AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Nafi Cegrani,flete per Reshat Sahitajn,per Enver Hadrin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Nafi Cegrani,flete per Reshat Sahitajn,per Enver Hadrin   Mar 4 Fév - 11:47

Enver Spahiu https://www.facebook.com/.../Sofra-Llapjane/184009511623549
il y a 3 heures · Je n’aime plus · 2

Nafi Cegrani I nderuar Haxhi Kuçi, me shume keqardhje i lexova rreshtat qe shkruani dhe sjelljet e vagabontit spiun te Reshat Sahitajt , e me rrenqethet lekura, kane qene vite rinie tuat...Por, lere kete! Reshat Sahitaj pasi kinse ka emrigruar ne vitet shume te rrezikshme per shqiptaret, ky dergohet me mision te udbasheve ne nivel Krahinor, qe dijne per te edhe Muharrem dana, edhe disa te tjere te cilet direkt i kane referuar Beogradit.Por Reshat Sahitajn gjate gjithe kohes ne emigracion, e ka mbajte ne te ashtuquajturen ,,lidhje operative,, Selim Brosha. Ne Belgjik pasi i beri njemije e nje te zezet ndaj atdhetarit dhe burrit te mire Rifat Kolgjinit, pse ishte i Ballit Kombetar, ky fare Reshat m..t e solli ne prite te kriminelit Darko Ashaninit etj Enver Hadrin te cilit gjithmone i rrinte ,,ngjeshur,, dhe ate dite duke shkuar Enveri ne veture te zonjes Ebelling / te cilen veture e ka njoh Reshati/ me paralajmerim, ne semafor i zihet prite dhe behet vrasja e Enverit. Ketu ka gisht ky farrburi mender me thene, se nuk dua emrin t ia permend../sic ka gisht edhe ne kombinimet operative te udb qe kane zhvilluar per zenka kinse per ,,lidhe gruaje,, vritet edhe Vehbi Ibrahimi...Ka edhe njerez qe dijne per keto gjera, por heshtin kush nga droja e kush nga halli. Madje, perseri si ,,shume i suksesshem,, perseri me direktiva te udbs ne Njujork futet ne klubin ,,Gervalla,, dhe ingjizojne dramen ,,Procesi,, bashke me Olloman Selen nje spiun i dyfisht si ky ne emigracion e sot gjendet ne Njuxhersi, krah i djath i rezidentit te UDB ne Paterson me emrin Dragan Bogdanoviq, kinse perfaqesues i JATI-t ato vite / kopje te kasetes te drames ,,Procesi,, vete keta e sjellin ne UDB e Struges ku ia dorezojne udbashit me emr Hajrush Toska nga Veleshta, e ky ia jep shefit te tij Angeles.../ Per kete pis Reshat Sahitajn ka dosje sa te duash ne udbn federative ne Beograd, dhe e di mire se cfare mund te thone per te edhe gani Xhafolli, por i ruaj ende rrefimet e Gani Azemit dhe nje profesori nga Struga me te cilet sahitaj kishte jarani...
il y a 3 heures · Modifié · J’aime · 2

Haxhi Kuçi Keto çka i tregoni une ua besoje me plote kuptimin e fjales,por me kane eshte shoqerue ne diaspor nuk e di.Por çka me ka bere ky edhe ma rende qe ma ka shkatrrue jeten e lumturise zoti ishalla ja kethen.
il y a 3 heures · J’aime · 2

Nafi Cegrani Mos u ben merrak se edhe ua ka kethye Zoti te tilleve, e kane humbur edhe deren e shtepise duke folur vetmevejti...! Respekte miku im
il y a 3 heures · Je n’aime plus · 2

Kujtim Kurti I nderuri Haxhi Kuçi,ekziston dosja e koduar R83-A/19-KOS,ne min.punve te jashtme ne bruksel,aty jane telefonat e pergjuar te Reshatit me Ibrahim kelmendin.
il y a 3 heures · Je n’aime plus · 2

Haxhi Kuçi Po nese jane te botuara,duhet dikushi me qite,pse mos ti ndegjone i mjeri popull i yni.
il y a 3 heures · J’aime · 3

Enver Spahiu https://www.youtube.com/watch?v=Eiw8raTaLhE
il y a 2 heures · J’aime · 2

Haxhi Kuçi Emigrimi i njerezve ne vitin 1979 paska qen viti i shperndarjes se shpiunave neper diaspore.Pse Reshati nuk iku ne vitin 1971.72.73.74.75.76.77.78.por shume ma vone ne Belgjike,e jo siq me kerkoje ndihme mua qe te shokje ne Patriciano te italise?
il y a 2 heures · J’aime · 1

Enver Spahiu Diku ne vitet 95-6 (?) jam informuar rastesishte nga tre kolege te mij se ne te njejten ndertese me ta banon edhe Riza Salihu Pra .vendi i banimit eshte Stuttgarti. Ne ate kohe koleget pyeten nese une e njof Rizaun ? Pergjegjja ime ishte se personin ...Voir plus
il y a environ une heure · J’aime · 1

Lefter Koxhaj Nafi Çegrani
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Nafi Cegrani,flete per Reshat Sahitajn,per Enver Hadrin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: