AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kėngėtari Hajredin Kuēi dhe ndihmėsi Baton Haxhiu

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kėngėtari Hajredin Kuēi dhe ndihmėsi Baton Haxhiu   Jeu 31 Oct - 7:35

Zotri Kryeminister Edi Rama,ju lumt per kete qe e keni zbulue,sepse lojerat e fatit vetem e vjedhin popullin,dhe ata qe kan pakes para i mashtroin dhe mbesin nen meshiren e zotit.Siq thuhet ne nje poezi te Migjenit,"Me ndihmo zotri prifti" Hajt zoti te ndihmofte.....Me kete dmth,vdis ore popull,e vetem Berisha te rroje.Berisha, Rexhep Balidemen e ka pasur kunat.Djali i tij Naimi ka qen me mua ne lloton e kosoves ,qe me pate njoftue me Rexhepin dhe nuk deshiron te komunikoi as permes telefonit as me mesazhe .

Kėngėtari Hajredin Kuēi dhe ndihmėsi Baton Haxhiu (VIDEO)
Gazeta "Express" publikon njė video nga njė festė familjare nė familjen Devolli. Mes shumė burrave, mund tė shihet edhe Zv/Kryeministri i Kosovės dhe Ministri i Drejtėsisė Hajredin Kuēi, Ministri i Financave Besim Beqaj, nėnkryetari i PDK-sė dhe Shefi i Grupit Parlamentar tė PDK-sė Adem Grabovci, Shefi i ART-sė Ekrem Hoxha.

Aty nuk mungojnė as pėrfaqėsues tė mediave, si Drejtori i Klan Kosovės, Baton Haxhiu, i cili qėndron qafė pėr qafė me zv/kryeministrin Kuēi.

Ky i fundi, shpalos talentin e tij pėr muzikė, duke bėrė njė duet me kėngėtarin, Dani.

"Besojmė se kjo u mjafton lexuesve dhe shikuesve pėr tė pasur mė tė gjallė pėrshkrimin qė i kishim bėrė mė herėt kėsaj feste nė shkrimin "Shteti nė synetin e Devollve", shkruan gazeta. /albeu.com/
Shtuar mė 30/10/2013, ora 11:12
Tage: kuci pdk-se ministri feste shefi


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kėngėtari Hajredin Kuēi dhe ndihmėsi Baton Haxhiu
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: