishte refuzuar. U ēon edhe selam qė “mos t’ia kėrcasin filmin se 500 herė ua bėn ma zi sesa Nazim Bllaca”.
(42311 herė i lexuar) publikuar mė 02.02.2012 nė 10:03 nga R.Z.

publikuar mė 14.01.2012 nė 21:33 nga F.B.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Pse e vrane Ibush Klokoqin ?   Sam 27 Juil - 0:40

Isak Musliu i ka marr paret e neve na ka pague
Ramadan Krasniqi ua ka qi nanen krejt te zezat ua ka qit.Kete e permend edhe Drita Kllokoqi gruaja e te ndjerit.
Kan me hek ma vone Bajram Rexhepin,Agim Qekun ,Enver Hoxhen.
Per rastin Bllaca a deklaroi ish presidenti Fatmiri qe thaqi e ka shti me demantue.
I kan vra keta sepse  iu jan frigue ketyre per veprat e veta.Qe kan qen sherbetor te udbes.Si Selim Broshen.Azemi ka dasht me vra mikun e vete.

Hashimi eshte ka ja qel varrin edhe ma shume vetes.Edhe Milloshi ka qen sherbetor i amerikes,edhe Sadam Hyseni ka qen bashkpuntor i amerikes edhe Gadafi dhe ne fund ja marun vorrin ketyre.
Ferki Aliu dhe Miftari e paskan marr ne pyetje Ibush Kllokoqin dhe ky Aliu paska vdek aksidentisht me vone...Kllokoqi nuk u vra nga uēk,Ai u vra se ka ditur shume,me ne ka qen shume bashkpunues.,e vran udbashet,per mos mi qite ky,metod enveriste.......


Derničre édition par Perparimi le Sam 27 Juil - 1:24, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Pse e vrane Ibush Klokoqin ?   Sam 27 Juil - 1:20

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Pse e vrane Ibush Klokoqin ?   

Revenir en haut Aller en bas
 
Pse e vrane Ibush Klokoqin ?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: