AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bashkimi Kombetar forumi si me fton qe te shkruaj shqiptarqe

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bashkimi Kombetar forumi si me fton qe te shkruaj shqiptarqe   Mer 28 Aoû - 17:51


05/01/2009
Haxhi Kuçi i nderuar kam respektin me te madh per juve dhe postimet e vyeshme qe po i beni juve ketu ne forum. Por c'ka eshte me e keqja, postimet tuaja dhe tona po vene dem ne forum per shkak se administratori i papergjegjshem progrek po i censuron ato ne menyre qe askund te mos ndihet mendimi i lire. Si pasoje dhjetera anetar jane perjashtuar nga forumi per te vetmen arsyeje, qe shprehen mendimin e paster shqiptar e qe siu konvenonte administratoreve progrek

Ndaj te ftojme te behesh pjese e sofres me te mire gjithshqiptare www.bashkimikombetar.com ku do gjesh dinjitetin tend si postues/e, kenaqesine dhe individualitetin tend kreativ, mendimin shqiptar dhe cdo gje tjeter shqiptare. Tamam si sofer e shqiptarise e jo si ketu ne kete forum ku cdo gje eshte e ngrire, ku forumistet akoma se njohin njeri tjetrin, ku e urrejne njeri tjetrin.

Behu pjese e www.bashkimikombear.com ku postimi juaj miratohet ne cast e jo si ketu ne diskutime.com ku duhet te presesh nje cerek jave vetem per tu miratuar nje postim. Keshtu me nuk shkon.

Ndaj te ftojme te behesh pjese e

www.bashkimikombetar.com

Miqesisht
Alisa Mehana
.......................................
Pergjigje;Haxhiu
Edhe pse nuk deshta qe ti bashkohem forumit BK,por nga shume lutje,hajte thash ndoshta jan ma atdhetar.Por dhe ketu pa dallim siatje tek dc.,Edhe ketu ja nisen te kyqen tradhetaret dhe jo vetem qe te mi shlyenin artikujt,por edhe te me prijashtojn pro serbet si,shpesh.Prape tani forumi i bashkimit kombetar me ftojne,bile qe te fitoi kinse para me ane te shkrimeve.Se çfare popull jermi,vertete  jashta normave njerezore.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bashkimi Kombetar forumi si me fton qe te shkruaj shqiptarqe
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: