AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Enver Petrovci,me vjen turp qe i takoj ketij kombit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Enver Petrovci,me vjen turp qe i takoj ketij kombit   Lun 16 Juin - 19:17]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/p370x247/1922378_742307592467371_444605705_n.jpg


E sa per kercnime qe me bejne pushka top u befte udbashave siq eshte Avdi Ibrahimi,Qosja ,Demaqi e Badallaj.Avdiu ka deklarue se ka ba aktpadi ndaj meje dhe le te urdheron kryeprokurori e le te ma leshone interpolin.Por kam bisdue me Hagen,me thane se si i kemi lexue shkrimet e Avdiut dhe Badalles kemi pyet ne suhareke e ne prishtine Dhe te gjitha jane shpifjet e tyre ndaj meje,per inate qe kam qite ne jou tybe biseden time qe kam zhvillue me Qosiqin.Rexhep Qosja eshte gjalle,le te urdherojne gazetaret siq qenka Xhevat Rexhaj dhe le ta interviston Rexhep Qosen a ju kam kercnue qe ti prnone ato fjale se çka i kemi bisedue ne vitin 1996 ne shtepin e tij ne Prishtine.Per Ukshin Hotin ka te drejte te deklaron motra e tij ,Myrvetja,Mira Mitroviq avokate e Myrvetes,Suzana Manuel,Erleta,gardiani i burgut te Dubraves,dhe ata qe kane marr leje nga ky gardian qe te shkojne ne dhomen e Ukshinit te madhe me u pershendet kur te del nga burgu.Neqoftese eshte i gjalle Ukshin Hoti,nuk besoje se Ukshin Hoti ka ndryshue identitet dhe aq ma pakes se ka grua dhe dy femi.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Enver Petrovci,me vjen turp qe i takoj ketij kombit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: