AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kadri Ismaili,frigohet shume

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kadri Ismaili,frigohet shume   Lun 27 Jan - 6:32


[25/01/2014 23:42:25] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: kur skam then jav mbushi gojen me barot mos shpik
[25/01/2014 23:42:29] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: dhe mso ojdis
[25/01/2014 23:42:33] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: ne shkrim
[25/01/2014 23:42:38] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: se shpijka ehste
[25/01/2014 23:42:45] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: e denueshme
[25/01/2014 23:42:51] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: te lutme
[25/01/2014 23:43:06] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: fjalori im se lejon
[25/01/2014 23:43:09] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: por uene kam shrimin
[25/01/2014 23:43:13] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: mudn te
[25/01/2014 23:43:22] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: jav jep avokatve tyre se me kan thirr
[25/01/2014 23:43:23] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: dje
[25/01/2014 23:43:51] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: po hjkei mos me qit problme
[25/01/2014 23:47:47] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: momentin qe ti ke publikuar biseden time pa autorizim keni ba veper penale
[25/01/2014 23:47:59] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: aedin se ligji selejon publikimin pa lejen e autorit'ĘĘ
[25/01/2014 23:48:00] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: ?!
[25/01/2014 23:48:12] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: ĘPERGJIGJU AS NUK ELEJON INQIZIMIN EBISEDES
[25/01/2014 23:48:17] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: PA AUTORIZIM?!
[25/01/2014 23:56:47] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: Ę?!!
[14:29:24] Haxhi Kuši: Shkrimet te gjitha i posedoj ne privat,nuk i shpifem kerkujt zotri i nderuar Kadri
[14:29:37] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: ok
[14:29:40] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: flm per mirekuptim
[14:38:36] Haxhi Kuši: Autor edhe une jam ,bile kryesori,dhe per šdo shifje nese kam bere une pergjigjem e jo ju zotri Kadriu.E kam ftue edhe gjygjin e Hages dhe dy dite me ta jam kosultue edhe ata i kam inqizue dhe se shpejti edhe fjalet qe kam bisedue me Hagen do i qesi ne jou tybe.Mos e prishni karakterin e juaj,ndoshta ju ka kercnue nje tradhetar qe nuk ja vlen ti frigoheni nga ai,per kete mos e qitni veten ne pozite te pa lakmushme.Ju pershendesi ,.Ndersa biseden nuk do e qesi njeherit se ška kemi bisedue,ku te gjitha qe i kundershton i ke edhe ne bisede me mua.Pra mos me thuaj se po shpifem!Sepse biseden tende zerin tend nuk mundem ta beje si tendin.
[14:39:27] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: Nuk me ka kercnuar askush amo HAxhis ekd erjt me qit shkrime pa autorizuar
[14:39:44] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: epara edyta
[14:39:55] Haxhi Kuši: A ta lajmroj kercnimin qe ua ka bere Reshat Badallaj ne gjygjin e Hages dhe ne Keshillin e Sigurimit te OKB es.
[14:40:02] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: ehste ligjerishte endaluar me inqizuar pa me tregu aedin ekt pune ti??
[14:40:23] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: jo askush sme ka kercenuar seskam une kurr far pune me askon e me ty mas pakti
[14:41:22] Haxhi Kuši: I di une shume mire keto si shkojne,por une jam ka e mbroje qeshtjen time dhe moralin tim.Me njeh ma mire mua Keshilli i sigurimit dhe Haga a kam qen kriminel
[14:42:06] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: do te thot po embron veten po involvon nerz qe skan asgje te bejn me ty dhe me ceshtjet qe ndoshta ti i ke ba qe sduhet me i ba?!!!
[14:42:31] Haxhi Kuši: A deshironi numrin e telefonit te Hages,apo KS ta lajmroni Reshat Badallen dhe mua
[14:43:00] Haxhi Kuši: 0031705125115
[14:43:32] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: MOre nejri ik more hiqu
[14:43:34] Haxhi Kuši: Beni padi penale kundra neve dyve pa hezetue fare zotri Kadriu
[14:43:34] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: nga une
[14:43:35] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: shporru
[14:43:37] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: po ti koke
[14:43:43] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: njeri pis me shkurt me than
[14:43:48] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: po ti spaks evend kurrkun
[14:43:57] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: deh distancohem lotesishte nga ajio o intevirst
[14:44:08] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: dhe ne vedn po i lajmrohja autrotietet
[14:44:13] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: ti koke nejri pis ma shkurrrr
[14:44:25] Haxhi Kuši: flm qe me etikove pis
[14:44:39] Haxhi Kuši: ciles klik i takoni?
[14:44:45] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: hup tahs
[14:44:46] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: pis
[14:44:48] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: i pisit
[14:44:50] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: ti koke
[14:44:54] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: met vertet pis i madh
[14:45:02] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: pomd alin fjalet e atyen qepe me thanm
[14:45:05] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: than
[14:45:10] www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04: ik tahs ik mos me pengo ne pune
[14:45:56] Haxhi Kuši: te kam tregue para intervistes a ju frigohesh,nese kane me tu kercnue ,pse e ke bere intervisten me Haxhi Kušin
[14:46:34] Haxhi Kuši: Po ti more me thirre i pari tani,ška me shpifesh more trim i Gjah Jahes
[14:48:54] Haxhi Kuši: Tani ju vete me detyroni edhe biseden qe tu ka kercnue Reshat Badallaj ta lansoj ne Jou tybe .Shume frazhil šenke,hiq spo mujke me mbajte burrerin
www.albaradio.ch tani live ne 076 588 21 04
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kadri Ismaili,frigohet shume
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: