AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Enver Spahiu;QE QERIM KELMENDI ME LARGOJ NGA FSB I TIJ

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Enver Spahiu;QE QERIM KELMENDI ME LARGOJ NGA FSB I TIJ   Sam 7 Juin - 16:00


Enver Spahiu
10 h · Mannheim ·
Fehmi Mujoten e njof qe nga koha e studimeve ,eshte djale dhe burre i ndershem ,mirepo fatkeqesia eshte se ai eshte perzieere me hajnat dhe profiterat e Pdk se . Per kete aresye edhe kete duhet denuar me vote sikur Hashim matrapazin edhe pse nuk e meriton Fehmiu ! Pdk kesaj radhe duhet te shkoj ne opozite dhe kunder krereve te saj te merren masa ligjore per vjedhjet qe i kane bere .
KY ISHTE KOMENTI IM QE QERIM KELMENDI ME LARGOJ NGA FSB I TIJ .NDERSA NE DISA RASTE ME HERET NE FAQEN E TIJ E KAM PARE TE POSTUAR RAMIZ KELMENDIN PER TE CILIN QQERIMI SA KA QENE NE AAK KA PAS FOLE KEQE ME TE DREJTE MIREPO POSA AI KA KA LUAR NE PDK ME RAMIZ KELMENDI NUK ESHTE PRODUKT I SERBISE
J’aimeJ’aime · · Partager
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Enver Spahiu;QE QERIM KELMENDI ME LARGOJ NGA FSB I TIJ
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: