AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sokoli,mos na trego o Reshat udbashat qe i dijm,por tinzaket

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sokoli,mos na trego o Reshat udbashat qe i dijm,por tinzaket   Dim 15 Juin - 11:02

#5 Sokoli 2011-10-03 08:41
o zoteri po keta emra jane vetem nje pike uj ne det.Nese doni ti publikoni bashkepuntoret, duhet ti thuani emrat e te gjitheve.Ne mediat Serbe eshte shkruar se per 50 vite ne ish Jugosllavi, kishte pasur rreth 25000 informatore nga radhet e shqiptarve.Dhe me te rrezikshmit jane ata te fshehurit, qe ne i dime per burra te mire.ketu duhet bere nje dallim, ne mes te atyre qe kane punuar ne organet e puneve te brendshme, dhe atyre qe kane qene bashkepuntore, si per shembul gazetaret Hilmi Syla dhe Agim Muhaxheri.Shiqo se si raportonin ata ne qershor te vitit 84,tek gazeta Rilindja, per denimin e armiqeve te popullit.Pershendetje
#2 Selda 2011-07-02 16:53
Kujt t'i besojme!?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sokoli,mos na trego o Reshat udbashat qe i dijm,por tinzaket
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: