AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Shkarkimi i Behar Selimit e beri te mundur qe Atifetja te

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Shkarkimi i Behar Selimit e beri te mundur qe Atifetja te    Ven 18 Oct - 3:39

↑ Koha, "Nė krye tė Policisė sė Kosovės, Atifete Jahjaga
http://knninfo.com/?page=1,29,11922
Si u be e mundur qe Atifetja te vjen ne krye te Kosoves?

update, 16.10.2010 16:16
(botuar: 13:54)

Prishtinė - Pas shkarkimit tė ushtruesit tė detyrės sė drejtorit tė pėrgjithshėm tė Policisė sė Kosovės, Behar Selimi, i cili shkarkim u bė me vendim tė kryeministrit HashimThaēi, vendi i Selimit nė polici me automatizėm i kalon Atifete Jahjagės, e cila ka postin e zėvendėsdrejtorit tė Policisė sė Kosovės.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Shkarkimi i Behar Selimit e beri te mundur qe Atifetja te    Ven 18 Oct - 3:49

Tryeza nė tė cilėn u ulėn Hashim Thaci, Behxhet Pacolli, Isa Mustafa dhe ambasadori i SHBA-ve Kristofer Dell, doli me njė propozim tjetėr pėr Presidentin konsensual. Bėhet fjalė pėr njė kandidate femėr dhe ajo ėshtė Atifete Jahjaga. Lajmi u bė i ditur gjatė njė konference pėr shtyp tė kėtyre liderėve tė mbajtur rreth orės 21:30.

http://www.balkanweb.com/kryesore/1/zgjidhet-kriza-politike-n--kosov--atifete-jahjaga-presidentja-e-re-59410.html
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Shkarkimi i Behar Selimit e beri te mundur qe Atifetja te    Sam 19 Oct - 2:44

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Shkarkimi i Behar Selimit e beri te mundur qe Atifetja te    Sam 19 Oct - 2:59

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Shkarkimi i Behar Selimit e beri te mundur qe Atifetja te    Sam 19 Oct - 3:00

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Shkarkimi i Behar Selimit e beri te mundur qe Atifetja te    

Revenir en haut Aller en bas
 
Shkarkimi i Behar Selimit e beri te mundur qe Atifetja te
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: