AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Leter Refki Reshitajs

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Leter Refki Reshitajs   Ven 8 Nov - 13:42


14:01
Haxhi Kuši
Refki pse more nuk me lajmrohesh?

14:10
Haxhi Kuši
Zotri Refkiu,paske harrue promovimin e librit tim ne viti 1997?Me titull"Leter Popullit Tim"Kur ne sallonin tim ishe edhe ti,Avdi Ibrahimi,Begzat Baliu,Mehdi Elezi,Kajtaz Rrecaj,Bajram Olloni,Behram Hoti,Qerim Pllana etjere.Me pati pyet ne provim Mehdi Elezi,Haxhi ,a na tregon se ška do behet me neve?Ndoshta te kujtohen ato fjalet e mia ?Me pate thene se kam deshire me bere nje interviste me mua,por sot e ateherit kurr nuk mendove qe ta perfundoni nje gje te tille!!!!!!Nje thenje e jotja;Njeriu ku ndjen dhembje, ŰshtŰ i gjallŰ, por kur ndjen edhe dhembjen e tjetrit, atŰherŰ ŰshtŰ NJERI !Nuk e di Refki a ke dhembje ndaj njeriut qe dha šdo gje nga shpirti per juve shqiptaret?
aujourdĺhui

17:12
Refki Reshitaj
pershendetje I nderuari Haxhi...
Po, me kujtihen te gjitha ato qe i permende, edhe promovimi, edhe personat kush ishin aty, edhe salloni yt...krejt.
Edhe une jam shume i zhgenjyer me disa gjera ketu dhe me ta thene te drejten nuk po me intereson me asgje....
Te kerkoj falje, por keshtu jam...Nuk dua te merrem ma me punet e askujt, por me ato te mijat....Edhe une kam be mjaft, por sot askush nuk ia din askujt, pos nese ka ndonje interes
Te pershendes dhe gjithe te mirat !
Aujourdĺhui

21:29
Haxhi Kuši
Falimenderit i nderuar Refki Reshitaj per pergjigjen qe ma percolle.

21:35
Haxhi Kuši
Me kete dmth se as ty as mua kerkush nuk duhet te nai pranon ato veprimtari qe kontribuam per shqiptar.Kerkujt nuk i intereson qe demostratat e 11 marsit te vitit 1981 i ka nis Haxhi Kuši.Me kete dmth kush ja rras Haxhiut dhe ne vend te mirnjohjes te me etiketoin tradhetar.Sa per perfundim po del hesapi se ma te mire qenkan spiunet e tradhetaret,se atdhetaret.Por sidoqofte te kam kuptuar deshprimin tend,qe nuk ka gje nga atdhetarizmi dhe fund.Ishalla bahet mire per ju dhe per ata qe po vuajn per nje kafshate.Me te mira i nderuar Refki Reshitaj
Vu : 21:41
Choisissez un Úmotic˘ne
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Leter Refki Reshitajs
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: