AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Halit Elshani ata qe mirren me qeshtj shqiptare marrin lejei

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Halit Elshani ata qe mirren me qeshtj shqiptare marrin lejei   Sam 14 Juin - 21:26

Halit Elshani Te gjith ata njerez qe kan desht me u marr me šeshtjen shqiptare,fillimisht kan marr dore te armiqet tan e ma pastaj na u kan bere atdhetar!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Halit Elshani kush merr dore ne serbi eshte patriot   Sam 14 Juin - 22:02

Halit Elshani Te gjith ata njerez qe kan desht me u marr me šeshtjen shqiptare,fillimisht kan marr dore te armiqet tan e ma pastaj na u kan bere atdhetar!Zotri Haliti,ky Reshat Badallaj,mos eshte njeri nga keta individet e patrotave me bateri?Dje mu ky gjuante gur mbi Thaqin,tani gjuan gur mbi Limen dhe Jakupin.E neser si mua edhe mbi ju do gjuan gur e gamur.Une qe nga sot do kaloj ne partin e atdhetarit dhe qe e shpalli pavaresine e Kosoves.Pra ne partine ma te forte PDK.Ky pizdar u kepute duke pergadite artikuj ndaj šdo njeriut qe ka kontribue per qeshtjen e shqiptareve.Dhe ma e keqja ua dergone tanve shoqerise time ato artikuj duke i bindur se une Haxhi Kuši paskam shetit me Arkanin.Bane mend ky ška te pergadite diš me shpiunllaqet e tija,popullit duhet me ja miratue shpifjet.Allah allah allah.Ky njeri pa ere insani mundohet qe permes artikujve te tij ti bindi njerezit se genjeshtrat e ketij shpiunit tua shet per realitete.Ky njesoj po u turke njerezve si gjarperi.Gjere kur do e durone populli,shifet ma vone nga Lima e Jakupi ,por edhe nga Thaqi,sepse mu ky ua ka shti helmin midis shqiptareve .Ka gjete budallenje dhe mos tjua shkoq fare.


.Une kam thene shpesh here; se Serbia nuk te ka burgose pa marr dore e bese qe nuk dot punone kundra serbise.Pastaj serbia te ka burgos dhe te ka dhene leje te paraqitesh atdhetar, neper oda,per mi nxene atedhetaret e mi š'atdhesue ata ne lepuj e argat te tyre.Po del e verteta ime ,me vonese por me drite violete.Zerin e kosoves e ka ne dore dhe ja botojne shkrimet e tija,kurse mua kur u shkruaj kundra pergjigje nuk mi botojne,ska dert se qesi populli jemi dhe ma mire se meriton ky popull me jetue.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Halit Elshani ata qe mirren me qeshtj shqiptare marrin lejei
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: