AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Nahit Hasani e Hidajet Hysenki u lirue mbas luftes me ndihme

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Nahit Hasani e Hidajet Hysenki u lirue mbas luftes me ndihme   Lun 7 Oct - 16:06

“Pas luftės sė Dytė Botėrore masakra e Dubravės ka qenė ajo qė i ka kaluar gjitha pėrmasat, ndėrsa gabimi ka qenė qė ajo masakėr dhe ai burg nuk ėshtė shndėrruar nė muze, pėr tė treguar tė kaluarėn e hidhur tė shqiptarėve”, tha deputeti Nait Hasani, i cili pas ēlirimit tė Kosovės me ndihmėn e Kryqit tė Kuq Ndėrkombėtar, u lirua nga burgjet serbe bashkė me deputetin tjetėr Hajredin Hyseni. http://www.albeu.com/shqiperi/ja-si-ndodhi-masakra-e-dubraves/8781/" border="0" alt="" />
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Nahit Hasani e Hidajet Hysenki u lirue mbas luftes me ndihme   Lun 7 Oct - 16:07

Po te kishin qen vertete anti serb te gjalle nga serbia keta me dal jo,e ēka spaska ne mesin e shqiptareve!!!!!!!!!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Nahit Hasani e Hidajet Hysenki u lirue mbas luftes me ndihme   Lun 7 Oct - 16:15

Nacionalisti 23.05.2013 / 15:54
Do te doja te degjoja nga deputeti ose dikush tjeter sepse nga disa te mbijetuar te Masakres se Dubraves kam degjuar poashtu shkruhet ne librin per kete masaker se po te mos ishin grupi i studenteve te Prizrenit nuk do te kishte kurrfare organizimi dhe mobilizimi ne ato dite masakre madje grupi i Naitit dhe ish LPK ja dhe LPRK ja jane munduar te ju pengojne studenteve qe te tregojne heroizmin e tyre disa te mbijetuar te kesaj masakre i quajne grupin e studentve te Prizrenit heronje te gjalle... Lavdi ju qofte mundi dhe respekt per tahttp://www.indeksonline.net/?FaqeID=2&LajmID=59338
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Nahit Hasani e Hidajet Hysenki u lirue mbas luftes me ndihme   Lun 7 Oct - 16:17

Ish-burgosuri i Dubravės. 23.05.2013 / 15:20
Agime,plotėsisht pajtohem me ty. Ėshtė shumė e vėrtetė qė nuk po thuhet e vėrteta pėr masakrėn e Dubravės dhe djemve tė cilėt ndihmuan pėr shpėtimin e tė plagosurve. Shumica e tyre tė cilėt kanė dalė nėpėr televizione kanė qenė tė fshehur nė "kuzhinė" dhe pėr asnjė moment nuk iu kanė ndihmuar tė plagosurve. Madje tė tillėt kanė qenė tė pakėt gjithsej 10-15 persona. Por as Naiti nuk po e flet tė vėrtetėn e plotė.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Nahit Hasani e Hidajet Hysenki u lirue mbas luftes me ndihme   

Revenir en haut Aller en bas
 
Nahit Hasani e Hidajet Hysenki u lirue mbas luftes me ndihme
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: