AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 85. A e dinit se Ekrem Rexha ishte anėtar i partisė sė Mira

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: 85. A e dinit se Ekrem Rexha ishte anėtar i partisė sė Mira    Mar 10 Juin - 16:46

85. A e dinit se Ekrem Rexha ishte anėtar i partisė sė Mira Markoviēit?


http://koha.net/arkiva/?page=1,13,102805
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: 85. A e dinit se Ekrem Rexha ishte anėtar i partisė sė Mira    Mar 10 Juin - 17:24

93. Mė 23. 03. 2000 shkuat nė Gjilan me Hashim Thaēin, Halil Selimin e tė tjerė. Urgjentisht ftuat udhėheqėsit politik e ushtarak tė UĒPMB-sė, apo jo? Pse aq urgjent?
100. Pse e ke „ndėrsye“ Komandant Kumanovėn me e vra Gani Krasniqin?

108. Mos ishte Marėveshja e Crans-Montana, e Zvicrrės – pengesė?

114. Nė natėn e 24/25 Gusht 1998 pėr ēka shkoi Elmi Reēica nė Kleēkė?

116. Mė 25 Gusht ėshtė vrarė Komandant Kumanova, a po jo?

119. Mė 02 dhjetor 1998 Shukri Buja (Gazetari), i ka dhėnė lajmin familjes pėr vrasjen e Ismet Jasharit. A ėshtė kėshtu?

235. A e dini se si jetojnė familjet e dėshmorėve?

243. Sa prokurorė, gjygjtarė e policė tė kohės sė Millosheviqit janė emėruar e punėsuar nė Qeverinė ‘Thaēi 1′ dhe ‘Thaēi 2′?
290. Kur erdhėn me e marrė dy vetė te burgu i Kleēkės, Behajdin Allaqi e Shaban Shala a i kishin kambėt tė lidhura, sikurse i kishin edhe duart?

310. A i ke njohur Ali Ukėn e Remzi Hoxhėn? Kur u vra Ali Uka nė Tiranė, me cilin flinte nė banesė dhe a ishte ky person anėtar i partisė suaj? A tė ka tregu gja ai person rreth vrasjes sė Aliut?

331. Shtėpinė nė Bajė me tė kujt pare e ndreqe?

332. Po Villėn ku banon me familje nė Prishtinė me ēka e bane?
333. Po edhe gjashtė Villat tjera me paret e kujt i bane? A ke evidencė Bankare?

334. Po veturat?

335. Djalin pėr shkollim nė SHB-a me tė kujt pare e financove?
346. Po ndonji fletė mirėnjohjeje a u keni shpėrnda oficerave prej Shqypnie qė morrėn pjesė nė luftė, sikurse keni ba me tė gjithė rugovistėt qė u kanė dhėnė pare pas lufte dhe i keni ba edhe veprimtarė tė luftės?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
85. A e dinit se Ekrem Rexha ishte anėtar i partisė sė Mira
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: