AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Reagim ndaj patriotave me bateria

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Reagim ndaj patriotave me bateria   Mar 20 Aoū - 18:10


19:23 / 18 January 2013 / Kategoria: Opinion
Reagim ndaj ‘patriotėve’ me bateri!


Haxhi Kuēi
Redaksi e Gazetės Ditore,

Pasi e shihni tė rrugės qė nuk arrihet asgjė me shpifje dhe etiketime mė tė shėmtuara. me kėsi lloje tė poshteruara, pse ju vėllezėr ja botuat shkrimet Reshat Badallajt?

Ku bazohet Reshat Badallaj qė tė shpif pa kurrfarė argumentesh.

Kur kam bashkpunuar me serb o vellazni? Unė e kam shkatėrruar jetėn time dhe familjes sime per t’ua zdritė jetėn popullit shqiptar dhe kurrė nė jetėn time pėr aktivitetin tim kerkujt nuk ia kam cekur.

Meritat e mija i pėrvetėsuan spiunėt e serbise qė sot i kemi nė Kuvendin e Kosovės. E une mbeta kerkushi. Dhe nese ja paskemi borgj atdheut qė tė punojmė pėr tė, a duhet qė unė tė vdes si i papėrshtatshėm moralo-politik si per serb ashtu edhe pėr shqiptarė. Nė rastin tim nuk ka dallim serbėt dhe shqiptarėt nė koordinim mes tyre.

Zotit po ja la ku mundin tim qė ia kushtova popullit tim, kurrė mos e trashegofshin.
Redaksi e Gazetės Ditore,

Nėse kėshtu vazhdoni qė spiunėve t’i dilni krah, ishalla ju shkon mbarė tradhėtia!

Por e shoh se drejtesi ndėr shqiptarė kurrė nuk paska pasur as qė po shoh qė ndonjėherė do tė ketė.

Ata shqiptarofolės, qė pėr interesa personale lavdėrojnė dėshmorėt, kurrė hajrin mos ja pafshin.

Mė falni qė po ju shkruaj se edhe juve ju paskam besdisur me shkrime.

Haxhi Latif KuēiGazeta
Replikė nga redaksia e Gazetės Ditore
I nderuar z. Haxhi,
Gazeta Ditore ka njė staf tė ri qė nuk e din SAKTĖ se kush ka qenė spiun e kush nuk ka qenė spiun nė kohėn e ish-Jugosllavisė.
Gazeta Ditore ėshtė media qė nuk ka cenzurė.
Gazeta Ditore nuk dėshiron qė nė njė artikull tė komentohet me gjuajtje fjalėsh tė njėrit komentues nė tjetrin, dhe nė tė shumtat e rasteve komentuesit prezentohen rrejshėm, nga tė dy anėt.
Z. Hashi, ju asnjėherė nuk keni derguar ndonjė shkrim autorial qė Gazeta Ditore ta publikojė atė, dhe pėr kėtė aryse, mendojmė qė nuk e keni tė drejtėn e ankesės!
Z. Haaxhi, jeni duke gabuar rėnd qė nė momentin kur ju personalisht nuk e dini pronėsinė e Gazetės Ditore, ju nuk e njihni stafin e Gazetės Ditore, ju nuk keni asnjė dijeni pėr Gazetėn Ditore nė pėrgjithėsi – kur ju e quani Gazetėn Ditore TRADHTARE, po gaboni, apo ndoshta e keni prej pėrvojės tuaj personale!. Mos njėllosni nė Gazetėn Ditore qe primar ee ka publikimin pa cenzuurė, sepse nėse kėtė e bėni prap, atėherė askush mė nuk do t’ju besojė as pėr njėllosjet tjera qė ju i bėni.
Tė shtojmė kėtu qė as personi i pėmendur nga ju, Reshat Badallaj nuk ka njohuri tė afėrt me stafin e Gazetės Ditore!
Poashtu mund tė lexoni edhe:
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Reagim ndaj patriotave me bateria
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: