AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Fatos Nano jepte urdhera nga burgu 1996 /97,berisha ka zbatu

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fatos Nano jepte urdhera nga burgu 1996 /97,berisha ka zbatu   Mar 8 Oct - 6:09

Xhemil Zeqiri http://www.kokaj.net/...

Tirana kundër projektit “Gjashtëshja e Ballkanit” - kokaj
www.kokaj.net
Në New York zhvillohet një takim mes ministrave të Jashtëm të disa vendeve të Ba...Afficher la suite
28 septembre, 14:29 · J’aime

Natmir Ismaili pse a se ditkam une qe nanosi ishte ne burge,dhe me thuaj sa kriminela e kontrollojne banden nga burgu,pra dhe ki kriminel jipte urdhera nga burgu,..
28 septembre, 17:19 · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Fatos Nano jepte urdhera nga burgu 1996 /97,berisha ka zbatu
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: