AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kush jane me uēk e kush kundra ne parlament

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kush jane me uēk e kush kundra ne parlament   Dim 18 Mai - 6:25

Pėr shkije po dihete, edhe tė LDK-sė, por pėr disa tė VV...!!!

Ėshtė publikuar lista e deputeteve tė cilėt kanė votuar ose jo pėr futjen nė rend tė ditės pėr Ligjin e veteranėve tė UĒK-sė.
“Lista zyrtare e votimit tė sotėm pėr futjen nė rend tė ditės tė Ligjit pėr Veteranėt e UĒK-sė”.
Deputetėt tė cilėt votuan pro dhe kundėr:
2,PDK Jakup Krasniqi,PDK,Yes =qe na premtonte pasaporta ne Malisheve dhe bashkimin e trojesv1=
3,PDK Shaip Muja,PDK,Yes=Shikist 2=

4,PDK Azem Syla,PDK,Yes=Shikist=3
5,PDK Elmi Recica,PDK,Yes=shikist titist=4
6,PDK Latif Gashi,PDK,Yes
7,PDK Bekim Haxhiu,PDK,Yes=Shik=6
8,PDK Zenun Pajaziti,PDK,Yes=Rugoviq+PDKist=7
9,PDK Behar Selimi,PDK,Yes
10,PDK Xhavit Haliti,PDK,Yes=Kryekrimineli Shikut=8
11,PDK Fadil Demaku,PDK,Yes =?9
12,PDK Haxhi Shala,PDK,Yes=Rugoviq=10
13,PDK Adem Grabovci,PDK,Yes=zevendes i Xhavitit=11
14,PDK Fatmir Xhelili,PDK,Yes=12
15,PDK Halit Krasniqi,PDK,Yes ?
17,PDK Ramiz Ladrovci,PDK,Yes=?
18,PDK Flora Brovina,PDK,Yes=Rugoviqjane rrugaqe 13
19,PDK Sala Berisha-Shala,PDK,Yes=Rugoviq me la mut me shurre=14
20,PDK Blerta Deliu-Kodra,PDK,Yes=?
21,PDK Hasime Krasniqi,PDK,Yes=?
22,PDK Justina Pula,PDK,Yes=Interesi saj e jo per popull=15
23,PDK Lumnije Morina,PDK,Yes=?
24,PDK Salihe Mustafa,PDK,Yes=?
25,PDK Xhevahire Izmaku,PDK,Yes=Se njeh
26,PDK Ganimete Musliu,PDK,Yes=se njoh
27,PDK Safete Hadergjonaj,PDK,Yes
28,LDK Sabri Hamiti,LDK,No
29,LDK Ismet Beqiri,LDK,No
30,LDK Arben Gashi,LDK,No
32,LDK Hatim Baxhaku,LDK,No
33,LDK Naser Osmani,LDK,No
34,LDK Anton Quni,LDK,No
35,LDK Hashim Deshishku,LDK,No
36,LDK Eqrem Kryeziu,LDK,No
37,LDK Bahri Thaqi,LDK,No
38,LDK Ali Sadriu,LDK,No
41,LDK Armend Zemaj,LDK,No
42,LDK Xhavit Uka,LDK,No
43,LDK Haki Demolli,LDK,No
44,LDK Salih Morina,LDK,No
45,LDK Nazane Breca,LDK,No
46,LDK Sadri Ferati,LDK,No
47,LDK Rita Hajzeraj-Beqaj,LDK,No
48,LDK Teuta Sahatqija,LDK,No
49,LDK Lirije Kajtazi,LDK,No
50,LDK Lutfi Zharku,LDK,No
51,LDK Hykmete Bajrami,LDK,No
52,LDK Xhafer Tahiri,LDK,No
53,LDK Aferdita Berisha-Shaqiri,LDK,No
54,LDK Vjollca Krasniqi,LDK,No
57,VV Glauk Konjufca,VV,Abstain=Njeri i paqes dhe miresise
62,Pa GP Agim Kuleta,LB,Yes
65,LDK Alma Lama,LDK,No=Interesante po delhere here
66,Pa GP Aurora Bakalli,LB,Yes
70,AAK Daut Haradinaj,AAK,Yes
71,AAK Donika Kadaj-Bujupi,AAK,Yes
72,AAK Blerim Shala,AAK,Yes
73,AAK Ramiz Kelmendi,AAK,Yes
74,AAK Ahmet Isufi,AAK,Yes
75,AAK Ardian Gjini,AAK,Yes
76,AAK Burim Ramadani,AAK,Yes
77,AAK Kymete Bajraktari,AAK,Yes
78,AAK Time Kadrijaj,AAK,Yes
79,AAK Teuta Haxhiu,AAK,Yes
80,LDK Muhamet Mustafa,LDK,No
81,Pa GP Emin Gerbeshi,,Yes
82,KKR Myzejene Selmani,AKR,Yes
83,KKR Sevdije Lama,AKR,Yes
88,Pa GP Biserka Kostic,,No
89,Pa GP Vesna Mikic,,Yes
91,Pa GP Vesimir Savic,,Abstain
93,Pa GP Rada Trajkovic,JSL,yes
94,6+ Enis Kervan,KDTP,Yes
95,6+ Mufera Sinik,KDTP,Yes
96,6+ Rasim Demiri,VAKAT,Yes
97,6+ Duda Balje,VAKAT,Yes
98,Pa GP Sasa Djokic,,No
99,KKR Danush Ademi,PDAK,Yes
100,Pa GP Etem Arifi,,Yes
101,KKR Emilija Redzepi,NDS,Yes
102,Pa GP Hamza Balje,,Yes
103,AAK Xhevdet Neziraj,IRDK,Yes
104,SLS Murselj Haljilji,GIG,Yes
105,6+ Allbert Kinolli,PREBK,Yes
106,PDK Hydajet Hyseni,PDK,Yes=si e sheh motin e kethen g.ja qin nanen popullit
107,AAK Nijazi Idrizi,AAK,Yes
108,PDK Nait Hasani,PDK,Yes=tere luftes qendroi ne burgun e dubraves,pa be bame
109,PDK Arsim Bajrami,PDK,Yes=zagari serbise
110,PDK Berat Buzhala,PDK,Yes=shpifes
111,PDK Kurtan Kajtazi,PDK,Yes
112,PDK Valbona Dibra,PDK,Yes
115,KKR Suzan Novoberdaliu,AKR,Yes
116,Pa GP Boban Todorovic,,No
117,AAK Bali Muharremaj,AAK,Yes=shpik
118,6+ Fikrim Damka,KDTP,Yes
119,Pa GP Milivoje Stojanovic,,No — avec Mirsim Hodoll
me kete perfundon konkluza se lufte ne kosove nuk ka pasur ēlirimtare pos per pare
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kush jane me uēk e kush kundra ne parlament
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: