AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Mos me kan Eulexi ne kosove,edhe ma keq do ishte gjendja

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Mos me kan Eulexi ne kosove,edhe ma keq do ishte gjendja   Ven 18 Oct - 3:28

Parlamentaret,dhe qeveroit shqiptare ,po mos te kan frige nga nderkombetaret,do u hyne neper shtipija tanve shqiptareve dhe do tju kercnohen qe ti leshoin shtepit e tyre ,duke u thene se nuk jan te tyre.


Postuar më parë nga Drenica 97
fatlumi nuk na kan faj vendet e quintit qe ne jemi keshtu si jemi,mos te ishin nderkombtaret keta politikuajet tan do te luftonin me kallasha ne kuvend e para kuvendit.
Edhe tani po vjedhet veq paramendo sa ish vjedh po mos te ishin KFOR&EULESH!!! Te kish hy ne shtepi naj politikuaj bandit edhe te kish than dil prej shtepie se nuk eshte e jotia.

E kuptoi ironin ne shkrimin tuaj,por duhet ta kuptoni jemi shoqeri e prapambetur ,te mos them primitive,nuk jemi kunder hajnise si vese i keq po na vjen inati pse po vjedh ai e jo une
Te lumte Drenice,ashtu edhe une e shkrova,qe te kuptohet si ironi, qe ne fakt eshte edhe realiteti i njerezve qe merren me politike ne Kosove.
Une nuk e di a mund ta gjejme nje njeri te vetem,ama vetem nje njeri te vetem ne Kosove qe i ka hyr politikes dhe nuk eshte pasuruar.
Definitivisht ne nje te ardhme te aferte doemos duhet te aprovohet ligji per konfiskim te pasurise,jo vetem te pasurise,por edhe breket ti konfiskohen nese jane te blera ne menyre te paligjshme-nga te ardhurat e popullit te Kosoves.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Mos me kan Eulexi ne kosove,edhe ma keq do ishte gjendja
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: