AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Grupi i pare qe ushtrohej ne shqiperi per nje lufte ne kosov

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Grupi i pare qe ushtrohej ne shqiperi per nje lufte ne kosov   Mer 18 Déc - 13:16

Grupi parë:

Sali Çekaj
Zahir Pajaziti
Ahmet Hoxha
Bashkim Leci
Zymer Lulaj
Kadri Gubetini
Ismet Çerkini
Artan Gjini
Arsim Hamiti
Fatmir Racaj
Ibush Metushi
Agron Tushi
Fatmir Fejzullahu
Hysni Mehmeti
Afrim Zena
Hysen Agushi
Vehbi Zeqiri
Besim Shehu
Ramiz Ramadani
Halil Halili
Rustem Teneqja
Ahmet Zeqiri
Rexhep Luma
Minush Luma
Sedat Osmani
Ramadan Pajaziti
Shemsi Krasniqi
Remzi Mehmeti
Selami Hasani
Agim Demnika
Ekrem Matoshi
Sami Hasani
Sami Vishi
Azbi Veliu
Ali Guri
Musa Shabani
Ajet Shala
Sejdi Sula
Milazim Myftari
Shaip Haziri
Fadil Begu
Mefail Vishi
Shemsedin Sulejmani
Milaim Gerbeshi
Rexhep Ilazi
Islam Visoka
Ilmi Topalli
Ylber Topalli
Xhevat Qerimi
Bashkim Thaçi
Bajram Kadriu
Shefqet Brajshori
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Grupi i pare qe ushtrohej ne shqiperi per nje lufte ne kosov   Mer 18 Déc - 13:19

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Grupi i pare qe ushtrohej ne shqiperi per nje lufte ne kosov   Jeu 19 Déc - 13:16

Milaimi hapi nje axhensi udhetimi Kopenhagen Prishtine para dhjete vitesh .Une isha nje nder udhetaret e shumt qe me mashtroi zoteriu ne fjale.Udhetuam ne prishtine por diten qe duhej te ktheheshim pas skishte aeroplan ngase parat e udhetimit i kishte marre Milaimi dhe ne u dashte te paguanim bileta tjera kethyese per here te dyte.Cdo kujt mund te i besoje por jo MIílaim Zekes.Ky qe ne mes te dites te mashtron naten te vret dhe behet patriot shqiptare.

Rexhep Lataj @ 17/11/2013 14:55
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Grupi i pare qe ushtrohej ne shqiperi per nje lufte ne kosov   

Revenir en haut Aller en bas
 
Grupi i pare qe ushtrohej ne shqiperi per nje lufte ne kosov
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: