AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Reshat Badallaj,shpiun i serbise,me fakte

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Reshat Badallaj,shpiun i serbise,me fakte   Ven 1 Nov - 15:40

Komente
Haxhi Kuçi[ Friday, 01.11.2013, 04:07 AM ]
Reshat Badallaj ,kuisling i serbise
Reshat Badallaj,vertete ka qen dhe mbetet servil i serbise me detyra te larta kundra shqiptareve.Enveri me urdherin e fashisteve ka organizue protesta ne shqiperi me qellim qe te vriten agresivet dhe atdhetaret,dhe disa te burgosen.Ne fund u ba komandant i ushtrise nacional çlirimtare shqiptare.
Reshat zagari i shpifet Kadri Manit kinse paska thene se shkrimtaret paskan qen p....Kjo genjeshter e Reshatit eshte sllogan i serbeve dhe i enver qenit.Reshat zagari edhe mua me shpifet kinse kam shetit Arkanin neper frontin e luftes,por as qimja e hordhave nuk me frigohet fare ,sepse keto shpifje mi bene me qellim qe ta pastron ftyren e vete tradhetari.Dheme mashtrue masen kinse ky eshte atdhetar zagari shkines.Ky zagar me shpifet pa argumente,.Dhe nese kam shetit Arkanin neper front dhe kam vra e dhunue,le ti qet zagari shkines emrat e individeve..Ku dhe ne cilen dite?Po e kam shetit vellaun e ketij zagarit Avdi Ibrahimin gjere ne fund te dhjetorit 1998.Dhe me dhjetra here jam lajmrue te Lima ne deberdelan qe ti bashkohem ne lufte.Por nuk me morri sherri Avdi Ibrahimit duke me thene se pse je shoqerue me kete udbash,qe ka punue ne MPJ ne suhareke dhe i din do armatim ku i ka meshef Besim Ndreca ne kohen e titos!!!Per kete kam shkrue neper gazeta shume artikuj.Une perhere kam thene se demostratat ne menzen e studentave me 11 mars 1981 i kam nis pa organizim,pos nga qimja qe me ka qellue ne gjelle. Ky zagar thote; Ai qe organizon demostrata,eshte i nxitur nga serbia!Pra po del vetevetiu se eshte njeri i serbise.Sepse ky ne Zhur ka organizue demostrata
Ky mut zagar thote ketu ne kete artikull kinse Mehen e paska shok,e ne tjera shkrime thote se Meha e ka per grua motren e ketij zagari.Celen geneshter tja besojna zagarit te serbise?Serbia nga burgu keta ish te burgosur i kishte leshue para luftes me qellim qe keta ta marrin timonin e luftes dhe te punoin me derktivat e serbise.Ja kush ka qen Mehe Uka dhendrri i Reshat zagar serbit;

http://www.zemrashqiptare.net/news/id_28782/cid_127/Revista-%22Shqip%C3%ABria-Etnike%22-Nr-3-2012-(I).html

http://oi38.tinypic.com/2v835l1.jpg
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Reshat Badallaj,shpiun i serbise,me fakte
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: