AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Avdi Ibrahimi si Tina me Haxhi Kušin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Avdi Ibrahimi si Tina me Haxhi Kušin   Dim 3 Nov - 6:10

il y a 2 heures
Tina (Avdiu
Mirdita
Aje mir
Haxhiu
Mire dita Tina si jeni?
O po mire jemi
Tina(Avdiu
Nga je
Ku jeton
Statusi yt
Hobi
Haxhiu
Jam nga suhareka , jetoi ne france,hobi e kam pasur mi rreh shpiunat,por me mbetet marak qe nuk mujta mi vra kjo me mbetet marak.
ju nga jeni,ku jetoni dhe hobi ška keni?
Tina(Avdiu)
Nuk pergjigjesh
Haxhiu
ne ška nuk tu pergjigja?
Tina(Avdiu)
Hobi im esht noti dhe shtrati me knaq mashkullin
Jetoj pej
Po
Po
Fol
Haxhiu
Nga jeni?Hobi áte mire pasket shume.
Tina(Avdiu)
Peja
Shum po me pelqejkem mustaqet e tua
Aje i fort shtrat ti
Haxhiu
Tina sa mashqeve ua ke knaq ne shtrat ?Jam i forte si jo.
e pata fjalen sa mashqeve ua ke knaq mbrenda nje nates?
Tina(Avdiu)
Aqin mir ti
Haxhiu
Dhe a ke deshire me ta que nje ávize me ardhe ne france ?Nese nuk ke mjete me jetue ne peje!
Tina(Avdiu)
Ae ki karin e madh ti
Pergjigjmu ti
Aje mir
Une piskas kur qina die
Ti
Haxhiu
A done me ardhe ne france e ketu fiton me qiqihane euro me these.Ka frikan te zi áqe e kan karin ma te madhe se magari.Dhe ka me tu ba bajat e qimja.
Tina(Avdiu)
Ti a qin mir
Suharek tane ápot fiton AAK
Haxhiu
AAK ka fitue me Blerimin qysh ma heret,por tani do fiton edhe WW,dy kryekara kanme qeveris suhareken. dhe ta qijn dy kryetar ne suhareke.
Tina(Avdiu)
AAK NUK POJU FITOJKA DOt thot
Haxhiu
Kysmet edhe AAK edhe WW.A te ka qi naj suharekali ndonje here,dhe a ua ke marr karin ne goje?
Tina(Avdiu)
Kush fiton suharek
Un pej te them LDK
Haxhiu
11:57
te tregova dy kan me fitue,po nese fiton ldk nuk kan dallim si leka si dushani
per popull sja rrasin pidhin tend ne goje
Cila parti u jep lemoshe njezet euro ja jepni voten,a nuk e bani mend neser ška do ju gjen.A te ka qi naj suharekali ndonje here,dhe a ua ke marr karin ne goje?Pergjigju.

Ty a te ka propozue dikush per kryetare?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Avdi Ibrahimi si Tina me Haxhi Kušin   Lun 4 Nov - 17:06

Ku punoni?

00:01
Tina Tina
Pej
Punoj
Pej
Ti ku je tash

00:02
Haxhi Kuši
ška punone
jam ne zyre
ška ke kry nga shkolla e Nalte ?

00:04
Tina Tina
Ku
Je
Butik

00:04
Haxhi Kuši
Ne zyre

00:04
Tina Tina
Punoj
Po
Cilin vend

00:04
Haxhi Kuši
Paris

00:05
Tina Tina
Qoma nje foto ti
Ajt

00:05
Haxhi Kuši
cilen shkolle te Larte e ke kry

00:06
Tina Tina
Banka finaca
Qoma
Ti

00:07
Haxhi Kuši
oj Avdiare a eshte kjo shkolle e nalte a shkolla e mesme?

00:08
Tina Tina
Pergjigjmu ti
Fakultet
Ok
Apo ma qo
Mue foten
Ti
Ajo
Trego dreta
Ti

00:08
Haxhi Kuši
Fakulltetin a e ke kry ne Tirane apo ne Peje?
Mos shkumo shpejte kadaldale bahen sendet,menihere as lepri nuk pjelle

00:10
Tina Tina
Atuka qu
Ty
Ajo
Tregom
Ti

00:11
Haxhi Kuši
A qaq marak šenke ne kar kadale mos u turr shpejte se del naksend e ta pret hesapin

00:12
Tina Tina
Atuka qu
Ajo
Se besoj se po

00:12
Haxhi Kuši
Qoma ti se pari nje foto se qato fotot jan te amerikanes pasha karin.Ma ke bere akull karin more avdo!
ajo i thone pidhit e jo karit o avdos

00:14
Tina Tina
Qoma ta shoh
Ajta
Ti

00:15
Haxhi Kuši
spo te marri vesh fare ška po shkruan !
Ku e ke kry fakulltetin spo tregon?

00:17
Tina Tina
Prishtin
E kum kry

00:18
Haxhi Kuši
mesiguri ekonomikun ne tirane

00:18
Tina Tina
Atuka qu
Kari ty
Ajo

00:20
Haxhi Kuši
a po tutesh mu hape e ta qifte magari
qilu ,shliroju e folim shtrut,o pidhija sames
reshatin a e ke te afert ?

00:23
Tina Tina
Po
Un
Nuk po vin fjalet e tua mue

00:23
Haxhi Kuši
ndoshta ai ka qef mu qi ne bythe,se marak ka pas mu qi ne gjakove

00:24
Tina Tina
Naten e mir

00:25
Haxhi Kuši
bile edhe me shkie asht pas qie ne pz,me dhendrrin e vete nga Mitrovica
Hajte naten e mire se te zbulova!Nuk te shkoi gjate.

00:29
Tina Tina
Kan e zbulove ti
Thuj kan

00:29
Haxhi Kuši
E pranove vete,se kush je .

00:31
Tina Tina
Qa pranova un
Thuje
Nuk te thash as gje
Un ty

00:35
Haxhi Kuši
e din ti forte mire se ne fjalen thuje ,kur thua e din mire se une e di qe je ti.

00:36
Tina Tina
Kush jam un aka emer
Un

00:37
Haxhi Kuši
Ai qe ke qen dje,prape mbete ai,qe nuk do ndryshone gjere ne amshim.Emrin e din mire qe ta di......pse ja nise me qalue ne shkrime,per me ndryshue hahaaaaa

00:38
Tina Tina
Si e kam emrin thuje ti
Ajtj
Thuju
Ski ide ti ok
Ajta poezi mos shkruaj ti

00:43
Haxhi Kuši
Ti a ke pergaditur ndonje veper me poezi patriotike apo qiqihanesh?Ajtj lexoi te gjitha edhe nje here ngadale ška kemi shkrue dhe do e sheh veten se a je zbulue........ti te jeton edhe 1000 vjet mend kurr nuk ke me mbledh sepse ai qe ka ngrere ne sofren e dredhise,kurr ne rrugen e drejte nuk ka per te hyre,se dreq ke lind e sofist ke per te ngordhur..

00:47
Tina Tina
Kot shkrun ti
As qe me nje mu nga jam
Une
Ok

00:47
Haxhi Kuši
O Zagar ti nuk ke koqe mu shpalue haptas !!!.

00:47
Tina Tina
Kota e ki ti ok
Ajt
Sje tok bukes ti

00:51
Haxhi Kuši
e ti ne cilen toke te bukes na šenke?Hajde de na trego rrene he rrene ?

00:52
Tina Tina
Jetoj une ku
Un beth nuk qina
Ok

00:55
Haxhi Kuši
a po e sheh qe vete po tregon se kush je ok
e ku jeton pra?Hajde de

00:55
Tina Tina
Pej jetoj

00:56
Haxhi Kuši
sa vjet i ke

00:56
Tina Tina
Gabin e ki ti ti
24
Jam
Un beth nuk qina
Die

00:56
Haxhi Kuši
ne cilin vit e ke kry fakulltetin

00:56
Tina Tina
Ati i paske qi dhe beth
Ok

01:00
Haxhi Kuši
E sheh qe je ai genjeshtar,po kur thash se i kam qi ne b.
Hajde genjeshtar hajde he dhelper e poshter je
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Avdi Ibrahimi si Tina me Haxhi Kušin   Sam 9 Nov - 13:16

Njeriu kur nuk din me dhene pergjigje,ja fillon nga fillimi
Njeriu duhet te kete kujdes ne fjale se i behen vepra te mira ose te shemtuara.

Atedheu nuk roberohet nga armiku i jashtem,por nga tradhetaret,qe e plaqkisin popullin.

Poqese mundimet dhe vuajtjet njeriu i harron,ateherit kriminelet nuk do te kapen kurr.
Keshtu e kan gjetur kete popullin tone te budallem dhe nuk ndalen se vepruari,duke na bere zenka.

Shpifjet e Reshat Badalles dhe te Avdi Ibrahimit jane sikurse dikush kur mundohet diamantin ta mbuloj me dhe,por vleren nuk munden tja humbin dote.

Perpejekjet e ketyre demonave e kan per detyre qe popullin ta bindin se une jam ne rrugen e gabuar.Keto perpjekje ogurezeza veq u sollen deme juve dhe u zbuluat se kush pasket qen.Nje dite nese ju demona nuk do e merrni denimin e merituar,dijene mire se femit e juaj do denohen.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisÚ
MessageSujet: Re: Avdi Ibrahimi si Tina me Haxhi Kušin   

Revenir en haut Aller en bas
 
Avdi Ibrahimi si Tina me Haxhi Kušin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: