AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Xhafer Kadiri,uk duke qajte me lote per jeten e mjere

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Xhafer Kadiri,uk duke qajte me lote per jeten e mjere   Lun 17 Fv - 10:37

A ju kujtohet ky ushtar? N 6 vjetorin e pavarsis ai jeton n mjerim (Foto-Video)
Fytyra e tij para nj flamuri dhe me lot n sy sht br nj simbol gjithandej Kosovs. iXhafer Kadir, ish ushtar i UCK-s nga Rahoveci duket edhe n nj fotografi tjetr mjaft prekse. Kadiri tani jeton n Rahovec dhe merret me blegtori./Studenianipress
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Xhafer Kadiri,uk duke qajte me lote per jeten e mjere   Lun 17 Fv - 10:41

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Xhafer Kadiri,uk duke qajte me lote per jeten e mjere   Lun 24 Fv - 1:13

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsoris
MessageSujet: Re: Xhafer Kadiri,uk duke qajte me lote per jeten e mjere   

Revenir en haut Aller en bas
 
Xhafer Kadiri,uk duke qajte me lote per jeten e mjere
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: