AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Hisni Ismaili dhe Haxhi Kuçi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hisni Ismaili dhe Haxhi Kuçi   Mar 7 Jan - 12:49

Hisni Ismaili dhe Haxhi Kuçiaime · · Partager · Désactiver les notifications
Hajruš Džemailji et 8 autres personnes aiment ça.

Hajruš Džemailji sjhendet e sukses ne populin shqiptar te keni -shoki - Hisni ismaili .
il y a 8 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Per ti afruar shqiptaret afer,duhet qe mos tjua pernedesh luften.Pos forma pacifiste i terheqe shqiptaret per te adhuruar.Ne te kunderten te thone shizofren,dhe njeri i luajture.Kombinimet e ketyre dy metodave popullin e mjegullojne dhe nuk dine ka tja mbathi,i cili detyrohet te perkulet.
il y a 4 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Miku i nderuar kufitar ;A e keni lexue romanin e Adem Demaqit"Gjarpinjtë e gjakut"?
il y a 4 heures · J’aime

Hisni Ismaili miqesisht gjenerata haku,unnuk jam ne asnji kor te vajtovcave,as per ekzistenc familjare ,as per punesim,asper tenderime ,kam 4 femij ne zemer teevropes dy vajza ne bruksel humaniste te komb=it ,djalin dhe vajzen evogel ne Vien ne studime Master,per shqiptari jo per te godit plagetevjetra nga v 1981 kur ishimbashk temeza estudenteve
il y a 3 heures · J’aime · 1

Haxhi Kuçi JU kuptojm i nderuari miku jone,por as une nuk kam nevoje dnihme nga askushi,i kam te gjitha te mirat e ndonje ministrit,por humanizmi dhe ndihmen qe kemi deshire tja benim popullit ne emer te Perendise dhe shpirtit tone.Juve nga zemra ju deshiroje qe Perendia tju bekoje
il y a 3 heures · J’aime · 1

Hisni Ismaili qytetaret e fyromi enevecanti ata shqiptar me pyesin z profesor kufitari i liris,pse ju nuk eleshoni tokenteshkoni tefemijt ejuaj,me vigjilent pas i nuk ka ndryshim ne gjendjen faktike te kombit shqiptar,por unkam ne zemer nje amanet se jambetu bashk me ju nev 1981 se dotebejm betejenderi nefrymene fyndit jo per 1 vjet komandant 4oo te vrar nga dora ezez prapashpine dhe 47 vetvrasje miku i kombit
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Do ju vjen dita qe edhe ata qe na vrajten mbas shpindes nje dite do ta marrin denimin e merituar.E sa per vetvrasjeve,keta sahanalipistra qe e vjedhin dhe e tradhetuan popullin,ua kane prue gjendjen ne kesi soji qe te bejne vetvrasje.Duhet te japi llogari dikushi edhe per keto raste.
il y a 3 heures · J’aime · 1

Hisni Ismaili sot me rikujtuat nje deshmi nga pranvera ev 1993,kur un isha nelevizje per tekerkuar nje drit te paster per shqiptarizem
il y a 3 heures · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Tregone i nderuari mik.
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili me permendet nje kryeinspektor Zoran stijovic,qe si sdudentme kamar nepyetje dhe kalikuiduar Met uken
il y a 3 heures · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Po vetem vazhdoni ju lutemi qe e verteta te triumfoi,miku jone
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Per Mehe Uken apo ?
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili po reciprok aj ka bashkepunume nofkat "jaglic" 'Ris","moravac' ne rug per te vendi i mbrojtjes se Adem jasharit kapas konflikt nder njeri tjetrit megrupin
il y a 3 heures · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Po
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili ka vdek ne nje montim monstruoz nenje kaprico operacion kolaboracioni ne v1996
il y a 3 heures · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Po e vertete eshte qe ne kete vit ka vdekur,disa thonese kamionin e bores policet serbe e kan perdorue per ta mbyte sipas deshmive
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Deshmon Naim Miftari
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili gjenerat haku nga nje fragment qe kamruajtur para 3 dekadavee,se largimi i Ali A nga komisioni dhe shtabi me vendimte Azem Syles,ka qen vrasja e luan Haradinajt
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili ju keni njohuri se grupi klandestiin ka qen nga gjermanija dhe franca
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Kjo qenka nje plage shume e madhe,sepse shkaku tij jan vra tjeret
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi PO
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili gjykates haku ju keni njohuri per sektor tevecant qekanber listenper likuidime
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Listen per likuidime te atdhetareve ne veqanti.
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili ka mikro film dhe materiale per vrasjen e F ladrovcit,xhevat l,ilaz kodra,abedin rexha,rafet rama,ramiz ladrovcietj komnetoni
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Mesiguri se ka,dhe serbija mesiguri ja qone edhe KS te OKB qe ti tregone se ja çfare populli jane shqiptaret.
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Shqiptaret jemi te vetmit ne bote qe punojm kundra atdheut
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili nga kjo situat Ali Ahmeti esht ne shenjester tedyshimit se nuk ka besim ne uck,ne kundershtim me m thacin dhe Ramush haradinajn
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Po
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili kete edeshmonbedri I sikryetar iLPK dhe komisionit per verifikim tefakteve 1999
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi po
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili ju jeni injohur si njeri idrejtesis per enigmene trefisht vrasjenezahiritp,hakifitz,edmond hoxhes
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili me 31 janr tev 1997 pse ndodhikjo tragjedi
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Jo sjam deshmitar,por nga shoket qe me kan tregue
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Kush i nxiti,dhe kush ua pergaditi vrasjet ?
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili e njifni xhavit hazirin
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Jo per bese
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili jashar salihun dhe xhavit halitin
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Permes shkrimeve kam lexue
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili jepni dicka njohuriper atdhetar
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Per bese nuk di kanin ta permendi si atdhetar,sepse ne cilin kisha besim me tradhtojshin,nuk njohe dhe nuk mundem me cek dike si atdhetar,ata qe ken i vrajten e disa i debuan dhe ja kane arrit qellimeve te tyre
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili nga dpsha flitetsekapas kolontepest per vrasje te zahirit,hakifit dhe zejnulahut,ju duhetegjykonimashum
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Une nuk jam i zgjedhur nga populli te mirrem me denime,di si jo me shqiptue denime dhe me dhene shperblime di si jo,por duhet populli te levizi nga gjumi
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili ateher ishtenje dhun ndaj studenteve nga rektori Papoviq gjakpires ne u prishtines
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Ne cilin vit 1989,apo 1990
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili nga1997
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Kur e plagosen
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili po
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Eh more miku im mua donin te ma linin policet serb,duke e shti nje goran duke me provokue.
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili ateher jan arestu 11o student
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Sef Gorani qe kishte nje burektore kete e kishin pergadite policet per mua
il y a 3 heures · J’aime

Haxhi Kuçi he kush e kishte plagosur?
il y a 3 heures · J’aime · 1

Haxhi Kuçi ot lpk po thone ne kemi ba atentate
il y a 3 heures · J’aime

Hisni Ismaili enigmatiket qekan qenmete perndjekuritngaregjimi serb
il y a 3 heures · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Ne atentate nuk ka deshtim,por me qellim eshte bere plagosja.Keshtu mendoje.
il y a 3 heures · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Po sikurse une nise demonstratat e merr mundin tim te lpk
il y a 2 heures · J’aime · 1

Hisni Ismaili polpk ka shumklane puciste mafioze
il y a 2 heures · J’aime · 1

Haxhi Kuçi do gje qe ka ndodhur ndaj serbeve edhe vete kur jan plagosur te lpk e kan pervjedhe e me thane qe na jemi kone.
il y a 2 heures · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Kurse tinza me serb kane bashkpunue
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili linja ellapit linja e sokolit ,e dreqit etj
il y a 2 heures · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Deshta edhe nje here te kethehemi te;r Zoran stijovic,qe si sdudentme kamar nepyetje dhe kalikuiduar Mehe uken..A me kete keni pas rastin te flisni?se ja filluat dhe mbetet pa e tregue
il y a 2 heures · J’aime · 1

Hisni Ismaili faktetjanme kokfortesi por gajku nuk falet
il y a 2 heures · J’aime · 1

Hisni Ismaili jo makufizopj levizjenne kosov
il y a 2 heures · J’aime · 1

Hisni Ismaili n v 1983 kamqenushtar nekufirinrumun
il y a 2 heures · J’aime · 1

Hisni Ismaili komandir karaulle kamkap mjne gjenerala ne roj duke ik kufirin serbo rumun
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi aha po e kuptoj
il y a 2 heures · J’aime · 1

Haxhi Kuçi gjeneral jugosllave
il y a 2 heures · J’aime · 1

Hisni Ismaili un mikuim imadh kamobligimmoral teju tegoj senjifemmetegjith lisat Ali Ahmeti,Musa Xhaferi, Menduh Thaci,Bedri islami,iber KelmendipetritMenahjn, Sylejman Abazin,Zarif Bjaraminetj,por pavaresisht qe njifem keem rezerva ne opinionin privatdhe ate publik...Voir plus
il y a 2 heures · J’aime · 1

Hisni Ismaili jupacamik besnik qofshi faqebradh dhe tendihmojm ne ndricimine tevertetes kombetarne Albailirid
il y a 2 heures · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Murat Jashari,vellau i komandatit Ismet Jashrit po ja qete tanve haptas.PO edhe ju qitnjau per ledine te zezat e krimineleve se na morren ne qafe,a nuk u ngopem me keta me shekuj te tere?
il y a 2 heures · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Nese nuk e shihni te rruges qe nuk jane per botim,mos tregoni.
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili po per hirte familjeve ,nenave shqiptare,djepitteshiptaris, qumshtit tenena ve shqiptare ne menyr konfidente do te pastrohet semundja virusoze nga korate dhelprave p[as shpine nga vajtovcatdhe qyqaret,si plehra tembetur gjith jetenneshekujt emallkuar jamoptimist por jo neket menyr nemenyr institucinaleme kodeks , kendinetik,me lustrimdhe faktete makrofilmavedhe dosjeve ngaarkivete zyrtareev kombetar tiran prishtin
il y a 2 heures · J’aime · 1

Hisni Ismaili qofshi faqebardh per konfidenc me burni
il y a 2 heures · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Po nese Tirana posedon dokumente,nga kush ka frige tani?
il y a 2 heures · J’aime · 1

Hisni Ismaili nga sorat serbe dhelpratgreko karpatiane dhe udbashet shqipfoles
il y a 2 heures · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Flm per konsideraten qe keni ndaj meje,qofshit edhe ju faqe bardhe
il y a 2 heures · J’aime · 1

Hisni Ismaili qofshime energji kombetare ib Shefi nga un kufitari 21 cdoher mirnjohes miradias
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili per liri ebashkim kombetarkamkenaqesidhe krenari tevdes
il y a environ une heure · J’aime


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hisni Ismaili dhe Haxhi Kuçi   Mar 7 Jan - 12:50

çdp kopjim ndalohet dhe denohet me ligj
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hisni Ismaili dhe Haxhi Kuçi   Mar 7 Jan - 14:47

Po shume mire per bese.Po del ,se Esat Pashe Tiptani sa paska gjall keto pjese nuk i paska marr nana serbi..
Pra siq e cekni e paska nenshkrue Esati,dhe e ka vra Avni Rrustemi.Por mbasi serbia e permbyse qeverin e Nolit, Zogu ja paska fale serbise. Zogu erdhi ne pushtet me ndihmen ushtarake e financiare te Jugosllavise dhe si shperblim i dhuroi gryken e Vermoshit dhe Shen Naumin?Pse nuk e vrau Avni Rrustaqi Zogun,por Esat Toptanin ???Histori te mbeshtjellte ka shqiptaria.Edhe Noli e ka knaq duke ia kushtue elegji Currit.Nuk je vrare por je gjalle ne zemrat e kujna moreeee.Lufte te njejte edhe e uçk erdhen ne qeveri nga nana serbi.Zogu ja fali ato pjese,e Thaqi me Rugoven (vete te17 delegat) veriun e Kosoves 1/4 e Kosoves.Noli ne ate kohe u ngrit tek kombet e bashkuara dhe nuk i lejoje qe ta shkulizin qeverin ruse.Pa dallim si Noli, apelonte Rugova qe mos ta bombardojne serbin te NATOS.Me ua tregue shqipovecave te verteten te thone tradhetar,po tradhetar je per tradhetar kur ua qesish per ledine genjeshtrat(tradhetira te flliqeta)

http://www.ina.fr/video/CAB99014562/ibrahim-rugova-video.html
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hisni Ismaili dhe Haxhi Kuçi   Mer 8 Jan - 17:26


1J’aime · · Partager · Ne plus suivre la publication
Hajruš Džemailji et 9 autres personnes aiment ça.

Hajruš Džemailji sjhendet e sukses ne populin shqiptar te keni -shoki - Hisni ismaili .
7 janvier, 11:48 · J’aime

Haxhi Kuçi Per ti afruar shqiptaret afer,duhet qe mos tjua pernedesh luften.Pos forma pacifiste i terheqe shqiptaret per te adhuruar.Ne te kunderten te thone shizofren,dhe njeri i luajture.Kombinimet e ketyre dy metodave popullin e mjegullojne dhe nuk dine ka tja mbathi,i cili detyrohet te perkulet.
7 janvier, 16:06 · J’aime

Haxhi Kuçi Miku i nderuar kufitar ;A e keni lexue romanin e Adem Demaqit"Gjarpinjtë e gjakut"?
7 janvier, 16:11 · J’aime

Hisni Ismaili miqesisht gjenerata haku,unnuk jam ne asnji kor te vajtovcave,as per ekzistenc familjare ,as per punesim,asper tenderime ,kam 4 femij ne zemer teevropes dy vajza ne bruksel humaniste te komb=it ,djalin dhe vajzen evogel ne Vien ne studime Master,per shqiptari jo per te godit plagetevjetra nga v 1981 kur ishimbashk temeza estudenteve
7 janvier, 16:56 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi JU kuptojm i nderuari miku jone,por as une nuk kam nevoje dnihme nga askushi,i kam te gjitha te mirat e ndonje ministrit,por humanizmi dhe ndihmen qe kemi deshire tja benim popullit ne emer te Perendise dhe shpirtit tone.Juve nga zemra ju deshiroje qe Perendia tju bekoje
7 janvier, 17:01 · J’aime · 1

Hisni Ismaili qytetaret e fyromi enevecanti ata shqiptar me pyesin z profesor kufitari i liris,pse ju nuk eleshoni tokenteshkoni tefemijt ejuaj,me vigjilent pas i nuk ka ndryshim ne gjendjen faktike te kombit shqiptar,por unkam ne zemer nje amanet se jambetu bashk me ju nev 1981 se dotebejm betejenderi nefrymene fyndit jo per 1 vjet komandant 4oo te vrar nga dora ezez prapashpine dhe 47 vetvrasje miku i kombit
7 janvier, 17:02 · J’aime

Haxhi Kuçi Do ju vjen dita qe edhe ata qe na vrajten mbas shpindes nje dite do ta marrin denimin e merituar.E sa per vetvrasjeve,keta sahanalipistra qe e vjedhin dhe e tradhetuan popullin,ua kane prue gjendjen ne kesi soji qe te bejne vetvrasje.Duhet te japi llogari dikushi edhe per keto raste.
7 janvier, 17:05 · J’aime · 1

Hisni Ismaili sot me rikujtuat nje deshmi nga pranvera ev 1993,kur un isha nelevizje per tekerkuar nje drit te paster per shqiptarizem
7 janvier, 17:05 · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Tregone i nderuari mik.
7 janvier, 17:06 · J’aime

Hisni Ismaili me permendet nje kryeinspektor Zoran stijovic,qe si sdudentme kamar nepyetje dhe kalikuiduar Met uken
7 janvier, 17:09 · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Po vetem vazhdoni ju lutemi qe e verteta te triumfoi,miku jone
7 janvier, 17:10 · J’aime

Haxhi Kuçi Per Mehe Uken apo ?
7 janvier, 17:10 · J’aime

Hisni Ismaili po reciprok aj ka bashkepunume nofkat "jaglic" 'Ris","moravac' ne rug per te vendi i mbrojtjes se Adem jasharit kapas konflikt nder njeri tjetrit megrupin
7 janvier, 17:13 · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Po
7 janvier, 17:13 · J’aime

Hisni Ismaili ka vdek ne nje montim monstruoz nenje kaprico operacion kolaboracioni ne v1996
7 janvier, 17:14 · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Po e vertete eshte qe ne kete vit ka vdekur,disa thonese kamionin e bores policet serbe e kan perdorue per ta mbyte sipas deshmive
7 janvier, 17:15 · J’aime

Haxhi Kuçi Deshmon Naim Miftari
7 janvier, 17:16 · J’aime

Hisni Ismaili gjenerat haku nga nje fragment qe kamruajtur para 3 dekadavee,se largimi i Ali A nga komisioni dhe shtabi me vendimte Azem Syles,ka qen vrasja e luan Haradinajt
7 janvier, 17:18 · J’aime

Hisni Ismaili ju keni njohuri se grupi klandestiin ka qen nga gjermanija dhe franca
7 janvier, 17:19 · J’aime

Haxhi Kuçi Kjo qenka nje plage shume e madhe,sepse shkaku tij jan vra tjeret
7 janvier, 17:19 · J’aime

Haxhi Kuçi PO
7 janvier, 17:20 · J’aime

Hisni Ismaili gjykates haku ju keni njohuri per sektor tevecant qekanber listenper likuidime
7 janvier, 17:20 · J’aime

Haxhi Kuçi Listen per likuidime te atdhetareve ne veqanti.
7 janvier, 17:21 · J’aime

Hisni Ismaili ka mikro film dhe materiale per vrasjen e F ladrovcit,xhevat l,ilaz kodra,abedin rexha,rafet rama,ramiz ladrovcietj komnetoni
7 janvier, 17:22 · J’aime

Haxhi Kuçi Mesiguri se ka,dhe serbija mesiguri ja qone edhe KS te OKB qe ti tregone se ja çfare populli jane shqiptaret.
7 janvier, 17:23 · J’aime

Haxhi Kuçi Shqiptaret jemi te vetmit ne bote qe punojm kundra atdheut
7 janvier, 17:24 · J’aime

Hisni Ismaili nga kjo situat Ali Ahmeti esht ne shenjester tedyshimit se nuk ka besim ne uck,ne kundershtim me m thacin dhe Ramush haradinajn
7 janvier, 17:25 · J’aime

Haxhi Kuçi Po
7 janvier, 17:26 · J’aime

Hisni Ismaili kete edeshmonbedri I sikryetar iLPK dhe komisionit per verifikim tefakteve 1999
7 janvier, 17:26 · J’aime

Haxhi Kuçi po
7 janvier, 17:28 · J’aime

Hisni Ismaili ju jeni injohur si njeri idrejtesis per enigmene trefisht vrasjenezahiritp,hakifitz,edmond hoxhes
7 janvier, 17:28 · J’aime

Hisni Ismaili me 31 janr tev 1997 pse ndodhikjo tragjedi
7 janvier, 17:28 · J’aime

Haxhi Kuçi Jo sjam deshmitar,por nga shoket qe me kan tregue
7 janvier, 17:29 · J’aime

Haxhi Kuçi Kush i nxiti,dhe kush ua pergaditi vrasjet ?
7 janvier, 17:29 · J’aime

Hisni Ismaili e njifni xhavit hazirin
7 janvier, 17:31 · J’aime

Haxhi Kuçi Jo per bese
7 janvier, 17:31 · J’aime

Hisni Ismaili jashar salihun dhe xhavit halitin
7 janvier, 17:32 · J’aime

Haxhi Kuçi Permes shkrimeve kam lexue
7 janvier, 17:32 · J’aime

Hisni Ismaili jepni dicka njohuriper atdhetar
7 janvier, 17:33 · J’aime

Haxhi Kuçi Per bese nuk di kanin ta permendi si atdhetar,sepse ne cilin kisha besim me tradhtojshin,nuk njohe dhe nuk mundem me cek dike si atdhetar,ata qe ken i vrajten e disa i debuan dhe ja kane arrit qellimeve te tyre
7 janvier, 17:34 · J’aime

Hisni Ismaili nga dpsha flitetsekapas kolontepest per vrasje te zahirit,hakifit dhe zejnulahut,ju duhetegjykonimashum
7 janvier, 17:34 · J’aime

Haxhi Kuçi Une nuk jam i zgjedhur nga populli te mirrem me denime,di si jo me shqiptue denime dhe me dhene shperblime di si jo,por duhet populli te levizi nga gjumi
7 janvier, 17:36 · J’aime

Hisni Ismaili ateher ishtenje dhun ndaj studenteve nga rektori Papoviq gjakpires ne u prishtines
7 janvier, 17:38 · J’aime

Haxhi Kuçi Ne cilin vit 1989,apo 1990
7 janvier, 17:39 · J’aime

Hisni Ismaili nga1997
7 janvier, 17:40 · J’aime

Haxhi Kuçi Kur e plagosen
7 janvier, 17:40 · J’aime

Hisni Ismaili po
7 janvier, 17:40 · J’aime

Haxhi Kuçi Eh more miku im mua donin te ma linin policet serb,duke e shti nje goran duke me provokue.
7 janvier, 17:41 · J’aime

Hisni Ismaili ateher jan arestu 11o student
7 janvier, 17:42 · J’aime

Haxhi Kuçi Sef Gorani qe kishte nje burektore kete e kishin pergadite policet per mua
7 janvier, 17:43 · J’aime

Haxhi Kuçi he kush e kishte plagosur?
7 janvier, 17:43 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi ot lpk po thone ne kemi ba atentate
7 janvier, 17:44 · J’aime

Hisni Ismaili enigmatiket qekan qenmete perndjekuritngaregjimi serb
7 janvier, 17:44 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Ne atentate nuk ka deshtim,por me qellim eshte bere plagosja.Keshtu mendoje.
7 janvier, 17:45 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Po sikurse une nise demonstratat e merr mundin tim te lpk
7 janvier, 17:46 · J’aime · 1

Hisni Ismaili polpk ka shumklane puciste mafioze
7 janvier, 17:47 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi do gje qe ka ndodhur ndaj serbeve edhe vete kur jan plagosur te lpk e kan pervjedhe e me thane qe na jemi kone.
7 janvier, 17:47 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Kurse tinza me serb kane bashkpunue
7 janvier, 17:48 · J’aime

Hisni Ismaili linja ellapit linja e sokolit ,e dreqit etj
7 janvier, 17:48 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Deshta edhe nje here te kethehemi te;r Zoran stijovic,qe si sdudentme kamar nepyetje dhe kalikuiduar Mehe uken..A me kete keni pas rastin te flisni?se ja filluat dhe mbetet pa e tregue
7 janvier, 17:51 · J’aime · 1

Hisni Ismaili faktetjanme kokfortesi por gajku nuk falet
7 janvier, 17:51 · J’aime · 1

Hisni Ismaili jo makufizopj levizjenne kosov
7 janvier, 17:52 · J’aime · 1

Hisni Ismaili n v 1983 kamqenushtar nekufirinrumun
7 janvier, 17:52 · J’aime · 1

Hisni Ismaili komandir karaulle kamkap mjne gjenerala ne roj duke ik kufirin serbo rumun
7 janvier, 17:53 · J’aime

Haxhi Kuçi aha po e kuptoj
7 janvier, 17:53 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi gjeneral jugosllave
7 janvier, 17:55 · J’aime · 1

Hisni Ismaili un mikuim imadh kamobligimmoral teju tegoj senjifemmetegjith lisat Ali Ahmeti,Musa Xhaferi, Menduh Thaci,Bedri islami,iber KelmendipetritMenahjn, Sylejman Abazin,Zarif Bjaraminetj,por pavaresisht qe njifem keem rezerva ne opinionin privatdhe ate publik,konfident,ndije nje keqardheje per vrasjet enigmatike te Harun Aliu,kam qen disa vizita me rendesi historike ne prishtin dhe tiran per tendihmuar keta qe permneda nga etiketimet,nga ish nacallnikat eudb,nga v 1978-2001 plot 23 vite,kam 23 dokumtntepaqesore shum konfidenteper ceshtejen kombetarene ballkan
7 janvier, 17:59 · J’aime · 1

Hisni Ismaili jupacamik besnik qofshi faqebradh dhe tendihmojm ne ndricimine tevertetes kombetarne Albailirid
7 janvier, 18:01 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Murat Jashari,vellau i komandatit Ismet Jashrit po ja qete tanve haptas.PO edhe ju qitnjau per ledine te zezat e krimineleve se na morren ne qafe,a nuk u ngopem me keta me shekuj te tere?
7 janvier, 18:02 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Nese nuk e shihni te rruges qe nuk jane per botim,mos tregoni.
7 janvier, 18:05 · J’aime

Hisni Ismaili po per hirte familjeve ,nenave shqiptare,djepitteshiptaris, qumshtit tenena ve shqiptare ne menyr konfidente do te pastrohet semundja virusoze nga korate dhelprave p[as shpine nga vajtovcatdhe qyqaret,si plehra tembetur gjith jetenneshekujt emallkuar jamoptimist por jo neket menyr nemenyr institucinaleme kodeks , kendinetik,me lustrimdhe faktete makrofilmavedhe dosjeve ngaarkivete zyrtareev kombetar tiran prishtin
7 janvier, 18:05 · J’aime · 1

Hisni Ismaili qofshi faqebardh per konfidenc me burni
7 janvier, 18:06 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Po nese Tirana posedon dokumente,nga kush ka frige tani?
7 janvier, 18:06 · J’aime · 1

Hisni Ismaili nga sorat serbe dhelpratgreko karpatiane dhe udbashet shqipfoles
7 janvier, 18:07 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Flm per konsideraten qe keni ndaj meje,qofshit edhe ju faqe bardhe
7 janvier, 18:07 · J’aime · 1

Hisni Ismaili qofshime energji kombetare ib Shefi nga un kufitari 21 cdoher mirnjohes miradias
7 janvier, 18:27 · J’aime

Hisni Ismaili per liri ebashkim kombetarkamkenaqesidhe krenari tevdes
7 janvier, 18:56 · J’aime

Haxhi Kuçi Dhashte Perendia e ua realizofte te gjitha deshirat qe ua posedon shpirti juaj..
Hier, à 00:07 · J’aime

Hisni Ismaili ky dokument esht fshir
il y a 16 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Per cilin dokument e keni fjalen miku i nderuar Hisni ?
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili qe ju epublikut neyoutube
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Ku qenka kjo joutube ?
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Nga ju po ndegjoje tani.
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili ekishinpubliku
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Po kush e qeni jau kaft samen e sames,a paska edhe kesi lahpera,pa leje me ba a e dijn se denohen?
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi a ke mundesi te ma deroni se e nxeje pasha nje zot dhe e shehe
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili me kan nfshi hakeret kuqi
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi E qe na kan shly eshte tjeter hesap,a une nuk pashe gje,ne joutube
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili ate tezoran stijovicit eanalizova
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Po o miku im une nuk ua rrehi rrahet,mi shlyn e prape i botoje çka kam shkrue me trunin tim,si bije pishanit per ate çka e kam thene dhe kam me thene perhere,pushka top ju befte tradhetareve se nuk u kam tute as qe e kam ndermend tju frigohem.
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili qofsh fatbardh i diamantit shqiptar gjithmon unjamaq iguximshemper shpetimkombetarjo per qyqar dhe hakmarje
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Po miku im nese e keni analizue tregone se sa ma teper tjua mshefim tradhetirat e pisave aq ma teper do te na shtypin
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili pse dha dorheqje a ceku
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Tani nga ju po ndegjoje se kam pasur do pune dhe nuk kam pasur kohe te lexoje ma teper
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Por ,nuk eshte problem me te dhene pergjigje ketu.Pse ka dhene doreheqje !Me tregoni ju pse e pastaj e plotesoje une.
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili unm,und tekonstaoj se ka dridhjene rekonstruim teqeveris
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili ne fyrom do teket zgjedhje tedyfishta ne mars,parlamnetare dhe presidencilae
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili marveshje nparaprake kryeparlamentari tejet shqiptarv 2o14
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Po ,por nje ta dini se,Shendit me qellim ja kane lene kembete e arushes,mire e keni per keso dridhjeje te qeverise,thelle eshte puna ja ndini krismen shpejte !
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili shendit se kuptova
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Kjo qeveri e ka ndrmend me leshue VV qe me pase argumente neser me la veten para mases,dhe Veriu i Kosoves ka me qen flaka e barotit,dhe kjo qeveri ka mu besh si çlirimtare dhe prape ka me mashtru popullin dhe ka me marr qeverisjen ne çdo forme si Zogu.
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili kuci jammirnjohes per ju por duhetshum guximdhe argumnetene elktronik
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili simnedonvvme ldk dhe aak
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Nje send qe shihet nuk do kallauz
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Keto dyjat jane aleate te kesaj qeveries,jemi ngopur me keso dallaveresh
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili sekanshumiocen
il y a 2 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Nuk e dine ma mire se une ,e njohe mire gjendjen se si ka qen dhe si eshte
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili po esakt po psenuk futeshneter vfcb
il y a 2 heures · J’aime

Hisni Ismaili mos engarkojm opinionine sterlodhur
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Populli eshte sterlodhur e qe ju ka merzitur edhe shpirti e leje trupi
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili undeshqe biseda tembetet konfidentejo publike
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili nuk esht fisnike
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Si te deshirone zemra juaja
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili nuk esht mir per brezin adoleshnet
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili keteelexojn edhe zoranstijoviq
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Brezi adolishent duhet te mesohet me te verteten e hidhur,e mos te gabone,se sot koha nuk eshte si e djehit dhe do te kane pasoja qe kurr driten e diellit nuk do e shohi
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili unjamme pergaditje tembaj pergjegjesi per ate qe deklaroj
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili ju keni 6o vite jeni sultan aga per mu
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Jo zoranoviqet,por edhe shpirterat e serbeve le ti lexojne se sja ka friken njeriut te gjalle e sidomos armiqeve e tradhetareve.
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili dakordesi per nja 1o minuta semeduhetterugetoj neser
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Vetem frigohem nga Perendia me te mos po gaboje dhe i kerkoje falje dite e nate
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili a ke qen ne ndonji kor te qyqarve qe ke mbet aq idiskriminum kombetarisht
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Kurr kerkujt keq nuk i kam bere ,vetem kam bere mire i kam mbajte me buke e mishe shqiptaret.
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili po cfar mendoni per iber k dhe familjaret shatri
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi o te kisha qen ne ndonji kor te qyqeve,sot isha ne qeverin e Kosoves e jo i debuar ,si Noli,Fishta Ismail Qemaili e shume te tjere
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili gjat luftes 1 vjecare ku ishit
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili mefal do teprovokoj ne sultanatin e hardinajveapo
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Gjere me daten 16 janar kam qendrue ne shtepin time i mjeruar.
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili cfar ofroni qe tejenine oborin qeveritar cili post
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili ne prokurori apo
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Kurr zoti mos me lejofte te jam pjese ne oborrin e kesaj qeveries se qelbosur qe ma shtypin popullin shqiptar ma zi se regjimi i Milloshit
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili po dakord mos imbetemi borxh rinis studentore
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Une po te me kishte marr ne lufte Fatmir Lima me te gjithe i kisha qerue hasapet,si me serb ashtu edhe me tradhetar.Keto fjale ja kam thene nere sy te Fatmir Limes dhe prape ja them kur te deshiron,pishmanit kurr nuk jam
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili fatmi ra kam radakord per gabimetesht kthy nepdk
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili por ulargu ceku
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili fatmir sejdiu anjifetmeju
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Po çka ke pritur gjera te mira nga Qeku nje njeri qe i ka sherbye Jugosllavise dhe ka bere dafranga me ta.Po more mik,ky ka pasur afer vetes Avdi Ibrahimin qe shkaku ketij Lima nuk me morri ne lufte
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili pse dilema
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Po edhe Fatmir Sejdiu,ka qen komunist i forte,dhe per hire te Kurteshit nuk me pranoi te me notoj ne Kushtetute ,a mendon Sejdiu qe ja harroje keto qelbesira ?
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili po tebesoj
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili avdi kush ishte
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili agregat serb
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Avdiu ;Fatmir Lima bashk me nje mesues Balaj nga deberdelani dhe deshmitar tjeter Bajram Bekteshi me thene;
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi a edhe disa deshmitar emrat nuk po ua ceku.
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Ne fillim kur Lima kishte ne shtabein e tij shtate veta
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi ruges duke shkue qe ti bashkohem Limes erdhi edhe nje djalosh i ri dhe kur shkuam ne shtabe,ate e morri e mua me tha eja mbas nje javes se arme nuk kemi
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi am shkue mbase nje javes,me tha çka te vyne me hy ne lufte,ti je poet dhe shkruaj per luften tone !
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili dhe nuk mbete4 ikenaqur
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili ne qershor 1999 ucliru prizreni kuishi ju
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Kam shkue prape pase nje javes me tha se ty nuk te marrim sepse je shoqerue me Avdiun i cili ka punue ne mbrojtjen popullore te suharekes,dhe nuk don me na tregue ku i ka meshefur do armatim Besim Ndreca ne kohen e titos!çka e dijsha kete dallavere.E kam ftue Bajram Bekteshin e cili ishte duke i ushtrue ushtaret ne gjuajteje dhe kur erdhi Bajram Bekteshi i tregova se sherri Avdiut nek me marrin ne lufte.Bajrami ka qen shok imi dhe i Avdiut,a une kurr per Avdiun nuk kam ditur qe ka punue ne MPP .Bajrami me tha ma mire ta qete mos hyne ne lufte,se une i kam ra pishmanit,e ti mos gabo!!!!
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili nga maji 1998-derine 1999
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi ni ja prita nesei ke ra pishmanit dil edhe ti dhe po bajna shoqeri si perpara.Jo tha une nuk do te dali dhe me fale se nuk kam kohe me ndejt me ty se jam duke i ushtrue ushtaret
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili cfar dilemem mosbesimi ka qenkjo
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Ne maje apo qershor ju kam lajmrue Limes ate diten e pare kur eshte hapur shtabi i pare i Qelikut.Kete e din mire Qazim Morina nga Reshatani i cili erdhi afer meje dhe me tregoje se eshte hapur ushtria e uçk es ne deberdelane
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi y ka qen shofer i autobusit ne relacionin suhareke Rahovec nese nuk gaboje
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili dhe ju pranuat
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi ur forcat serbe ne korrik te vitit 1998 e morren Rahovecin
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Nuk me kan pranue fare,por me lejo ta tregoj rastin e masakres se Rahovecit
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili si ndodhi kjo tradheti
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Po
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili unkamshumish student nga rahoveci nebane sflitshin serbisht
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi A ka qen 19 apo 20 korrik i vitit 1998,isha i strehuar tek nje sternip i babes ne Marali keto dite
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Po serbishte kan fole e dijn keta pse e kan fole serbishten.
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili dhe sa qendrove ketu
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Prite ta tregoj krejte si ka qen puna
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili po mekenaqesi
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Isha duke fjete dhe i ndegjoje do piskama ,britam duke vajtue
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Erdhi sternipi i babes Hazir Olluri,dhe me ftone,o daje a je shurdhue?Jo bre po ndegjoje do britma,por se di çka u ba
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Dolem dhe çka me pare,vajtojn qajne gra e burra femi e pleq dhe i afrohem njerit dhe e pyesi
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi çka eshte bere bre burr?Por ishte si terr dhe çka me pare ishin stermushur lendinat me autobusa e traktora e kamiona e njerez qe sta merr mendja me mijera.
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Dhe me thote se serbet na kane masakrue,kan shti njerez neper puse te gjalle e na kane plaqkitur rend te gjitheve.
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili uck nuk ishte ne logjistik afer
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Ne keto biseda na afrohet nje ushtarak me nje pale dyrbi rreht qafes dhe pershendetet me neve dhe pa e pyetur me thote mua ;Ja nje ushtar serb mi afroj keto dyrbi qe ta liroj dhe iku.Une e pyeta prape;E pastaj çka u ba me ate serb?Dihet duke buzqeshue.Dhe me tha
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi I kemi vra 100 serb
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Ky civil nga Rahoveci ja priti,po ju 100 e ata me mijera dhe ju na keni tredhetue
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili serbisht tefoli
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Une ja bera qysh ju kane tradhetue?Jo bre ishalla kete marre nuk ua kane bere
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Shqipe si bilbili se e folin edhe shqipen por pakes me defekte.
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili po tekuprtoj
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Ky ushtar menjeherit eshte largue nga ne
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili sipas asaj kolaboracionist shqipfoles
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Dhe po sa eshte largue nga ne ky nga rahoveci me tha se eshte komandant Kleqka
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili shqiptar
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi U ba mengjez dhe fshataret nisen qe ti strehojne neper shtepit e tyre ,por ishte mungesa e bukes dhe ilaqeve
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili patenjohur kushishte nofka kleqka
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Ka dreka e kam marr vellaun e Hazirit ,qe quhet Tahir Olluri dhe kemi shkue tek nje pome e benzines se Paqarizeve dhe i kam ftue te kryqit te kuq qe neser sido qofte te dergojn ndihma
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Arriti dhe mbremja dhe ka mesi nates ram te flejm sepse ishim aq te lodhur
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili me fal pak sa klm ishit lar g suharekes
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Por ne oret e mengjezit pa gdhi zogu mengjezit,erdhi djali i Hazirit,Dalipi dhe me troket ne dere
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Large suharekes ka qen large ku fshat nja 12 apo 15 km
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili a suhareka ishteeterorizume
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili miqesisht pershpejtoje haku se kamnevoj per terugetu
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Para se te strehohem tek keta ma se pari ne suharek me ftuan familjet e ushtareve qe ishin te veshur ne lufte dhe mu luteshin qe me taxin tim ti largoje nga suhareka.Ata jane te gjithe familjet e Saliut te Jete Kuit disa i qiva ne Peqan e disa ne Peqan e deberdelan
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili ato me drmatike telutem
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili rumbulaksoe ngjarjen
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Suhareka ka qen e zbrazur shkaku prpagandes qe ne do e sulmojna stacionin e policise e policia do na masakron dhe per kete te nesermen shova te Lima dhe i tregova se nese keshtu do na beni,mire jo.Lima mu kercnue kinse une po beje propagande kundra uçk...Voir plus
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Ne Marali po e perfundoj
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Kur dola perjashta,me pyeten a je ti Haxhi Kuçi?Po.Merre armen dhe eja me ne ne shtab....
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Per çfare arsye me marr armen dhe me ardhe ne shtab?
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Ti e din se per çka?
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Jo une nuk e di,por tregomni e vije
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Ti po e keqperdoron armen!!
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Kush ju ka thene se po e keqperdoroi armen qitmani ate njeri ?
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Jo nuk po e keqperdoron armen,por po folish keq per neve???Po kur fola keq bre per juve,qitmani ate pis bre idioti kush na qenka?
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili urejtja e ushqier nga frika
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi Jo nuk po folish keq per ne por na jep armen se sonte dojna mi mshue prape Rahovecit!!!A nese dini prape mi meshue Rahovecit edhe une vije me juve,a armen e dorezoj kur kosova çlirohet
il y a environ une heure · J’aime

Haxhi Kuçi o as arma jote nuk po na vyne
il y a environ une heure · J’aime

Hisni Ismaili enigmatike
il y a 59 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Jo as arma jote nuk po na vyn
il y a 59 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Po kush mutin je ti me organizue me disa qe nese vijne serbet ketu pari me mbrojte popullaten shqiptare qe eshte e strehuar ketu ?
il y a 58 minutes · J’aime

Hisni Ismaili mos ju kanlogarit si klandestinilegal
il y a 57 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi KKkkkkukkkuuuuu per mua,jau kam leshue syt tanve dhe vetmevete,hopa mu kajte nana keta kokan ushtaret e serbise,pasha nje zote keshtu ka qen.
il y a 57 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Prite
il y a 57 minutes · J’aime

Hisni Ismaili katastrof
il y a 56 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Ti me ba e me luftue kundra serbeve ta shkerdhejna ate nane a morre vesh ma bajne
il y a 56 minutes · J’aime

Hisni Ismaili shqip po folin
il y a 56 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Kam bertit sa kam mujt
il y a 56 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Shqip e disa me maska
il y a 55 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Kush jeni bre ju qe me ndaloni me mbrojte popullin tim ?a mos jeni me shkije?Kam bertite sa kam mundur pasha nje perendi qe e kam permbi koken time
il y a 54 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Ateherit nisen te na afrohen fshataret dhe me pyesin;çka eshte bere puna e kesaj piskame?
il y a 54 minutes · J’aime

Hisni Ismaili ku doli fundi
il y a 53 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi O burra,keta siq e shihni me paskan rrethue,pse une dua tju ndihmoi nese vijne shkijet kendej pari?
il y a 53 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Dhe po me thojne nanen ta k..nese une ju bmroje juve.Kush po thote keshtu bre a qesi koket?
il y a 52 minutes · J’aime

Hisni Ismaili klecka ka qenrast hetuesie
il y a 52 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Fundi u luta qe mos te ma marrin ftyren se kete dite e kam prite si nje grua e pa femi qe ta luftoj shkaun
il y a 52 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Dhe u thashe
il y a 51 minutes · J’aime

Hisni Ismaili gjenreta haku kerkoj falje mos perseritenketo rasat jansprova na duhet uniteti
il y a 50 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Nese ju nuk doni te me merrni ne lufte kundra shkaut,une dua te shkoje te Uke Bytyqi dhe me dhune do ti bashkohem,ju letem mos ma mirrni ftyren duke ju drejtue edhe fshatareve .E kam marr automatikun,bombat dhe kam dale ne oborr
il y a 50 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Une perhere jam mundue unitet,por ketyre u ka djege nga une pse kurr nuk ju kam bashkue sofres se ketyre me shkije ketu ka qen problemi kryesor
il y a 48 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Me thane a nese shkone te Uka te japim leje
il y a 48 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Kur e hapen porten me dal,çka me pare nje gjip mbi te shkruante policia e uçk
il y a 47 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Me tutje nje kamion i madhe
il y a 47 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Kur i hapen portat e medhaja e kishin qite nje Rakovic me rimorkio mos po ju iku.
il y a 46 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Kjo ma qonte mallin njesoj sikurse serbet kur me rrethojshin
il y a 46 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Kam shkue te Uka,ka dal nje ushtar N.Bugari i cili me ka perqafue duke mendue se po ju bashkohem,por i thash as nje komandant nuk me merr,dhe e luta qe te vjen Uka e te bisedoj me te
il y a 44 minutes · J’aime

Hisni Ismaili telutem mikuim hero me shqetsove dhe majep besen se nuk teshkon sakroifica kot
il y a 43 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi ase pakes u kethye dhe me tha ;Baci Haxhi edhe nja dhete minuta prite se eshte i nxenun.Shkuan dhete e nje ore Uka iz i nuk lajrmorhet
il y a 43 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi EDhe nje here e qova te ndejrin dhe erdhi me nje epror nga studenqani M.Krasniqi,ku edhe me te njifeshim dhe u perqafuam aq shume dhe e luta qe te vjen UIka e tju bashkangjitem juve
il y a 41 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi a shkue pas pakes erdhi dhe me tha se UKa i zi nuk don me ardhe dhe e kemi urdherin qe ti kan deshiron bere ne ukç a tu kurresesi.
il y a 40 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi shok a e din qe pakes para ne Marali me kan rrethue te uçk dhe me kan malltretue?
il y a 40 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi i mendon ti me dorezue armen qe e kam ble nga uçk?
il y a 39 minutes · J’aime

Hisni Ismaili me fal m krasniqi
il y a 39 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi a kan lajmrue pa ardhe ti te ne
il y a 39 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Na kane lajmrue ata qe te kane rrethue pa ardhe ti te na
il y a 38 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi M Krasniqi çka?
il y a 38 minutes · J’aime

Hisni Ismaili a asht gjall3
il y a 37 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi jalle eshte si topi dhe kam respekt
il y a 37 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Gjalle eshte si topi dhe nuk i hane palla
il y a 37 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi JU kam drejtu keti M.Krasniqit,tri her burr dua te beje lutje teje;A po me mirrni ne lufte kundra shkaut?Jo se urdherin keshtu e kemi qe ty mos me ta marr!
il y a 35 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Te lutna a me pranoni ne lufte?Jo.Te lutem a me pranoni ne lufte?Jo
il y a 34 minutes · J’aime

Hisni Ismaili ka ora 1 duhettedal
il y a 33 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Neser nese dikushi hane mute a me behesh deshmitar qe nuk doni te me merrni ne lufte tri here keto fjale ja kam perserit,dhe mu ka perbe ne zot e femi qe ne çdo kohe do jam deshimtar i yti.Edhe per tek Fatmir Lima ,ky duhet te jete deshmitar i mi
il y a 33 minutes · J’aime

Hisni Ismaili m krasniqi
il y a 32 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi emi pershendetur dhe drejte kam shkue ne shtepin e Haziz Morines dhe nga aty ne oden e vellaut te tij Afrim Morinen kryetar u unikombt qe e zevendesoi Ukshin Hotitn edhe ma intersant tani eshte
il y a 31 minutes · J’aime

Hisni Ismaili ok qofsh faqe bardh ka pas mospajtime sigurisht
il y a 31 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Kur hyrem ne shtepin e Afrim Morines ,ishte stermbushur oda e tij me uçk
il y a 31 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi U perqafuam dhe u ula dhe ja nisen bisedave.
il y a 30 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Njeri nga Kuçt me the;
il y a 30 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Zoti ta marrofte ftyren ,ti perhere ke kerkue lufte kundra serbise e tani po ikish nga ne
il y a 29 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Dhe po shtihesh ne livadhe e po rrezitesh si ne deti,,,
il y a 29 minutes · J’aime

Hisni Ismaili befasi
il y a 28 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi shtrihesh ne livadhe
il y a 28 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Ndegjo o miku im
il y a 28 minutes · J’aime

Hisni Ismaili kuci nga epremtja dojemine radiozerin jumisafir
il y a 28 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Tjetri Fadil Suka mesuesi
il y a 28 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Ska problem miku im kur te doni haptas pa majtas e djathtas
il y a 27 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi y Fadil Suka me thote;
il y a 27 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi i meshue kokes se vete ska ma keq
il y a 26 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi ire more quran ja bana,çka dusha me then me kete fjale?
il y a 26 minutes · J’aime

Hisni Ismaili haxhi zoti ta ba ni haxhillek falas
il y a 26 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Mire more quran
il y a 26 minutes · J’aime

Hisni Ismaili tepaca gjithmonmik besnik mos e ndero mnediminse cka sbazoti vaki,por na duhet dora epajtimit
il y a 25 minutes · J’aime

Hisni Ismaili ika natene mir seme pret shoferi
il y a 25 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Kam kry mijera haxhillaqe,e din krejte kosova,por per inati nuk ma pranojn veprimtarin qe ja kushtova shqiptareve.Zotit ja la ,kurrefale mos i kofsha shpiunave dhe qenave te serbise
il y a 24 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi EDhe tri fjale dhe perfundon
il y a 24 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi A paske edhe shofer?O te lumt e mik
il y a 23 minutes · J’aime

Hisni Ismaili mos bahemi vajtovca sejemi shqiptar,duhetdora epajtimit
il y a 23 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi ni naten e mire e kaloni nje gjume te mire mik
il y a 23 minutes · J’aime

Hisni Ismaili po bashk mety jamifort kombetarisht nuk jamvet
il y a 22 minutes · J’aime

Hisni Ismaili haxhi ma banhalla kur tevij ne bruksel takohemi ju jenine prais
il y a 22 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Jo more,une vete perhere i ka shperthye barierat e mija dhe te popullit,por mi vodhen e hajrin mos ja pafshin
il y a 21 minutes · J’aime

Hisni Ismaili kam dy vajza ne bruksel
il y a 21 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Shihemi kur ju keni mundesin
il y a 21 minutes · J’aime

Hisni Ismaili tekammik edhe kesaj botyeedhe botes tjetre mos mulargonga krenaria domebesosh telutem
il y a 21 minutes · J’aime

Hisni Ismaili saklm keni nga brukseli
il y a 20 minutes · J’aime

Hisni Ismaili 300
il y a 20 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi 400
il y a 20 minutes · J’aime

Hisni Ismaili do takohemi neparis vers
il y a 19 minutes · J’aime

Hisni Ismaili nga koriku
il y a 19 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi a po mbane ymyt qe do e pritni korrikun?Hahahaaaa
il y a 18 minutes · J’aime

Hisni Ismaili pokismetme republik shqiptareilirida
il y a 18 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Me fjale jam sterngopur more miku im,por inshoolla
il y a 17 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Edhe Hysen Terpezen e shtini Adem Demaqi tja shtine doren e pajtimi a te kutohet ?
il y a 16 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Kur nuk mundesh ta mposhtish tradhetarin me e rruges eshte pajtimi mire e ke qe thua duhet unitet dhe vetem unitet dhe roberi te sigurt e coptimin e trojeve ne vazhdim
il y a 14 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Siq jemi ne shpirt dhe do shperblehemi nga perendia dhe nderkombetaret shume shpejti akademik e barinje.
il y a 11 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi esaje matrakuzes(egzodit)
il y a 9 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Por mos te harrojme se une shqiptar e ti shqiptar ata shqiptar,nuk do i ikim kesaje matrakuzes!
il y a 7 minutes · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hisni Ismaili dhe Haxhi Kuçi   Mer 8 Jan - 17:38Haxhi Kuçi Hisni Ismaili undeshqe biseda tembetet konfidentejo publike
il y a 2 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Hisni Ismaili qe ju epublikut neyoutube
il y a 2 minutes · J’aime

Haxhi Kuçi Hisni Ismaili mos bahemi vajtovca sejemi shqiptar,duhetdora epajtimit
il y a environ une minute · J’aime

Haxhi Kuçi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Hisni Ismaili dhe Haxhi Kuçi   

Revenir en haut Aller en bas
 
Hisni Ismaili dhe Haxhi Kuçi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: