AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Violeta e vrau Isuf Gervallen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Violeta e vrau Isuf Gervallen   Sam 31 Mai - 3:18


Hisni Ismaili por mashumka dor xhavit haliti seketa teilirides
il y a 7 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Si mendoni se ka dor Xhavit Haliti?
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili jo absolut jo koosva asht protektoratindar ne trerajone pa sovranitet
il y a 7 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Si mendoni se Xhavit Haliti ka dore ne vrasjen e Isuf G.?
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili ne kosova kapas Nazifashizem ne front me ballin kombetar, komunizemme fadil hoxhen_titon,dhe racizem pas marjes seautonomis nga slobodanmillosheviqiq
il y a 7 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Te ciles faqe keta i perkisnin?Xhavitet e Ibrahim Kelmendet?
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili xhavit haliti dhe gruaj etij Violeta,kan gisht ne hakmarje te gervalajve
il y a 7 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Keni fakte,per kete dhe deshmitar ?
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili Fazli veliu ka deshmi per kete dhe nje Stanko colic nga beogradi
il y a 7 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Tjere deshmitar njifni?
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili unnuk posedoj depesha tetila por jan ne arkivete beogradit dhe tiranes,nga sekretariati ipuneve tebrendshem te sfr jugoslavis
il y a 7 heures · J’aime

Haxhi Kuçi A i frigoheni deklarates se juaj nese eshte e vertete 100%
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili nese esht gjall nensekretari Zdravko Mustac
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili ciles deklarat
il y a 7 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Ketu qe e tregoni kete ndodhi.
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili institucionalizmi iaktit politik nuk me frig ,me heziton hakmarja pas shpine mik
il y a 7 heures · J’aime

Haxhi Kuçi E verteta duhet te dali ne drite pamarr parasysh se çka mendojne pseopatriotet.
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili ka evidenca ushtarake,mikrofilma
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili bashkepunetoret opoerativ
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili lidhja operative rezidente dhe ajo ediaspores
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili un do tebej kete po qese me kandidojnpresident te iliromaqedonis
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili mikro filmi 01702-0023481
il y a 7 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Besoj se populli i Ilirides ju njeh per patriotizmin qe posedoni per te miren e tyre
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili ju jeni nediasp[or ju garantoj nje fitore tediaspores me vdekje poqese votojn per kufitarinme 21 pakte 2o14
il y a 7 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Nga i posedoni keto
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili ekzistojn lista regjistruese un jam kordinator shteror ne eurostat
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili ka dokumneta per kontraprppagand
il y a 7 heures · J’aime

Haxhi Kuçi JU lumte miku im ,
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili jam shum i guxomshme mdhe besnik deri ne vdekje
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili kammpervoj profesionale,dhe lidhje operativeme nderkombetaret shqiptar
il y a 7 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Me kete do ti afronit edhe me teper afer juve popullin shqiptar
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili unjamm per konfederat tetre shteteve shqiptare ne ballkan ne unionin evropjan
il y a 7 heures · J’aime

Hisni Ismaili shqiperia,koova,ilirida me parlamnet teperbashket me 25o deputte
il y a 7 heures · J’aime

Haxhi Kuçi Ju shpalli juve udheheqesin kryesor te popullit shqiptar,
il y a 6 heures · J’aime

Hisni Ismaili un garantoj per investime shum tesigurtame nderkombetaret
il y a 6 heures · J’aime

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Violeta e vrau Isuf Gervallen   Sam 31 Mai - 3:27

Po e si u pasurua Florin Krasnici ju lutem;Edhe Florin Krasnici eshte Hajne dhe Mashtrues i vodhi parat,,Fondi Vendlindja Therret,, qe kishin tubuar Mergata shqiptare qe jetojne ne Amerike,,per UCK-en dhe Drenice...

Dr.Marie Kodra @ 31/05/2014 00:57
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Violeta e vrau Isuf Gervallen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: