AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sabi Gashi Me diogardin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sabi Gashi Me diogardin   Jeu 5 Déc - 17:44

Sabi Gashi et 24 autres personnes aiment ça.
25/52
Voir les commentaires précédents

Haxhi Kuçi Hajde jep pergjigje he burr se me the se te kembet te jam,por shkruana vetem realitete e jo genjeshtra e me ja ba qefin,po edhe genjeshtres.Genjeshtrat si kam ne qef fare.
il y a 33 minutes · J’aime

Sabi Gashi Po kish met kallxu siku te dij se kush jeni ju. e mes fb une te deklarohem ty nuk e shof te areshyshme ,edhe skam pers une ty te trgova nje AACL KJO ESHTE.dhe klb.
il y a 32 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Se ti me ba mundin e une me te gelltitur sunin haram eshte dhe hajrin kurr ske per tja pare.
il y a 32 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi JO shoki,si ti shume kur me pyesinin ua tregoja veprimtarin time e kur u bejsha une pyetje me thojshin kush je ti me te tregue,haha tutesh se te ndjek serbija apo udbashet mesiguri,ma mire mbaje sekret.
il y a 30 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi UNe jam mbetur kerkushi vertete tju them te verteten,se nuk e kisha ditur politiken e shpiunave,per tu bere qeveritar ne kete kohen e magarenjeve.
il y a 28 minutes · J’aime

Sabi Gashi shume shpej e merr pergjigjen..
il y a 28 minutes · J’aime

Sabi Gashi ja ketu ja me dio gardin ne
capitall hill.https://www.facebook.com/photo.php?v=653490528001430...


capitall
hill.https://www.facebook.com/photo.php?v=653490528001430...


hering
Inqizime direct nga une gjate.... Statement of Shirley Cloyes DioGuardi Balkan...Afficher la suite
Length : 0:45
il y a 25 minutes · J’aime

Sabi Gashi https://www.facebook.com/photo.php?fbid=734818549868627...

Photos de couverture
Avec Joseph DioGuardi et Sabedin Gashi.
Par : Sabi Gashi
il y a 23 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi O shoku çfare beret per qeshtjen shqiptare?çka beret per Kosoven?çka beret per Iliriden?çka berete per Luginen e Presheves?Per shqiptaret e Sangjakut e shqiptaret e malit te zi?Kurgja pasha krishtin hiq,ama hiq kurgja veq dokumentara e fjale,pune kerkund hiq.
il y a 21 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi ne kam argumente ma te forta,por tjeter gje eshte qe nuk doni te mi pranoni?A nuk i sheh se çfare pyetje ju bejne njerezit?
il y a 20 minutes · J’aime

Sabi Gashi Une ja nje pik uje ne deti si gjith tjer .pika pik mushe pune e behet lumi..dhe te jesh i bindur se ka shume edhe ato te luftes mej tregu por jo ty..
il y a 18 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Me dal ne fotografi edhe djali im del me kan don!Edhe Reshat Sahitaj po thote une kam qen si ndermjetsues me delegacionet e shqiptareve por pune hamamin ka ba.E njoh si paren e kuqe ska gje nga ai,sepse ai mua ne vitin 1971 me ka shtie ne doren e policise se serbise
il y a 18 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Mos i trego se lufta po shihet ku e keni prue popullin ne buze germines,afer vdekjes as liri as buke me mbush barkun.Populli po e leshon kosoven dhe trojet ma zi se ne kohen e Rankoviqit,jan stermush qytetet e europes me refugjate hajdeni banjanu qaren hallagjinjeve?Une muj,por qe ,mjafte u kam ndihmue tani ju banjau qaren merrni ne amerike thuaj Diogardit,po i thote Haxhi Kuçi.
il y a 15 minutes · J’aime

Sabi Gashi TI ZOTR TE THASH EDHE MA NAL SE PASKE HYJE NE RRETHI TIM ME NJE QELLI TE KEC .POR EDHE DOTE MARRESH PERGJIGJEN .TE THASHE EDHE ME NALTE SE UNE DHE TI SKEM GJUHE TE PERBASHE. SE UNE ENDE SJAM KAN NE HAXHILLAK DHE SE KAM NJET ME SHKU . .SE KOMBI DHE UNE KEMI NEVOIJ NJER PER TJETRIN..
il y a 13 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi PO keni nevoje per tu bere ma i nalte e une mbeta pas gjitha atyre aktiviteteve neper europe,sa lezet ju vije apo jo.Ju pse nuk pasket gjete gjuhe te perbashket,sepse i paske ne terezi hesapet e sa per shqiptaret qe digjen sikurse nen sagj sju hajka palla.Kemi nevoje per ti bashkue forcat tona me atdhetar e ma shpiuna ne rts,nuk kam mbetur te lidhi aleance me ta se makan lodhe
il y a 10 minutes · J’aime

Sabi Gashi AAA JEN JU KY:Moti e ka kuptuar Haxui I kuqi se eshte i qmendur. Ka koh qe ju ka tregu edhe te tjerve se ka arrit jashte kufive te qmenduris. Me ate e disa shok te ti. Qe relativisht jane shum pak. Me ata jo shqiptar e jo njerzor duhet te mirren Nuro p...Voir plus
il y a 9 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Tradhetaret le te shkojn tek neoromajmunat e le ta perzijn gjenin e prishte.Sipas teje une duhet me ua ba rrafsh edhe kur ja shkerdheni nanen popullit keshtu po rrah daulla jote ..
il y a 7 minutes · J’aime

Sabi Gashi https://www.facebook.com/photo.php?fbid=762557330428082...

Photos de couverture
Par : Sabi Gashi
il y a 7 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Pra une duhet me ua meratue fjalet e juaja edhe kur nuk e keni me vend apo jo keshtu po me rah daulla me duket.
il y a 6 minutes · J’aime

Sabi Gashi TE PERSHENDES DHE NATE E MIRE.
il y a 6 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Sa here ju ka dhene urdheri ti hudhni armet e te ikni ka mundeni?
il y a 5 minutes · J’aime

Sabi Gashi JOJO POR TI DUHESH ME FOL RALITET.
il y a 5 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Mua marre me ka ardhe mu vesh kur i shikoja uçk duke ik e shti teshat neper therra e armet neper lumenje
il y a 5 minutes · J’aime

Sabi Gashi RROTA HITORIKE DIKE KAJ HER E SHKEL MA SHUME.
il y a 4 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Ealitetin perhere e kam thene
il y a 4 minutes · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sabi Gashi Me diogardin   Jeu 5 Déc - 17:55

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sabi Gashi   Jeu 5 Déc - 19:26

Sabi Gashi et 24 autres personnes aiment ça.

Naser Sherifi Une Sabi 12 vjeç çfarë emocioni Flm shumë jam ky dhjthtas i pari me trenerka Agron Canolli i dyti eshte Emrush Emini i tret jam une Naser Sherifi dhe Agji im krejt djathtas duke na ble Fara !!!
4 décembre, 13:36 via mobile · Modifié · J’aime · 1

Sabi Gashi Ju lumt..
4 décembre, 14:22 via mobile · J’aime · 1

Sabi Gashi Mbasi avansoij prishtina me rezultati 2:0 ja lshoij nje Shi imadjh deri ne perfundim te ndeshjes
4 décembre, 14:27 via mobile · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Nuk e pasket bere ndonje foto te demostratave dhe me thene ja ne i kemi nis.Apo shkoni ne serbi e merrne ndonji vertetim qe jeni kan ne burg dhe baheni me qeverin.
4 décembre, 19:13 · J’aime · 1

Sabi Gashi Zdih nashta edhe jan foto Demosreata muj me thirr edhe ket foto.
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Ata qe kan fakte kinse kan qen dikushi,jan njerezit e serbise.Une nuk kam pasur pallen mi ba keto gjera.
il y a environ une heure · J’aime

Sabi Gashi As une jo . dhe nuk mirrna me kis sendesh -biznisi kush qak .ka bo .por send jan dal dhe fakte po dihen .dikush kush u kan hajne,mjeshter,shpijun i ka nderq sen per veti.e shum dote tjer qe ka kqyer drejtsi jon jash loje . per momenti. SE UNE KA NJE TJERE BIZNIS JAN MAS TE MADHIT Joseph DioGuardi dhe drej pasti .ky eshte VIZJONARI IME. psh.
il y a environ une heure · Modifié · J’aime

Haxhi Kuçi Pasuronu me Diogardin se ju vyne dollaret qe ja permlidhni diaspore se gjore.Diogardi me dekada ka fole per qeshtjen e bashkimit dhe kurr nuk ka me perfundue emisionin,pos duke e zhagitur dhe pasurue....
il y a environ une heure · J’aime

Sabi Gashi Pleqte tyneher thoijsh:nje njer qe nuk lidhet kerkun ai si vyne as kombit .e sod kem shume asi .e Per Gardin te me than munesh qa te dush ,po ku po shkn me shtoij ti me ate qka ta mrrin xhepi. cdo send kushet ne Daqc me pas.
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Tradhetaret dhe kriminelet kurr fjalen ne nje vend nuk e lidhin.Edhe popullit ja rrofshin prapanicen.
il y a environ une heure · J’aime

Sabi Gashi PER ATO SHKO VET HASHI THAQIN TE KALLXON MA MIRE..
il y a environ une heure · J’aime

Sabi Gashi EDHE JA SHIQOIJ NJE VIDO..https://www.youtube.com/watch?v=cWwogF-L30Y&feature=share

CNN World News Massacre at Racak, Kosova - Joe DioGuardi interview 1/18/99
www.youtube.com
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi O rrenat e ketij dhe te perkrahesit!!Kukukukukuku
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi je ne mend me Diogardin allahile????
il y a environ une heure · J’aime

Sabi Gashi ZOTRI TI E BOFESH TE MIRE PA MUE NE FB SE UNE DHE TI SMUNDE TE GJEJ GJUH TE PERBASHEK.. JU PRIF E MIRE NE JET DHE FAMIJE E JUA .
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi djalosh si doje veproje,por nje ta din se nuk eshte bere ftesa me 18 janar por eshte bere naten ne ora 23h te dites 15 janarit 1999,e verteta ju djege shume..
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Dhe juve u prifte e mara,se ata shqiptar qe sja pranojne realitetin atdhetarit kurr mos ja pafsha syratin.Me hajni e dredhira nuk shkohet as ne parajse as nuk fitohet shteti.Haram biti haram gjiti thone zorragjit.Per kete dhe kurr drite nuk po shohim.
il y a environ une heure · J’aime

Sabi Gashi KETO JA DOKUMENT KUSH KA PUNE DHE QAK PUNO PER ATEDHUN .. ://www.youtube.com/watch?v=UE0Ji3hNl7c

Lantos / DioGuardi Delegation to Albania May 1990
www.youtube.com
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Une mendova se e gjeta njeriun e vertete,por ska derte se jam mesue ne kete jete keshtu.
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi A po flasim me kungja,apo realista po behemi?
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi ka banen keta bre pash zotin per qeshtjen shqiptare?Po i masi me kan duash se a une a keta kan kontribue ma se shumti per qeshtjen shqiptare?Me kan duash i masi veprimtarit e mija dhe te ketyre,as te leshi im kush nuk vjen.A vetem ai qe u premton shqiptareve qenka ma i miri per shqiptar.
il y a environ une heure · J’aime

Sabi Gashi Une thash Zotri. se kosova ate liri qe e ka sod .eka Fal qiti njeri . T e madhit JOE. kushe e din.
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Po te gjitha i maje mend se çka kan fole,por une personalisht kam fole dhe veprue e luftue si derri,dhe mi vodhen te gjitha shpiunat .Bravo shpiuna.
il y a environ une heure · J’aime

Sabi Gashi Aje ti i vetmi .une thom me siguri jo..
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi shoki,mua qe kater here parlamenti frnqez me bene ftese,çfare te mire i bera frances?E kush leshin eshte parlamenti kosoves qe ne vend qe te ma permend emrin per patriotizem,me etiketoin udbash,pa qen fare.Bravo shqiptar.
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi O i vetmi jam shqiptar qe kam punue e luftue kundra jugosllavise dhe qe e kam shkatrrue tere jugosllavine.Ma gjen pra nje shqiptar çka hamamin kontriboi per qeshtjen shqiptare,çka ka ba e qe ka triumfue?
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Ti ,nga ju po ja nisim qe je ne amerike,çka ke ba per shqiptar,?Hajde thuma nje veprimtari qe ja ke kall shpirtin serbise apo jugosllavise?Hajde bujrum?
il y a 59 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Hajde jep pergjigje he burr se me the se te kembet te jam,por shkruana vetem realitete e jo genjeshtra e me ja ba qefin,po edhe genjeshtres.Genjeshtrat si kam ne qef fare.
il y a 54 minutes · J’aime

Sabi Gashi Po kish met kallxu siku te dij se kush jeni ju. e mes fb une te deklarohem ty nuk e shof te areshyshme ,edhe skam pers une ty te trgova nje AACL KJO ESHTE.dhe klb.
il y a 53 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Se ti me ba mundin e une me te gelltitur sunin haram eshte dhe hajrin kurr ske per tja pare.
il y a 53 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi JO shoki,si ti shume kur me pyesinin ua tregoja veprimtarin time e kur u bejsha une pyetje me thojshin kush je ti me te tregue,haha tutesh se te ndjek serbija apo udbashet mesiguri,ma mire mbaje sekret.
il y a 51 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi UNe jam mbetur kerkushi vertete tju them te verteten,se nuk e kisha ditur politiken e shpiunave,per tu bere qeveritar ne kete kohen e magarenjeve.
il y a 49 minutes · J’aime

Sabi Gashi shume shpej e merr pergjigjen..
il y a 49 minutes · J’aime

Sabi Gashi ja ketu ja me dio gardin ne capitall hill.https://www.facebook.com/photo.php?v=653490528001430...

hering
Inqizime direct nga une gjate.... Statement of Shirley Cloyes DioGuardi Balkan...Afficher la suite
Length : 0:45
il y a 46 minutes · J’aime

Sabi Gashi https://www.facebook.com/photo.php?fbid=734818549868627...

Photos de couverture
Avec Joseph DioGuardi et Sabedin Gashi.
Par : Sabi Gashi
il y a 44 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi O shoku çfare beret per qeshtjen shqiptare?çka beret per Kosoven?çka beret per Iliriden?çka berete per Luginen e Presheves?Per shqiptaret e Sangjakut e shqiptaret e malit te zi?Kurgja pasha krishtin hiq,ama hiq kurgja veq dokumentara e fjale,pune kerkund hiq.
il y a 41 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi ne kam argumente ma te forta,por tjeter gje eshte qe nuk doni te mi pranoni?A nuk i sheh se çfare pyetje ju bejne njerezit?
il y a 40 minutes · J’aime

Sabi Gashi Une ja nje pik uje ne deti si gjith tjer .pika pik mushe pune e behet lumi..dhe te jesh i bindur se ka shume edhe ato te luftes mej tregu por jo ty..
il y a 39 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Me dal ne fotografi edhe djali im del me kan don!Edhe Reshat Sahitaj po thote une kam qen si ndermjetsues me delegacionet e shqiptareve por pune hamamin ka ba.E njoh si paren e kuqe ska gje nga ai,sepse ai mua ne vitin 1971 me ka shtie ne doren e policise se serbise
il y a 38 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Mos i trego se lufta po shihet ku e keni prue popullin ne buze germines,afer vdekjes as liri as buke me mbush barkun.Populli po e leshon kosoven dhe trojet ma zi se ne kohen e Rankoviqit,jan stermush qytetet e europes me refugjate hajdeni banjanu qaren hallagjinjeve?Une muj,por qe ,mjafte u kam ndihmue tani ju banjau qaren merrni ne amerike thuaj Diogardit,po i thote Haxhi Kuçi.
il y a 35 minutes · J’aime

Sabi Gashi TI ZOTR TE THASH EDHE MA NAL SE PASKE HYJE NE RRETHI TIM ME NJE QELLI TE KEC .POR EDHE DOTE MARRESH PERGJIGJEN .TE THASHE EDHE ME NALTE SE UNE DHE TI SKEM GJUHE TE PERBASHE. SE UNE ENDE SJAM KAN NE HAXHILLAK DHE SE KAM NJET ME SHKU . .SE KOMBI DHE UNE KEMI NEVOIJ NJER PER TJETRIN..
il y a 34 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi PO keni nevoje per tu bere ma i nalte e une mbeta pas gjitha atyre aktiviteteve neper europe,sa lezet ju vije apo jo.Ju pse nuk pasket gjete gjuhe te perbashket,sepse i paske ne terezi hesapet e sa per shqiptaret qe digjen sikurse nen sagj sju hajka palla.Kemi nevoje per ti bashkue forcat tona me atdhetar e ma shpiuna ne rts,nuk kam mbetur te lidhi aleance me ta se makan lodhe
il y a 31 minutes · J’aime

Sabi Gashi AAA JEN JU KY:Moti e ka kuptuar Haxui I kuqi se eshte i qmendur. Ka koh qe ju ka tregu edhe te tjerve se ka arrit jashte kufive te qmenduris. Me ate e disa shok te ti. Qe relativisht jane shum pak. Me ata jo shqiptar e jo njerzor duhet te mirren Nuro p...Voir plus
il y a 30 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Tradhetaret le te shkojn tek neoromajmunat e le ta perzijn gjenin e prishte.Sipas teje une duhet me ua ba rrafsh edhe kur ja shkerdheni nanen popullit keshtu po rrah daulla jote ..
il y a 28 minutes · J’aime

Sabi Gashi https://www.facebook.com/photo.php?fbid=762557330428082...

Photos de couverture
Par : Sabi Gashi
il y a 27 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Pra une duhet me ua meratue fjalet e juaja edhe kur nuk e keni me vend apo jo keshtu po me rah daulla me duket.
il y a 27 minutes · J’aime

Sabi Gashi TE PERSHENDES DHE NATE E MIRE.
il y a 27 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Sa here ju ka dhene urdheri ti hudhni armet e te ikni ka mundeni?
il y a 26 minutes · J’aime

Sabi Gashi JOJO POR TI DUHESH ME FOL RALITET.
il y a 26 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Mua marre me ka ardhe mu vesh kur i shikoja uçk duke ik e shti teshat neper therra e armet neper lumenje
il y a 25 minutes · J’aime

Sabi Gashi RROTA HITORIKE DIKE KAJ HER E SHKEL MA SHUME.
il y a 25 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Ealitetin perhere e kam thene
il y a 25 minutes · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sabi Gashi Me diogardin   Ven 6 Déc - 11:45

Sabi Gashi
aa edi qe sa koh ishte ajo kur kem bisedua

03/12/2013 01:56
Haxhi Kuçi
jere ne mengjez ka qen e mbas dite ua kishin hjek
gjere ne mengjez

03/12/2013 01:57
Sabi Gashi
poa
me muj me dik kush ika mshu like smramit se qata ibejn keto pune dike qe e kam pranu ne rreth sod apo dje.
duhe te shiqoj dhe te lamroij

03/12/2013 01:58
Haxhi Kuçi
Me vete fb me dashte ju tregojne
Por nese eshte qeveria nuk ju tregojne.
sepse keta pisa jane te lidhur edhe me ameriken edhe pse e dijn amerikanet qe jan shpiuna

03/12/2013 02:00
Sabi Gashi
po ate duhet ti paguajen sa her doijm info.

03/12/2013 02:01
Haxhi Kuçi
çka dojn dhe bejne ,nuk na pyesin neve qe e dojm drejtesine,sepse i drejti drejte ne pus
vetem nje fjale ndegjoma;
qysh me paten thene serbet,edhe amerikanet me paten thene ne kohen e luftes
Pa bashkpunue me serb ne uçk kote e ke......

03/12/2013 02:03
Sabi Gashi
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=616305441719939&set=a.106893115994510.13306.100000214657219&type=1&theater&notif_t=photo_reply
edhe keto koment tua ja aty

03/12/2013 02:03
Haxhi Kuçi
u hape pasha zotin
e sheh si manipuloin pisat

03/12/2013 02:03
Sabi Gashi
me sigur deri e gjeta une dhe klikova

03/12/2013 02:04
Haxhi Kuçi
kan fotokopjue e ta rrofshin

03/12/2013 02:04
Sabi Gashi
donja sher dhe smuje meta hek

03/12/2013 02:04
Haxhi Kuçi
e qellim e kan qel me na thene se jemi duke ju pergjue na rrofshin ku duhet

03/12/2013 02:04
Sabi Gashi
me fla Bonja share
hahahahaha

03/12/2013 02:05
Haxhi Kuçi
jo more une ketyre ne prani te dhete mij ua kam sharrue emrin tim nuk dojn me shkrue,ja çfare populli kemi?

03/12/2013 02:10
Sabi Gashi
me vje mire Haxhi qe po njefe edhe pse Emri eke pas me Name asaj kohen respek per pune ejua.

03/12/2013 02:10
Haxhi Kuçi
flm

03/12/2013 02:10
Sabi Gashi
jojoj

03/12/2013 02:10
Haxhi Kuçi
faliminderit

03/12/2013 02:10
Sabi Gashi
qak eshte puna ju dhe Ali lajqit
ken kontak

03/12/2013 02:11
Haxhi Kuçi
por duhet me shkrue dikushi ore vella
li lajqi dhe hidajet hyseni i pervetsuan demostratat sepse ishin te paguar nga nana serbi dhe une ne rrts e ata mbi mundin tim dje dhe sot parajsen
ali lajqi
skam pas as atehere kontakte me bashkpuntor te serbise as tani mos ua pafsha syratin e shkive

03/12/2013 02:13
Sabi Gashi
ee Bajramin

03/12/2013 02:13
Haxhi Kuçi
e din krejte komiteti krahinor se kush i ka nis demostratat
cilin Bajram Kosumin

03/12/2013 02:15
Sabi Gashi
po

03/12/2013 02:16
Haxhi Kuçi
Jo more nuk kan qen ne menze as njeri as tjetri

03/12/2013 02:16
Sabi Gashi
poa
se une sedij por veq sika dklarua
ne tv

03/12/2013 02:16
Haxhi Kuçi
Te betohem se ne ato qaste nuk kemi qen ma teper se njezete studenta ne menze

03/12/2013 02:17
Sabi Gashi
por nje edij se isha nxens iviti te pare ne xhevdet doda asaj kohe
dhe ish ne ngjarej krejt
ni shok e kam ketu ne amerika edhe pijes marres ndoshta e njef Nain Misin nga presheva ashtu deklaron sedij

03/12/2013 02:18
Haxhi Kuçi
ate dite isha ne provim te Kurtesh Saliu dhe ne pyetjen e fundit me ra pyetja paraqitja e federalizmit ne bote


03/12/2013 02:19
Sabi Gashi
pat ta dej nje pytje per veq ksaj video qe e ke postua ke ndoij dokume tjeter

03/12/2013 02:20
Haxhi Kuçi
videon e kam inqizue me ish drejtorin e menzes Shefki Stubllen dhe nese me kujdes e ndegjoni e shhikon si qalon qeni

03/12/2013 02:21
Sabi Gashi
se e ke shti te tregohe tash dhe eshte shti ti mirret e drejt prej dores se korruptuara . prej dollevergjive etj,por ti duhesh te kesh argumentnt te fora se ka kan ba kerrdij
epash

03/12/2013 02:21
Haxhi Kuçi
e deshmitarin e kam gjete tani mbas 33 viteve se mu shpifshin do udbasha se serbia me ka nxite mi organizue

03/12/2013 02:21
Sabi Gashi
dhe thotes se nuk e mban ne mende

03/12/2013 02:22
Haxhi Kuçi
po a e ndegjone kur thote se here po here nuk me kujtohen ,here kam marr ne biseda here jo
dhe ne fund me thote hajte djali mire harroi ato

03/12/2013 02:24
Sabi Gashi
po ju ish iburgos deri tani apo .
jen jash shteti

03/12/2013 02:24
Haxhi Kuçi
une qe tridhjet vjet kam mendue se deshmitari eshte Bajrush Xhemaili,por jo se mbiemrin e ka Bajrush Ahmeti,dhe e kam shajte pa lidhje B.Xhemailin
Nuk me burgosen,pse? a po te intereson kjo

03/12/2013 02:25
Sabi Gashi
ojoj
veq veta

03/12/2013 02:25
Haxhi Kuçi
A deshironi me te tregue pse nuk me kan burgosur?????

03/12/2013 02:26
Sabi Gashi
pak se asja kohe edhe rruge duke shiqura na burgosshi dhe na dhajeshi dajak

03/12/2013 02:26
Haxhi Kuçi
Ti a ke qen ndonji here i burgosur kjo me interesone shume me dite dhe te japi pergjigje pse nuk me burgosen!!!

03/12/2013 02:27
Sabi Gashi
jo mik nuk eshte pune qe dua une me dit .por ti duhesh te kerkosh Ardiati kemlendi dhe te dalesh par popullit dhe tu ja thuas te vereten.
po jam ka dy net dhe me intervenim ja dal

03/12/2013 02:28
Haxhi Kuçi
Ma lehte eshte me kerkue para serbeve se para ketyre tradhetareve me thene te verteten,ju nuk po i njifket hala keta zagara

03/12/2013 02:29
Sabi Gashi
jooj dhe per qata jom ne Amerik po sdi pse u ndal ketu e nuk shkova ne Australi

03/12/2013 02:29
Haxhi Kuçi
Keta kur une e kam shkrue poezin kushtuar republikes se kosoves ne vitin 1971 mu keta me kan rrahur e serbet benin seri,duke me then ti per shqiptar e a e sheh shqiptaret po te rrehin
Daja im para disa viteve me thene; eja bre nipash se me ka ra malli me te pa
Iu prita o daje;A me ke thene kur ishe gjygjetar,se komiteti te ka thene sa te jemi ne ne pushtet Haxhiu kurr ne mardhenje pune nuk ka me hy
po te vije a do te me punson diku mi majte qeta femi?
A jan qeta ne pushtet edhe sot?Po vallahi jan ma bani dhe ske çka me ardhe
shpiunat e serbise i ke pas ne udheheqjen e uçk dhe ne qeveri i ke kambe kryq

03/12/2013 02:34
Sabi Gashi
haha

03/12/2013 02:34
Haxhi Kuçi
serbin vetem fizikishte se ke ne kosove a kjo qeveri ia zbaton urdherat e serbit

03/12/2013 02:35
Sabi Gashi
mik inderua dis sende mos harro se evropa shtrig nuk na len ne te veproij site dojm

03/12/2013 02:35
Haxhi Kuçi
Nuk besoi qe as Rambo neper filma siq e shikoni çka kam ba per popullin shqiptar,por paskna punue per shpiuna e kuku per jeten time
HHHaaaaa me shtine te qeshi

03/12/2013 02:36
Sabi Gashi
por Uck tu kish lut qe mose e perzi krejt as dote vjen koha te dahet shapi prej sheqeri

03/12/2013 02:36
Haxhi Kuçi
se europa shtrig e ke mesue kete sllogan nga shpiunat e serbise

03/12/2013 02:36
Sabi Gashi
qashu eshte

03/12/2013 02:37
Haxhi Kuçi
Q e 2600 vjet qeshtu shqiptaro tradhetaret na udhehoqen ne luftera kinse çlirimtare
duke na vra e bane listat e atdhetareve mi pushkatue e li fajet serbise e europes
Me pel per dore i kam nxene ore vella dhe çka
me pele per dore

03/12/2013 02:38
Sabi Gashi
e tani kem edhe shum ma shtri se jen te ndar ne 7shtet dhe pona qoijn ne EUte bashkura Neve copa copa

03/12/2013 02:39
Haxhi Kuçi
a vetes ja kan ba shqiptaret se kerkush nuk te roberon pa deshiren e tradhetareve
e populli po u shkon mbrapa dhe po ua pin pordhat ketyre zagarenjeve
o i voton vete tradhetaret per mi shtype,dhe populli po del pis
Mbasi edhe une nuk iu bana i mire shqiptareve edhe perendia miu ardhe e miu ndihmue shqiptareve nuk kan me ja fute p...e.
Pse nuk me burgosen serbet?
Po ta tregoj sikurse ja kam tregue Xhafer Shatrit ne gjeneve.
Serbet kur me mirshin ne polici shqiptaret me druna ma nxishin trupin,e pastaj serbet me thojshin ;ne ty te burgosim nese ti na betohesh se nuk ke me punue per qeshtjen shqiptare
Nese pajtohesh keshtu siq i kami burgos te tjeret ,ne kemi me organizue burgosjen tende kinse me mizori duke te rrethue me kerre e tanksa e bertite tye dhe gazetaret te gjithe i organizojna me shkrue per juve kinse je atdhetar i shqiptareve.
Ne burg vetem sa per sy e faqe ke me ndejte,sa me te pa disa kinse edhe ata me ty kan qen ne burg,a ma teper ke me fjete neper hotelet e jugosllavise e me femra ma te mira
eshtu Adem Demaqi pasha ty ka qen ne burg bashk me shoket e vete qe serbia pakes para luftes i liroi nga burgu qe me marr ne dore udheheqjen e uçkes
Nese don fakte ti dergoi çka kan fole serbet ne hage

03/12/2013 02:50
Sabi Gashi
ja ka lypi diq ne eab
wab
sedij vlla se une pot than se kjo qe po tregon ti duhet dokument
se eshte eshtir te dal dhe te deklarohesh keshtu direk

03/12/2013 02:51
Haxhi Kuçi
çfare dokumenti?

03/12/2013 02:51
Sabi Gashi
eshte shum shtir
e po tash ata me qato dokumente e burgut po rrehin gjykes

03/12/2013 02:52
Haxhi Kuçi
po deshmitari nje dy e tre e kater,nuk kan vlere

03/12/2013 02:54
Sabi Gashi
sedi qe te them inderua se kta eka marr demostra se eka organizuar si grup e ka filla

03/12/2013 02:54
Haxhi Kuçi
Dhe xhefer shatri me pate thene kam qen i burgosur por kur ja nisa me fole me te ka ik .i aty ishin shume shqiptar dhe u habiten kur iku dhe me thane o Haxhi a e din se ky sa shqiptareve ua ka nxjerr revolen duke na thene une kan qen ne burg per juve.Dhuet me dhene tre perqineshin...
Krejte lehet eshte keta mi zene me pele per dore,une ua di me u parashtrue pyetje
bjermi te gjithe te burgosurit politik dhe e sheh qe ke mu shllokue ..

03/12/2013 02:57
Sabi Gashi
e po ja kan arrit

03/12/2013 02:58
Haxhi Kuçi
Si po mendon as deshmitaret e gjalle nuk kan vlere se kush i ka nise ato demostrata e haram u qofte ketij popullit dhe kurr drite mos pafshin.

03/12/2013 02:59
Sabi Gashi
une njo spe ku ptoij pse ke nej anash deri tash

03/12/2013 03:00
Haxhi Kuçi
Nuk me ke kuptue fare me duket une ta spjegova pse nuk dojshin te me burgosin?Paskna fole per qielli.
Anash skam ndejte,por kerkush veshin nuk ma vnojshin
Ateherit nuk me paska mbete tjeter veq me padite serbine pse nuk me ka burgosur?

03/12/2013 03:07
Sabi Gashi
EDHE ajo eshte e drej se teka dyterua te beja ate qe ti ske dashe por je kan i deryruar,

03/12/2013 03:14
Haxhi Kuçi
Gabim e ke se me dhune kerkan nderkombetaret nuk e detyroin me ngrere balten e derrit

03/12/2013 03:15
Sabi Gashi
MIREDE SE SERBIJA SEKA NENSHKRU
DHE SKA QAK TI DOIJN

03/12/2013 03:16
Haxhi Kuçi
Lexoje te drejten nderkombetare publike dhe pastaj i kupton te drejtat nderkombetare e jo me fole me fjale qajtoresh

03/12/2013 03:16
Sabi Gashi
boijn

03/12/2013 03:16
Haxhi Kuçi
Ndegjo mire çka thote ligji nderkombetar
o me fjale... nuk fitohet siq e kemi zanat ndaj njeri tjetrit
Sipas nenit 51 alinea 1 dhe 2,kodi i se drejtes
nderkombetare thote keshtu;

03/12/2013 03:17
Sabi Gashi
po

03/12/2013 03:18
Haxhi Kuçi
Luften kur e nise nje njeri
Duhet meniherit miu bashkue atij i madhe e i vogel pa marr parasysh se çfare armatimi posedon armiku
Nese populli eshte shume agresive ne armikun dhe e done shume lirin,armiku terhiqet duke bere masakra nga friga
dhe meniherit nderhyne nderkombetaret,pra KS i OKB es

03/12/2013 03:20
Sabi Gashi
Haxhi je kan ne kontak me ukshin hotin

03/12/2013 03:21
Haxhi Kuçi
Obligon forcat nderkombetare qe te nderyne sa ma pare qe mos te behen masakrat dhe meniherit nderkombetaret ja lene nen mbikqyrje nje protektorat qe atij shtetit tja ruan pavaresin
Jo kurr
Ma Afrim Morinen po shume kam ndejte dhe pa e vete kete njeri mos me beso kush jam

03/12/2013 03:24
Sabi Gashi
Zotri une ika se me duhet te bij ne gjume' flm per bised dhe vazhdoij ndoij her tjetre.

03/12/2013 03:25
Haxhi Kuçi
Naten e mire e kaloni nje gjume si bilbili

03/12/2013 03:27
Sabi Gashi
flm edhe ju gjith ashtu se duhte te punoj pa qare. psh.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Sabi Gashi Me diogardin   

Revenir en haut Aller en bas
 
Sabi Gashi Me diogardin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: