AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ekrem Qaili

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ekrem Qaili    Dim 9 Mar - 4:36

Ekrem Qaili o mirsad ndrecaj cdo shiptar qe te hipe ne karrik nuk ja nin per shiptar bashkepunon me shkaun qe te vrase shqiptar shkau .SHIPTARI E SHTIN MAQEDONIN ME VRA SHIPTAR AJ QE ESHTE NE KARRIK NE NUK JEMI NJE GJAK DIKUSH E KA GJAKUN 0 POZITIV DIKUSH E KA GJAKUN NEGATI DIKUDH RHD
1 mars, 20:41

Ekrem Qaili NUK JEMI AS VLLAZNI TE NJE BABE DHE TE NJE NENE
1 mars, 20:41

Ekrem Qaili por te kishim qene vllezer prej nje babe dhe nje nene vllezer askush nuk kishte mundur te na thej NJE THUPER E THEN CDO KUSH BANI 7 THUPRA ME NJE VEND NUK MUNDET ME I THY ASKUSH , por ne jemi nje thuper shkijet jan 7 thuprra nuk mundet me i thy askush MAQEDONT
1 mars, 20:44 · 1

Ekrem Qaili NE PER PARE E SHESIM SHIPTARIN .XHEME GOSTIVARIN QE E KAN VRA SHKIJET SHIPTART E KAN SHITEN DHE XHEMEN E KAN VRA SHKIJET NA SHIPTART JEMI CESI MUTA QE E JAPIM SHIPTARI SHIPTARIN
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ekrem Qaili
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: