AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

  Isa Mustafa dikur ishte shef i udbes

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Isa Mustafa dikur ishte shef i udbes   Mar 1 Oct - 2:37Isa Mustafa po planifikon tė bėhėt Kryeminister
Isuf Karakushin ministėr te Punėve tė Brendshme
Zyber Zyberin shef i AKI-sė
Demė Mujėn Minister i Punėve te Jashtėm
Zavendės Minister Mehmet Maliqi...Afficher la suite – avec Fadil Lepaja, Mentor Zogaj, Naser Shatrolli et 30 autres personnes.
J’aime · · Partager
133 personnes aiment ēa.
51 partages
Afficher 40 autres commentaires

Ernest Kasapi mehdi prushi asgje ste ka mbet veq rugova meta lidh penzionin,e nazim shatri me jep pergjigje pse gjenerates bodrumave nuk ju doli perpara pra studentave,por ti nazim mare met ardhe qfare familje jeni e idhtar i rugoves haj allahu te drejtoft ruges reale
J’aime · Répondre · 26 mars, 00:02

Ernest Kasapi mehdi prushi na fal qe ta ofendova ate mumije mbas shpinde ne foto qe eki ne ate debat qe je dal ne foto,ishalla ta lidhe penzionin rugova.
J’aime · Répondre · 26 mars, 00:07
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Isa Mustafa dikur ishte shef i udbes   Mar 1 Oct - 4:12

pashtriku - opinione - kadri veseli - biznesmen me shtetĖsi serbe!
www.pashtriku.org/index.php?kat=43&shkrimi...‎
Traduire cette page
KADRI VESELI - BIZNESMEN ME SHTETĖSI SERBE! (Pashtriku.org, 20. 09. 2012) - Mėsohet se, ish'shefi i SHIK-ut, Kadri Veseli, nė Zvicėr ka nė bashkėpronėsi ...
Rrėfen pėr luftėn me serbėt dhe pėr 'frikėn' nga turqit!- Radio Islame
www.radioislame.com/new/artikulli.php?id=4911‎
Traduire cette page
8 janv. 2012 - Sapo ulemi nė tavolinė Kadri Veseli mė shikon drejt nė sy dhe mė thotė: .... turp Veseli ka shtetesi serbe dhe krenohet tani me kete kosovarqe.
Kadri Veseli me shtetesi serbe - Portali - Fr-bb.com
diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t2437-kadri-veseli-me...‎
Traduire cette page
19 oct. 2012 - 4 messages - ‎1 auteur
Résultats pour Kadri Veseli Personnes nominativement inscrites au registre du commerce Kadri Veseli: Prénom / Nom Domicile Lieu d'origine ...
Shtetėsia serbe u vihet kusht kosovarėve nė landet e Bavarisė e ...
www.zhurnal.mk/s/?138301431149‎
Traduire cette page
30 aoūt 2013 - Shtetėsia serbe u vihet kusht kosovarėve nė landet e Bavarisė e ... janė nė pikė tė hallit me formalitetin qė u kėrkojnė autoritetet gjermane. ... Kadri Veseli: Kosova ka nevojė pėr investime nga Gjermania e jo nga Turqia.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Isa Mustafa dikur ishte shef i udbes
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: