AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Gani Geci e Azem Syla,kush ka dhene urdher me vra njerin?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Gani Geci e Azem Syla,kush ka dhene urdher me vra njerin?   Mer 30 Oct - 16:37Prokuroria e EULEX-it, ka marrė pėrsipėr rastin e pėrleshjes mes Gani Gecit dhe Azem Sylės, ish-komandant i shtabit tė pėrgjithshėm tė UĒK-sė, qė ndodhi njė ditė mė parė nė Skenderaj.

Kjo ėshtė konfirmuar nga Shyqyri Syla, Kryeprokurori i Prokurorisė Themelore tė Mitrovicės pėr gazetėn "Zėri".

Edhe policia ka konfirmuar hetimet e EULEX. Tė hėnėn rreth orės 14:00, pasi kishte pėrfunduar njė tubim elektoral i PDK-sė, nė Skenderaj, Gani Geci ish-deputet i Kuvendit tė Kosovės dhe deputeti aktual Azem Syla kanė bėrė fjalė e kanė pėrdorur edhe armėt. /albeu.com/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Gani Geci e Azem Syla,kush ka dhene urdher me vra njerin?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: