AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Atedheu yt eshte ai shtete qe te perkrahe

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Atedheu yt eshte ai shtete qe te perkrahe   Lun 2 Déc - 20:41

Haxhi Kuçi;


Atedhe eshte aty ai vend
ku e ke gjetur jeten
dhe perkrahjen e shoqerise
qe nuk te urrenin.
Nese vdesish
per nje popull
qe te perbuz
e i perbuz patriotet
je idioti ma i madhe
ne kete boten
jo njerzore.
Leji le te ngordhin
si skrrajat ne wc
e kur te perkulen
kethejau koke
dhe fare mos i shiko
derrat e mallkuar.
Thenje e imja;Haxhi Kuçi
il y a 2 minutes · J’aim
e
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Atedheu yt eshte ai shtete qe te perkrahe
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: