AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Selami Hajrullaga dhe Haxhi Kuçi,dialog

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Selami Hajrullaga dhe Haxhi Kuçi,dialog   Lun 26 Mai - 9:28


Agjenti i UDB-se, HYSAMEDIN FERAJ,antare i sigurimit sekret te VV-se

Hysamedin Feraj,ka lindur ne Goden te Gjakoves,ne vitin 1962,ndersa ne vitin 1980 rekrutohet nga UDB-ja,ne Shqiperi,kinse i ndjekur nga regjimi i Beogradit,ndersa nga sigurimi i Enver Hoxhes vazhdoje detyren e spiunimit te ilegalitetit Shqiptare ne mes dy kufijve,duke mashtruar permes patriotizmit te tij te kamufluar,ne dobi te ... Afficher la suite
J’aime · · Désactiver les notifications · Partager
9 personnes aiment ça.
2 partages
58/60
Voir les commentaires précédents

Kujtim Kurti Ky UDB-shi Hysamedin Feraj ishte me dt.24 maj 2014 ne Han te Elezit,bashke me Shpend Ahmetin dhe 2 agjentet e SHIK-ut Amir berishen dhe Sali Zyben,qe jane edhe kandidat per deputet,por te otlrganizuar grupet islemike,qe te votojne VV-ne me 8 qeshor 2014
Hier, à 16:13 · Je n’aime plus · 2

Nezir Fejza Shiku dhe argatet e pdk e kan uzurpue vv si dikur ne vitet 90 ldk spat met kush pa hy
Hier, à 16:27 · Je n’aime plus · 4

Kujtim Kurti Nezir Fejza,SHIK dhe UDB e kane formuar VV,per te rralizuar qellimin e aleances turko-serbe te Erduganit.

Keta thirren ne emer te bashkimit kombetar,vetem per te mashtruar votuesit,ndersa ne fakte vzhdojne misionin e tyre ne prapasken.
Hier, à 16:35 · Je n’aime plus · 2

Hamdi Shala Kjo eshte nje fushat para zgjedhjeve spaske naj far fakti shkurt po me duket se ke inat personal ndaj tij e po kqyr me njullos edhe Shpend Ahmetin ???
Hier, à 16:40 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Hamdi Shala,faktet i ke perpara syve,besoje se nuk je qorre!
Hier, à 16:46 · J’aime

Buki Dreni Është pjesmarrës në lëvizjet e vitit 1981. Për këtë arsye është ndjekur nga shteti jugosllav dhe ka kaluar në Shqipëri. U diplomua në Fakultetin e Shkencave Politike e Juridike, dega e filozofisë, në Universitetin e Tiranës më 1986 dhe po atë vit u punësua si lektor i filozofisë në Universitetin e Tiranës. Gjatë vitit 1993-1994 është specializuar për shkenca politike dhe filozofi politike në Universitetin e Bernit dhe të Zyrihut. Në vitin 1997 ka doktoruar me temën “Mendimi politik shqiptar nga viti 1995-1990”.
il y a 23 heures · Je n’aime plus · 2

Kujtim Kurti Po de po keshtu thot Wikpedia,por sherbimet intelegjente tregojne te njejtat fakte qe i kam paraqitur ketu per publikun,i nderuari me MJEKERR Buki Dreni
il y a 23 heures · J’aime

Buki Dreni E sa per mjekerr( kjo eshte mjekeer ateiste ) une jane agnostik-ateist .
il y a 23 heures · Je n’aime plus · 3

Kujtim Kurti Gabim tastature Buki Dreni,po pra 2010 ishin zgjedhjet nacionle,por angazhimi sekret i Hysamedin Ferajt ne VV ka filluar ne vitin 2008
il y a 23 heures · Je n’aime plus · 2

Nezir Fejza Vv, duhet ti shef kend e ka ne kryesi ,???
il y a 23 heures · Je n’aime plus · 2

Hamdi Shala Oo Kujtim ti ne wikpedia po bazohesh a ? Po ja fut kot e pe di se fisin e njof fort fort mire e ajo qka po thu per fisin po me jep me kuptu se je ka vepron njejt edhe per kete erifin po ti bre erif pse spo bazohesh ne isa mustafen ku krejy e dine se ka qen deputet i rrahman morines?
il y a 23 heures · J’aime · 1

Kujtim Kurti Buki Dreni,ky postim do te qendroje edhe 100 vite ne murin tim,mundohu sa te duash me nxjerr lesh ne vo siq thot populli...

Viti 2010 ishin zgjedhjet nacionale ne Kosove,dhe agjenti i UDB-se Hysamadin feraj ishte kandidat per deputet ne partin islamiste ne VV-je.

#VAZHDOJM
il y a 23 heures · Je n’aime plus · 1

Hamdi Shala Oo Buki kujtimi e don me zemet ldk- ne e veq me fitu vota ja fut kot kqyt secilin qe eshte konkurrent me njullos bile thot sherbimi intelegjent ( a thu cili) e i kujt eshte i thaqit a i Ises ??
il y a 23 heures · J’aime · 1

Kujtim Kurti Buki Dreni,qdo koment qe eshte jashte temes do te largohet tani.

Komento rrethe temes nese je i interesuar,ndryshe te them qe tani...

#DITENeMIRE
il y a 23 heures · J’aime

Kujtim Kurti Buki Dreni,ti largova komentet qe jane jashte temes.
Pakeqkuptime..
il y a 23 heures · J’aime

Kujtim Kurti Hamdi Shala,fjala eshte per komentet jashte temes,kur po dihet shume mire se zgjedhjet nacionale ishin ne vitin 2010,dhe une kam gabuar dhe e kam shenuar me 2008.

Kete e din edhe femijet e vegjel e leje mo Buki Dreni qe ka ardhe ketu vetem me provoku me qellim te caktuar,te cilin veq e kuptuam...

#vazhdojme
il y a 23 heures · J’aime

Buki Dreni Kujtim, jo, vetem e adhuroj shume qartesine..
il y a 23 heures · Modifié · J’aime · 1

Kujtim Kurti Buki Dreni,ku jane shoket tuaj qe nuk vije te debatojne ketu me mua sy me sy,por te dergojne ty qe nuk i ki dy lidhje me politikat strategjike..

Po pra ku jane patriotat tallava te VV.

#ncncncnc
il y a 23 heures · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,gjithe kohen kam menduar sot per ty,gati u bon 2 jave qe je ka bon vetem LIKE dhe nuk po ki guxim me komentu...

Se nuk te lejne bossat ne VV,apo agjentat e UDB-se qe shiten si trima...

#hahahaha
il y a 23 heures · J’aime

Rustem Remi Peja Une jam sovran o Nipi i Junikut
il y a 23 heures · J’aime · 1

Kujtim Kurti Buki Dreni,nese per ty nuk jane keto fakte qe i kam paraqitur ketu per publikun,urdhro merre kete postimin tim dhe komento ne murin tend,se nuk kam kohe te mirrem me intrigat e tuaja islamike te VV-se

Tani do ti largoje te gjitha komentet qe jane jashte temes.

Pakeqkuptime....
il y a 23 heures · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,dole prej temes,se nuk eshte debati per mua dhe per ty,por vetem per keta personazh qe i kam cekur ne postim.

Edhe ty ta largova komentin
Pakqekuptime...
il y a 23 heures · J’aime

Rustem Remi Peja o Nipi i Junikut po edhe ti po me doket tamon si Komunistat e LDK-es
il y a 23 heures · J’aime · 1

Kujtim Kurti Ndersa ti Rustem Remi Peja,komento vetem rreth temes,se qdo koment jam duke e larguar qe eshte jashte temes,jo vetem tendin por te qdo kujte qe komenton ketu jashte temes.

#VAZHDOJME
il y a 23 heures · J’aime

Kujtim Kurti Faliminderit Buki Dreni,qe po ben vetem LIKE,se tu fut tash friga ne palce,nuk po ta mban mo me komentu vetem per temen,po ju djegin shume faktet qe do te humbni mijra vota me 8 qeshor 2014

#hehehehehe
il y a 23 heures · J’aime

Kujtim Kurti Athere nuk te detyrova me ardhe me komentu ketu,dhe as nuk te dergova ftese,nese nuk jane fakte,shiko punen tende,dhe je i paster me Zotin.

#VAZHDOJME
il y a 22 heures · J’aime

Bashkim Rakaj une nuk dua te merrem me ty personalish dhe nuk jam melitant dhe as qe mbaj librezen e vv. Por dua te merrem me ate qe ka be kete shkrim jo si ener por si autor. Si guxon ai te shkruaj nje gje te till per profesorin e nderuar jo pa faket po keto une mendoj qe jan turpesira qe nxjerin njerezit injorant te pa ditu te shitur tek djalli ku gjithqka deshirojn ta poletizojn.
Ai ishte kandidat o vv vetem per kete duhet ta shani dhe me doemos ta perbatni duke shpifur per nje figur te till qe cdo bopull do te donte ta kishte.
Edhe nje gje te fundit per ta kuptu Prof H.F duhet te kesh nivel te lart intelektual kete ta siguroj dhe ta argumentoj. Me vjen keq dhe i iroh ngushelline per ate qe ka shkruar nje gje te till per te?!
5 h · J’aime

Kujtim Kurti Bashkim Rakaj,ky UDB-shi Hysamedin Feraj eshte aktive qe 6 vite ne VV,dhe me dt.24 maj 2014 ishte ne Han te Elezit bashke me Shpend Ahmetin,Sali Zyben dhe Amir Berishen,per te bashkuar grupet radikale te islamistave per te votuar VV-ne me 8 qeshore 2014

Per kete aktivitet jane te informuara edhe ambasadat ne Kosove,dhe po ashtu biografin e UDB-shit Islamist Hysamedin Ferajt e kan te gjitha sherbimet intelegjente qe veprojne ne kosove,identike ashtu si e kam publikuar ketu...
5 h · J’aime

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti, a u lodhe a jo more Nipi i Junikut. per cilin sherbim intelegjent je duke punuar ti meqense je kaq i informuar!
5 h · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,ketu jane te gjitha faktet me foto dhe biografin e secilit,veq mu kon qorre,nuk mundesh me besu,se per nje njeri normal,keto fakte mbesin ne kujtes ne diten e votimit me 8 qeshor 2014...

Nuk eshte natyra ime te ofendoj me fjale,por ty duhet ta them,edhe pse me vjen keq,por keshtu vete po tregohesh..

Ti Rustem je nje DEBILL,sepse ti ja u lan breket Albinit,Hysamedinit,e gjithe te tjereve qe ty te bojne budall,e ata rrin ne te terun,ndersa ty te kan lon ketu si zagar me llomotit dite e nate..

Ti nuk je as antar i VV dhe as kandidat per deputet,prandaj kete pune te tjeter kujt e bojne vetem debillat si puna jote...
4 h · J’aime

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti, a je Zhegit mos u Zhegit more
une nuk merrna me ty o Kujtim a je i sigurt qe nuk jam Antar i LVV!!! Hahahaha une i laj breket sa qesharake po me vjen shumë te qeshi ti po me quan mu zagar qe llomiti hahaha kjo eshtë gjuha e komunikimit tend kur nuk ke fakte por dezinformata sepse keto shpiefje qe ti po i perhap duhet te jesh vetem i semur mendor te etiketojsh Personat me dinjitet te lart ne dallim me dinjitetin tend edhe per te llomitur me duket se nuk ka kush ty te kaloj se ti vet e ke than qe llomit 20 ore ne ditje ne fb per fat te keq vetem shpiefje
Kujtim a u Zhegite more
4 h · Modifié · J’aime

Kujtim Kurti Nese jane shpifje per ty Rustem Remi Peja,athere leja kete pune Albinit,Hysamdinit,Amirit dhe Sali Zybes qe te vije ketu dhe ta DEMANTOJNE keto "shpifje"qe i kam publikuar une ketu per gjithe opinonin.

Por ata nuk vijne,sepse te kan gjet ty budalle qe e trensporton posten poshte e larte,e ata rreziten ne dielli,se te kan ty qe ju lan breket e atyre..

#ncncncncncnc
3 h · J’aime

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti, a u lodhe a po te del edhe ndonjesend per shpifje ne ata Laboret e tu te rrejshem
a u Zhegite!!
1 h · J’aime

Haxhi Kuçi Jo laboret por ne fakte ose jane fakte te rrejshme njera po por cila hajde e a eshte per ti besue vv?
Photo de Haxhi Kuçi.
1 h · Modifié · J’aime · 1

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja....apo ki zheg tash....

Hajde thirri tash trimat e Albinit dhe te SHIK-ut...

#hahahahahaha
1 h · J’aime

Kujtim Kurti Rrespekt te madhe per ty i nderuari Haxhi Kuçi
1 h · J’aime

Haxhi Kuçi Njashtu edhe ju qofshit me ndere e faqe bardhe i nderuari Kujtim Kurti.
1 h · Modifié · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti, prit ditet ne vijim Nipi i Junikut do ti publikojm edhe disa fakte per ju!!
1 h · J’aime · 1

Sazan Papraniku ..agjentet sekret shqiptare ne sherbimet e huaja ,vecanerisht nga sherbimet serbe asnjehere nuk jane prekur edhe kur ata kane shkruar here pas here ndonje "artikullaqe" qe "okolle dilber okolle" (nje thenie dibrance per ata qe hedhin valle te qellimta....Voir plus
1 h · Modifié · J’aime · 2

Selami Hajrullaga haxhi kuqi din mir sa mercenar te qelbur ka pasur arkani ne luften e kosoves posaqarisht mercenar shqipfoles si - balija dhe nji spiun tjeter i - junikut ku jan gjetur dokumentat e tija si leternjoftim - personal
1 h · J’aime · 1

Selami Hajrullaga klishi serbo arkanist - haxhi kuqi fort mir din - se me kodin sekret kinez -z 43 shifra tre 3 esht djegur mashinerija e arkanit ne dugagjin - ne maj - te 99 - e para u djeg kazerma e 7 korikut ne rafshin e morines - edhe shum sekrete tjera dalin qe - stanishic - kupolla serbe - ka eliminuar 10 e 100 mercenar serb- ne beograd mas luftes se kosoves - pra ne vitin 2000-
54 min · J’aime

Kujtim Kurti Faliminderit i nderuari Sazan Papraniku,per mbeshteteje ne debat,komenti i juaj eshte birilant..

RRESPEKTE
53 min · J’aime

Selami Hajrullaga let fshijn komentet te qelburit por une dot te shkruaj ala per kta dy te mekatuarit - kujtim kurti dhe haxhi - kuqi
51 min · J’aime

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti, a i mbledhe kta ushtaret e Laboreve shpifse Antishqiptare Debila jeni ju jeni e keqja e Kombit
50 min · J’aime

Haxhi Kuçi Selami Hajrullaga o zagri i serbise ti je vete Reshat Badallaj.Arkani jav qifte nanen se une nga Kosova kam dal ateherit kur e intervenova NATON me bombardue shkaun tend dhe te Avdi udbashit qe ka punue ne mbrojtjen popullore ne shuareke.Une mbas int...Voir plus
46 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Nejse Avdi Ibrahimi si i denuar iredentist ne vitin 1981 ne sherbimin e ushtrise jugosllave,qysh o Avdi qeni ty serbia ta paska besue me punue ne kete vend te punes kaq te randesishem,pra ta paska besue kete vend mbas denimit,pra ne vitin 1984 gjer ne vitin 1987 ne mbrojtjen popullore.Qen e servil i shkaut ke qen ti e jo une.
43 min · J’aime · 1

Selami Hajrullaga une nuk e njohi reshat - une njohi zagaret si ju te arkanit qe keni sherbyer ne sherbim te krimineleve serb ne kosove
43 min · J’aime · 1

Selami Hajrullaga mos thua haxhi - kuqi se je kon ne azil ne 99 gjat luftes mos shet ato dokrat te kota popullit
42 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Mos ja shlyni shkrimet e ketij zagari se bash kam qef me ba dialog,por me fakte te gjalla
39 min · J’aime

Selami Hajrullaga mos del pi temes - haxhi kuqi fjala esht per spiunet dhe trathtaret te kombit per ju dhe - ket far kujtim - lesh - kurtin
39 min · J’aime

Selami Hajrullaga forti mir dini haxhi kuqi qe arkani esht trathtuar ne koshare nga milloshevici dhe mira - markovic kta du qift bashkshortor kan pasur sherbime te ndara milloshi me - cia - en - mira markovioc - me k g b - kur ka kuptiuar - arkani esht kon von - pederi i klaneve te zemunit esht trathuar ne kosov dhe koshare - ket gje e din - stanishiq - ka kuptuar i pari o haxhi kuqi
35 min · J’aime

Sazan Papraniku ...cilat jane dhe si duhet te jene ne te vertete JETPËRSHKRIMET shqiptare...? Sa në të vërttetë tek NE shqiptarët ka REALIZËM KOMBËTAR ?! Dreqi ketë punë tonë e din shumë mirë, kurse ENGJUJT po mundohen të na mbajnë të GJALLË HYNORITETIN PELLAZGO_ILIRO_SHQIPTAR të pa tjetërsuar !
33 min · Modifié · J’aime · 1

Haxhi Kuçi O Avdi apo o Reshat pederi,po ju po e diket se ku paska kapitullue ky fare Arkani.Kush e paska tradhetue Arkanin a bane me na tregue?
32 min · J’aime · 1

Selami Hajrullaga o haxhi kuqi ju dini mir kush ka trathuar arkanin jeni kon afer tij shum afer -
28 min · J’aime

Selami Hajrullaga kodin ushtarak sekret i kinez - cizma - patika dhe papuqa esht shkatrue mashinerija dhe ushtrija e arkanit ne dugagjin dhe ne pashtrik ket gjeee e din kupolla serbe - stanishic deshmitari i mbrojtur - pederast - i hages
22 min · J’aime

Haxhi Kuçi Mashinerin, policin e ushtrin serboqetnike e deboi hatri i Haxhi Kuçit NATOJA,.Sa per ty e cungat e tu qe na mbrojtet popullin civil shqiptar na kishte zhduke nga kjo toke serbia.U pa puna e juaja qe veriun ja falet serbise.,sa femra motra tona nere syt e juaj i dhunoi?Sa shtepi qetniket na dogjen,sa civil na masakroi?Sa shqiptar serbi i deboi nga Kosova?Ku ishit trimat e gjah jahjes?Zoti eshte i madhe ishalla ai na sheh e na shperblen ata qe kontribuan per qeshtjen madhore.Une jam ai qe kam ftue ndihma gjate luftes ne suhareke e ne Malisheve.Haram ju koft mundi im qe po shkerdheni,dhe po na vidhni atdhetarizmin.Ku e late popullin shqiptar te Ilirides?Pse e riroberuat e ju marrrofte Perendia?Ku e late popullin shqiptar te lugines se Presheves ?E riroberuat e zoti ftyren ua marrofte per mot e jete.
4 min · J’aime · 1

Selami Hajrullaga mos shit dokra haxhi kuqi her thuash jam kon ne azil her behesh patriot por ne birucat frances te sherbimeve sekrete serbo- frances mos luaj patriot
2 min · J’aime
Haxhi Kuçi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Selami Hajrullaga dhe Haxhi Kuçi,dialog   Lun 26 Mai - 9:32

10 min · J’aime

Haxhi Kuçi Une tregova se me 16 janar te vitit 1999 me urdherin e perfaqesueseve te OSCES jam largue nga Kosova.Ndihma kam prue kur erdhi ne shtepin time Malush Berisha dhe Uke Bytyqi qe shkaku i sulmeve te forcave serbe mbi fshatrat e suharekes bombardoi dhe ne suhareke u stermbushen me njerez qe kerkonin strehim.Ka qen me duket muai qershor nese nuk gaboi i vitit 1998.Kam inqizime me fakte te gjalla se kush i ka dergue keto ndihma.Ne korrik kur Rahoveci ra prape ne duart e serbeve qe nuk ua mbajti bytha me mbrojt kete popullate te nesermen kam ftue kryqin nderkombtar per ndihma,ftesen e kam be nga pompa e paqarizeve ne dragobil.Te nesermen ndihmat erdhen ku u vra ne ket konvoje mjeku Shpetim Robaj.Edhe per keto ndihma kam inqizime.Mos gulfo si qumshti e nuk po te mbetet gje ne tru.
6 min · Modifié · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Jo Kujtim bash me kete kam deshire te beje dialog jo me ja shlye shkrimet se vetem me argumente duhet te flasim e jo me fjalet e rrugeqerve dhe ti merr masa si argumente pa fakte,pos shpifje qe i pergadisin vetem njerezit e udbes siq ja kan adet.
4 min · J’aime · 1

Sazan Papraniku ...në vitin diku 1989-90 në mitrovicë sikur vihej eskorta e njerezve të këtillë. Në ZVEÇAN ne sallën e kinomasë në janar 1990 ( jam njeri nga ata qe e prisha mbledhjen e arsimtareve te shkollave te mesme e cila filloi debatimin politik veç arsimit) )MIKIQËT... organizonin frontin anti RUGOVA ?!. Në këto kohë erdhën Qoset, Ferrajt, u ngrit si shume ai Spahiu matematcienti i cili me pas u ba "ANALIST NACIONALIST"... Dhe kur të shiokjsh krejt këta të " mëdhenjësh" -asgjë KOMBËTARE nga këto tipash njerëzish. Këtë koment ia dedikoj z. Kujtim Kurti
3 min · Je n’aime plus · 1
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Selami Hajrullaga dhe Haxhi Kuçi,dialog   Mar 27 Mai - 8:45

Lundi 17:52
Haxhi
Zotri Selamiu ,edhe ne privat po ta ceku se me 16 janar te vitit 1999 jam largue nga Kosova,pasi perfaqesuesit qe flinin ne shtepin time  ishin ata qe e pergjonin luften dhe naten e 15 janarit ne Raqak serbet kishin bere masakra dhe me treguan,dhe masi ua shtuam darken iftarin pas disa bisedave qe shkembyem me thane a deshironi me ta plotsue nje deshire qe NATOJA  ta bombardon serbin e tjua hekim nga Kosova?Jam que ne kembe dhe e kam perqafue sa kam mundur e thene si jo a mundesh me na ba kete te mire.Ma kerkoj nje telefon nga fqiu im Jashar Shala,por ky ma refuzoi duke me thene nuk me intereson intervenimi i natos dhe u ketheve duke u thene se nuk i bene telefoni.Ata e kishin radio lidhjen dhe  hyri ne nje koridor te shtepis vete dhe  ne oren 23 e 50 minutave e perfundoi  biseden dhe ma zgjati doren duke me thene qe ta krym deshiren dhe ik nga Kosova se ja serbet ja shqiptaret kan me te likvidue se po i shohe se çfare lufte eshte ka behet.Nuk po e zgjasi ma shume,pos sa per luften e uçkes dhe te Rugoves serbia bashk me nderkombetaret e kan pasur planin e quajtur Henri Kisingjer qe te gjithe shqiptaret e ikur nga Kosova te dergojne ne Qad dhe ti masakrojn te gjithe.Kjo ka qen merita ime,kurse shkaktar masakra e Raqakut.Si deshironi merrni keto fjalet e mija,ishalla .Perendia nuk ma humb mundin.
pershendetje

Selami Hajrullaga
mos  shkruaj   dokra  haxhi  kuqi  ku  dini  ju  pra  masakrat  ne  dubrav  qe  lehish  ne  -  f  b  -

mos  leh  haxhi  kuqi  arkani  ka  kercnuar  qiftin  millosheviq  me  zhdukjen  e  tyre  nese  nuk  perdoret  kodi  ushtarak  -  kinez  -    aty  u  shpartallue  ushtrija  serbo-  millosheviqjane  ne  kosov  tre  3  dit  i  dilke  flaka  mashineris  serbe  ne  dugagjin  dhe  pashtrik  ket  gjeee  e  pranojn  xheneralet  ma  famm  keq  te  arkanit  ne  kosov  mos  thua  qe  ke  pruu  ju  -  naton  ne  kosov  ose  -  k  f  o  r  -  in  mos  leh  -  kot

Haxhi;
Per masakrat e Dubraves kane shkrue ata qe kan qen aty prezent dhe ne baze te ketyre shkrimeve i kam mbledhur dhe shkrue.Por kam edhe  shume te burgosur me kan shkrue ne privat se si kan ndodhur masakrat.çka po te djeg ty ?Nuk po te kuptoje fare me kete qe thua se Arkani e ka kercnue qiftin bashkshortor te Milloshit nese nuk e perdoron kodin kinez do ti likvidone.Pashe njat zot nese ke a ke mundesi qe te ma spjegoni.?nese ke mundesi ma gjane me ma spjegue ju flm shume


Selami Hajrullaga
po  jeni  nji  leck  e  vjeter  -  haxhi  kuqi  -  kur  del  ne  media  -  ky  pirllo  -  peder  stanishiq  at  her  edhe  vet  bindesh  se  kush  ka  trathtue  arkanin  dhe  klikaqat  te  tij  pederastat  te  zemunit  -  ju  dini  sa  arkanistat  jan  vrare  ne  beograd  mas  luftes  se  kosoves
O vella a ma tregon qat kodin kinez pash femit e pashe kan kie se vertete keni merita

me  ket  kod  ju  ka  kajt  ajo  nona  e  nones  serbis  -  haxhi  -  kuqi

Haxhi;
O vella  ishalla jo nana ti kahet serbise,por ishalla zoti e zhdukt nga siperfaqja e tokes,bashk ma ata qe ishin veglat e serbise.Ama pash zotin ma spjegoni kete kod,per çfare qellimi ka qen ?

Selami Hajrullaga
ha  ha  o  haxhi  kuqi  krejt  jan  te  pergjuara  bisedat  te  arkanit  edhe  nga  - m ajri  -  nga  -  nato - edhe  nga  -  toka  kur  -  esht  sulmuar  shqprija  tre  3  sherbime  kan  inqizimet  ne  teren

Haxhi
O vella i kam pare inqizimet  e bombardimeve ne shqiperi ne jou tybe,por  nuk po doni te ma sqaroni ate kodin kinez.E sa per inqizime e di qe krejte luften e kane te inqizume,por  mbahen sekrete.çdo sulm qe ka ba uçk apo forcat serbe jan inqizimet nga sateliti.Por qet kodin kinez nuk jam ka e kuptoj,ma spjegoni pash zotin nese i besoni zotit.

Selami Hajrullaga
vjen  dita  o  haxhi  kuqi  kur  dot  tregohet  nga  vet  serbija

Haxhi
PO o vella a serbise po ja ke frigen tani te me tregoni kete kodin e Milloshit dhe Arkanit,qijau nanen pash zotin leje kohen por me trego  o vella.


Selami Hajrullaga
me  tregoni  per  masakrat  e  dubraves  -  haxhi  kuqi  kush  ka  mar  -  ukshin  -  hotin  me  16  maj  -  te  99  para  burgut  edhe  ato  bisedat  jan  te  koduar  ne  komanden  e  koshares

Haxhi;
Nese me tregon per kodin kinez ta japi emrin dhe mbiemrin e atij njeriut qe ka qen ne burgun e Dubraves pasha nje zot dhe thuaji qe Haxhiu Ta ka dhene emrin e mbiemrin e tij


Selami Hajrullaga
tre  -  shja  e  pederave  serb  -  millosheviqjan  -  arkan  kapetan  stojilkoviq  -  dragan  dhe  sheshelj  jan  kon  ne  manastirin  e  deqanit  haxhi  kuqi  edhe  ju  jeni  ne  dieni  edhe  nese  nuk  ke  informat  nuk  esht  me  rendesi  rendesi  esht  qe  u  trathua  arkan  nga  -  stanishiq  dhe  sllobodan  millosheviq  kjo  esht  e  verteta  

Haxhi;-
O vella,sa per pedera e di qe tane kryetaret e secilit shtet apo kryetaret e çdo komune jane pedera,kete ta besoje shume dhe e sakte eshte.Te betohem ku te doni se pasha nje zot nuk e di se çfare kodi kishin keta  arkani e milloshi e dragani.Kodi Kinez  spo e kuptoje pasha nje zot qe e kam mbi koke.Thuaje shkrute e shqip ose serbishte  .


Selami Hajrullaga
doni  poet  -  mu  kon  -  haxhi  te  shkruani  historin  e  kosoves  se  mbas  luftes  -  nese  doni  shkrimtar  mu  booo  e  -  muj  met  -  tregue

Haxhi;
Nedse me ndihmoni pse jo dot e kisha nda te miren dhe te keqen me juve,dhe fitim 50 me 50
nese deshta me shkrue se paskna gabue,me falni


Selami Hajrullaga
te  duhen  eurot  -  haxhi  kuqi  jeni  plakur  per  te  shkruajsh  -  histori  -  ani  ne  franc  me  botue  te  vrasin  menjeher  francezet  -  edhe  piloti  i  tyre  ka  gjuajtur  kosharen  pse  nuk  botoni  nji  shkrim  mundeni  mu  pasunue-eee  shum  shpejt

Haxhi;
Po,ju po me tregoni diçka çka une nga ju nuk jam ka ju kerkoja,as te behem poet,as te shkruaj romane as qe ja kam frigen frances e ma rrofte prapanicen franca dhe udbashet e serbise.Por qe disa here bre vella po te beje pyetje se çka ishet ne fjale qai kodi kinez dhe per çka arkani e kishte kercnue milloshin qe nese nuk e perdoron do e likvidon,per çfare qellim ishte ai kod,por mu kan edhe i allahut  per hire qe te perbejta disa here pa te tregue nuk e kisha lane po edhe te shkatrrohet e tere dynjaja.

Selami Hajrullaga
pse  nuk  e  vetni  -  stanishiqin  -  ose  -  llegijan  -  ata  jan  kon  prezent  -  dhe  te  tregojn  detajisht  qysh  jan  shpartallue -  pirllot  zemunjane  te  arkanit  ne  kosov  bashk  me  ata  prezent  -

Haxhi;
Po nese e ke adresen e stanishiqit  dhe te tjereve ma dergo ose numrin e telefonit pa i thirr per bese nuk e la dhe kam mi inqizue e me ti quet ty pasha nje zot  me beso qe kam me ba..


Selami Hajrullaga
stanishiqi  esht  zogu  ma  i  ruajtur  ne  serbi  kerkush  nuk  guzon  me  ja  prish  -  haxhi  kuqi  -  ai  ka  dal  deshmitari  i  mbrojtur  i  lir  nga  haga  pse  vet  nuk  shkoni  me  bisedue  ai  te  pranon  pse  jo  -  i  don  shqiptaret  esht  i  buut  si  kingji

Haxhi
Po ti me the se ja dini adresen nese ja dini numrin e telefonit ju lutna ma dergoni dhe pasi i dojka shqiptaret,pse mos te flasi ne telefone me te e ta pyesi,kush ishin .A e dini mem tregue cilet ushtarak te uçkes ua jipshin kordinantat e aeroplanave te NATOS ,dhe cakun nuk ja ipshin forcave serbe por ne civil shqiptar,mos ishte ky kodi kinez qaty pari po ma perzini kete kod kinez!!!!
01:42


Selami Hajrullaga
ehhh  more  -  haxhi  lesh  -  kuqi  edhe  -  blerim  -  kuqi  i  kon  me  treshegemi  familjkare  te  spiuneve  te  -  u  c  k  -  por  ja  thithi  nji  her  -  ramushit  e  pshtojti  na  plumbi  -  apet  si  shpesh  ja  thith  karin  ramushit  kur  don - r  a  m  b  o  -  ose  ramushi
Blerim Kuqi me mua kurr nuk ka pasur         probleme,a sa per qe ka ik bashk me popullin per ne shqiperi une e kish denue siq  thuhet ne te drejten penale per krime si dezertor.Por Blerimi nuk eshte i vetmi qe ka dezertue kan dezertue qe te gjithe sepse prezent kam qen dhe ne rrezik nga keta qe ikshin.Dhe ma e keqja i hudheshin armet dhe me traktora ua dorezojshin shkive.Ku paska qen Ramushi kur iki krejte Kosova.Kjo ikje nga nderkombetaret konsiderohej ateherit se ky pis popull duhet te zhduket pasi ik nga çlirimi vete.Keto qe ti them nuk jane fjalet e mija,por i keni ne bibel ,kuran dhe ne kodi civil te se drejtes publike nderkombetare.Nje popull qe jeton me endrra  nuk i shkon gjate zhdukja nga dheu,nese e dini hymnin kqyre tek strofa e fundit ku citohet se shume popuj zhduken nga kjo toke,por ju e lexoni dhe nuk e kuptoni se truri nuk ua deshiron te verteten se me genjeshtra dhe tradheti jeni mesue me genjye njeri tjetrin.Ja ndegjoni krismen edhe naj dite dhe keni per ta pare se çka dot ju gjen.Ndoshta keto fjalet e mija te duken pallavra,por vone do mi kuptoni fjalet e mija.
Me trego kodin kinez,kjo po me intereson ndaqe me ta dhene njeriun qe din çdo gje per biurgun e dubraves,por ti nuk qenke burr edhe pse me premtove nuk me tregon.Ja hanksh luci Blerim Kuqit a morre vesh o qen


Selami Hajrullaga
kur  te  ma  thithish  mir  ne  kosov  -  haxhi  te  tregoj  -  4  orr  bised  -  sekrete  2  orr  te  para  te  tregoj  por  te  me  thithish  mir  karin  e  ato  dy  2  tjera  jan  -  top  -  sekret  mundesh  tja  thithish  kumbareve  te  tu  ne  serbi  -  kupton  -  haxhi  -  kuqi

ehh  more  porlla  dhe  lecka  e  qelbur  serbe  keme  cof  si  coftina   si  shum  porllat  ne  serbi  si  arkani  milloshi  ne  hag  dhe  sheshelji  po  ashtu  me  gjeth  karagjiqin

Haxhi;
po çka po me hane kari per ato coftinat qe mi permendish more ahmak e pederiq.Po çfare kar kumbare kam pas me serb,a po ma dishe historin e na rrofsh krastavecin he qen i poshter.Pasi i dijshe te gjitha keto vetvetiu bjen konkluza qe ke qen dora e Arkanit ,Milloshit e Karagjiqit.Hajte se ka per tju hy krastaveci edhe ne goj edhe ne bythe dhe syte kan per tju dal perjashta,jo nga une por nga nderkombetaret sepse e keni flliqur boten me gjera qe njerezia nuk e mbane mend kesi pis mileti.Vetes jeni ka ja bani vorrin,po me dhimbet populli i shkret se juve  qysh jeni ka lypni dhe keni me gjete shume shpejte ndoshta as muai nuk ka me  shkue e ku di e gjeni veten zoti ju shpetofte nga mekatet e juaja


Selami Hajrullaga
mir  e  keni  vendin  me  pederat  -  franqezo  -  serb  -  haxhi  kuqi  bubrecat  nuk  ju  gjen  juve  mir  jeni  atje  se  tishe  kon  trim  ishe  ardh  ne  kosov  me  mar  ordenje  edhe  nga  kfori  -  edhe  nga  daqiqi  -  si  argat  i  mir    serbo-  sllav

mundeni  mu  kon  -  hero  -  haxhi  -  kuqi  -  si  stanishic  ne  serbi  -  por  duhesh  me  ardh  ne  prishtin  me  then  popullit  kush  jeni  ju  dhe  zagaret  sa  ju  qe  ka  shum  ne  kosov

Haxhi;
Sa per argat te shkaut e kfrcave ua kam lan juve ne kosoven e pavarur por veriun  ua dhuruat shkive dhe manastiret ua beret eksteritorialitete,si shtete.Qysh ma mire,jakeni shkerdhye nanen popullit duke ik nga ju jo tani nga shkau dhe nen urat e frances jan stermbushur me refugjate nga kosova e lumtur nga ju ore shpiunat e shkaut qe vetem ditet jeni ka i numroni keni me pa pidhiin e maces dhe ka me tju ra ndermend se çka i keni ba popullit te juaj.
Lufta e juaj u pa,sa femra i dhunuat bashk me qetniket serb ?Sa ishit duke i mbrojtur keto motrat shqiptare more qen?Sa shtepi shkau i kalli e kush i plaqkiste  ato shtepi te braktisura  ?A mendon se populli dhe nderkombetaret hane bari ?Sa ishti ne gjendje ta mbroni popullin qe mos ta leshoj kosoven ?Ku ishit more zagarenjet e shkaut,a mendon ti qe mundesh me manipunlue edhe me nderkombetar ?Kush ja pergaditi rrethimin e Adem Hasharit?Kush kurvo?Pa ndihme e juaj serbi ska koqe me luftue  ne vend te huaj.
Kush e vrau Ilir Konushevcin ?Kurvo pergjigjmu me kodin kinez ?
Kush e vrau Ismet Jasharin kurvo ?Ne cilin vend e vrajten dhe kush ?
Kush e shetiste Arkanin dhe kan e qite Arkani pertej kufirit?Kurvo pergjigju drejte se ti qesi faktet.Kush e qoj Arkanin ne shqiperi per ti vizitue refugjatet e ikur kurvo pergjigjmu drejte me kodin kinez.
Kush e nisi luften ne maqedoni?Per çfare arsye e nisen ketu kete lufte ?Pergjigjmu kurvo?A e nisen luften per me ua qie nenen shqiptareve qe ti riroberojne kurvo?
Kush e nisi luften ne luginen e presheves dhe per çfare arsye e nisen luften?A u betuat se armet i kemi kapur qe ti çliriojna trojet e pastaj tja bashkojme nanes shqiperi?Apo per miu qi nanen popullit shqiptar.A mendon oj kurve e shkaut nuk e di per çfare arsye nisen lufterat çlirimtare na rrofsh krastavecin ore qeni i serbise.Ta qifsha tae goje ore muta ore qe na flliqet  krejte boten njerezore.Na kam marr ere per te keq qe sherri juaj do na shkerdhejne nanen e qeni ua shkerdhefte faren dhe gjeni e tradhetarev.Na shaktrruat,na roberuat dhe ne vend te ketyre flliqesirave na turreni se na çliruat,bre zoti ju mallkofte per jete.
Sa here i keni hudhur armet e ike neper  male e ne shqiperi si lepurat?Sa per luften e juaj moti shqiptaret ishin farue ne qad,por une lypi qi vertete nanen qe u shpetova,derrat kan ndjenja ma teper se qiftat si ti ore muti i mutave peder i fliqur.Nuk je i vetmi  ti si tradhetar.Shkijeve ua kam qi  nanat serbe e tani e kan tradhetaret shqiptaroviq me rend me ua qie nanat dhe femit ne djep..
il y a 9 heures


Selami Hajrullaga
ehh  more  haxhi  -  kuqi  -  qeshtu  u  qart  -  arkani  si  qen  -  pederast  kur  ka  -  k e r c n u a r -  slloben  dhe  mira  markoviqin  me  zhdukjen  e  djalit  dhe  vajzes  se  tyre  nese  nuk  perdor  kodin  sekret  -  kinez - z  - tre  3  -  ju  fort  mirr  dini  -  edhe  tre  -  sherbime  tjera  kan  inqizuar  biseden  e  -  arkanit  -  dy  njisitet  qetnike  ma  fam  keqe  ju  kan  zhdukur  ne  minat  te  u  c  k  -  ne  koshare  tarator  jan  bere  -  ju  dini  ket  pun  mirr
il y a 4 heures
Haxhi
O Ahmak une po te vesi qe te na spjegon kodin kinez e ti minat e uçkes po mi tregon,hajde e thithma bre zagari shkive.Po ti edhe bene pyetje dhe spjegon gjerat qe ne nuk paskemi qen ne dituri per sherbimet e juaja qe i pasket pasur ne kordinim me solldatesken serbe.Dhe me turresh si Reshat e Avdi udbashat.Shpifnu dite e nate se per çdo shqiptar serbet kan inqizime se kush kan shpiunue neper stacionet e policise serbe.Jo vetem  serbet qe posedojne fakte te shpiujve shqiptar,por serbet edhe ne KS te OKB es i kan dorezue keto fakte  te fotokopjuara.Sa per luften e juaj ja kishit hanger karin serbise,minat ua keni qite shqiptareve qe kur te ikin le te vriten neper mina.Por rrofte e qofte Haxhi Kuçi qe hatri im NATO ja  perzuri serbin nga kosova e tani duhet me nis luften qe juve  shpiunat e serbise me ju qi nanen me ju que ne QAD.E me ju rrethue me tela gjemba.RRofshin aeroplanet e Natos dhe topat e sali  Berishes,se u pa puna e juaja qe te gjithe tue bashkpunue me shkaun ne dem te popullit.A mendon se nuk e dim pse behen lufterat çlirimtare more koke kungulli.Po mbasi e njifke ket Arkanin ,dhe  qe e dike se e ka kercnue Milloshin,nese nuk e perdoron kodin kinez do e likvidoi qiftin bashkshortor  Millosheviqjane,me siguri qe paske pas shoqeri me keta shkije.Se  ma i mire se Arkani e Milloshi nuk e besoj qe je.Sa per qe thua se Blerim Kuqi ja paska thithe Ramushit,dhe e paska shpetue Ramushi a ke qen prezent kur ja paska thithe Blerimi Ramushit,mos ua ke thithe ti dyve more zagari shkines..Mos e permend as Ramushin e as Blerimin se kan me te fute krastavecin e magarit ne goje.


Selami Hajrullaga
puthma  pak  karin  lecka  serbe  e  arkanit  te  tregoj  deshmin  une  vetem  mundesh  me  lezue  une  qka  shkruaj  -  haxhi  kuqi  porlla  serbo  arkanister  ju  jeni  nji  spiun  e  vjeter  -  i  udb es  -  por  arkani  u  kon  peder  ne  burgjet  kroate  e  kan  shkerthye  sa  e  sa  shqiptar  edhe  ja  kan  qit  nofken  -  arka -  an  -

masi  ka  pasur  hatrin  -  nato  -  per  ty  pse  nuk  vjen  ne  kosov  me  mar  graden  ose  -  ordenjet  -  e  natos  -  haxhi  -  lesh  -  kuqi

Haxhi;
Kur te me behen punet do vjen Haxhiu kysmet ne Kosove e ju shpiunat e serbise ma hankshit majen e baltes.Kurr nuk ua kam rras krastavecin qe nga Fadil qen e gjere tek piunet e tij qe e varroset me nderime ma te larta.EDhe Fadil Hoxhes nuk me mbetet marak ja kam  shkerdhye nanen e kam shti nere tavolina.Hajte  kompani e serbise se edhe juve do ja gjeje ilaqin dhe kam perr tju sherue nga ky sindrom i ndryshkur me perplote tradhetira qe posedon shpirti juaj  i shitur per  poste te larta duke e marr ne qafe popullin e shkrete.


Selami Hajrullaga
ehhh  -  more  haxhi  kuqi  -  pizdo -  lizac  -  i  qelbur  hajde  e  te  japin  medaljet  kfori  per  hatrin  tend  qe  e  ke  hek  serbin  pi  kosoves

Haxhi
Une punen time e kam perfundue ne te miren e popullit shqiptar dhe fal mua populli u kethye ne vatren e tyre.Nuk kam punue per medalje dhe nuk punoj  per nje gje te tille.


Selami Hajrullaga
per  hatrin  tend  ka  -  ardh  -  kfor-i -  ne  kosov  haxhi  se  ska  pas  pun  qeter  me  boeee  ne  ballkan  kupton

Haxhi;
Jo hatri im por hatri im perfaqesuesit e OSCES qe banojshin ne shtepin time e beren te mundur bombardimin mbi forcat e shkive qe ua prisha mardhenjet me shkije.

ehhh  -  haxhi  kuqi  -  edhe  une  kom  krye  misionin  tem  me  arkanistat  nga  rahoveci  deri  te  koshara  e  junikut  -  ju  dini  mercenari  serbo-arkanist  -  shipka  ka  humbur  6  oficera  te  tij  shkerthat  vetem  ne  ofanziven  e  rahovecit  edhe  esht  vrar  me  plumb  ne  kok  esht  zon  gjall  rob  me  qanten  ne  krah  me  nji  hart  te  ushtris  -  tankiste  ket  gje  e  din  mir  -  haxhi  kuqi

Haxhi;
UNe ne luften e Rahovecit nuk ka qen,ne kete kohe kam qen i strehuar te do nipat e babes qe ishin kon shpiuna si ti.A me tregon se cili oficer me qante ne krah eshte nxene dhe e paske vra me nje plume ne balle.Hajde ma trego emrin e ketij oficerit serb?Po ti haber nuk ke se nuk folish me trurin tend.


Selami Hajrullaga
hajde  thithma  pak  -  karucin  -  haxhi  nashta  te  tregoj  emrin
Ani de po ta thithi vetem na trego emrin e ketij oficerit,dhe besoj se je piqka majqina


Selami Hajrullaga
ehhh  pirllot  si  ju  -  haxhi  edhe  ato  te  arkanit  jan  shkerthye  ne  kosov  99  ten  -  qetashti  leh -  si  lecka  -  dhe  pickica  serbe  ne  -  franc  se  mir  jeni  atje  me  vllezerit  serbo-francez

Haxhi;
a ke qen ne lufte ne Rahovec?
Komandant Kleqken e ke njohur mire?
Piktorin Naimin e keni njohur mire?
shipka  ka  humbur  6  oficera  te  tij E paske njohur Shipken?A na tregoni sa shqiptar u masakruan ne Rahovec e sa serb vrajtet ju,sa me sa ballanci?


Selami Hajrullaga
ha  ha  -  po  veti  jaran  e  tu-  ne  serbi  -  te  tregojn

po  -  kleqka  rahmetli  mka  msue-eee  kodet  ushtarake  serbe  -  o  haxhi  lesh-  kuqi

Haxhi;
qysh ju paska mesue rahmetlia
se edhe une kampasur muhabet shume me komandant kleqken
A te kujtohet kur e nxuri nje ushtar serb dhe ai ushtar  ju lute qe mos ta vret dhe ja dhuroi dylbit,a mos po te genjeje?


Selami Hajrullaga
ha  ha  rametlija  ka  shkue  -
Ku dhe kush e vrau kleqken ?


Selami Hajrullaga
ehhh  te  tregoj  kur  vini  ne  kosov
Haxhi;
Me Shipken a keni pasur lidhje me toki voki?
sa pare i ndajtet me Shipken ?
Kush ua dorezoi 250 mi marka?
diçka ma pakes se kjo shume
a vrajtet shok mbrapa shpines?


Selami Hajrullaga
mendoni  kur  ka  ngarkue  -  ushtar  serb  te  vrar  shipka  -  haxhi  apo  ma  von

Haxhi;
Mendoni se ham bari dhe kerkush nuk me jep informata se çka keni bere
une ty mire te bera pyetje sa ishte balanci i te vrareve sa serb e sa shqiptar,sa vetem ne teqe?

Selami Hajrullaga
pot  dhimbet  shipka  u  kon  dora  e  dhjath  e  arkanit  e  ju  lecka  -  e  qelbur  mbas  dere

Haxhi;
A e keni vra shipken kjo me intereson?A eshte gjalle a ne varr
Pse kurvo nuk me japish pergjigje

Selami Hajrullaga
nji  kamion  me  ushtar  te  vrare  ka  ngarkue  e  sa  esht  vrare  veti  miqt  e  tu  ne  serbi  te  tregojn  haxhi

Haxhi;
sa shqiptar kishta te masakruar ne rahovec,ty po te djege zyza
a je ka shkruan me trunin tend apo po te meson ndonje mesues i yti o kalavesh
Pasi e dini qe nje kamion me ushtar i ka ngarkue e dini edhe per shipken a eshte gjalle!!!!!
une ty po te parashtroj pyetje njesoj sikurse ata te serbise.
a e keni hala pompen e benzines
Me çfare bisnisi je marr para luftes a ke koqe te me tregon te verteten ,?
Nuk me japish pergjigje vetem kercnon na rrofsh karucin


Selami Hajrullaga
ty  haxhi  kuqi  ma  shum  te  dhemb  -  serbija  se  vet  serbet   qe  kan  humbur  per  gjithmon  o  pampers i  skaduar  serb

Haxhi;
A ke bashkpunue me oficeret e serbise o qen me trego se ke me hanger karucin,dhe do i merr femit ne qafe.
Po tmu kish dhimbt serbia isha sot ne kosoven e flliqur nga fara e jote


Haxhi;
kur  te  me  thithish  mir  te  tregoj  qka  te  interson  falas
a shpiuna shpiuna se ju gjithehere serbishten ne shpirt e keni pasur hajt se e sheh


Selami Hajrullaga
pushi  -  pederqino  -  ta  qifshin  serbet  at  nonen  ne  pyll  midis  -  frances

Haxhi;
kan me ta qie ate nanen ne rahovec shoket mos ke gajle hiq se nuk ta kam borgj qe pidhi nanes tende te ma shan nanen tim.Mbaje mend  ja ke me ma qie ja kam me ta qie me tan familjen,Edhe nga ketu kam mundesi me ta hek flamen o qeni serbise.


Selami Hajrullaga
kolevken  e  nones  te  shkerdhi  une  ty  qen  serbo  prishur  shqipfoles  kupton  haxhi

Haxhi;
Ani shaj a une ma per te shajte nuk e kam mend,veq mos harro se shajtjet qe mi bere dhe etiketimet e shohim he burr hajte tani nuk kemi nevoj me shkrue ne dy se bahet mire.

Selami Hajrullaga
mundersh  te  me  thithish  ti  haxhi  kfori  euleksi  edhe  serbija  karin  mua  dhe  shokeve  te  mi  -  kupton  kjo  pun  e  krye  moti  -  moti  -  moti
Fin de la conversation
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Selami Hajrullaga dhe Haxhi Kuçi,dialog   

Revenir en haut Aller en bas
 
Selami Hajrullaga dhe Haxhi Kuçi,dialog
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: