AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Po zbulohet rasti i vrasjes se Elvisit,Rahovec

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Po zbulohet rasti i vrasjes se Elvisit,Rahovec   Sam 21 Juin - 3:05


Kujtim Kurti a partagé une photo de Elvis Pista.
15 juin, 15:42 ·
Atentatori ndaj deputetit Elvis Pista,eshte krimineli i SHIK-ut Kadri Veseli
Si me poshte po japim faktet se pse SHIK-u qendron prapa vrasjes se deputetit te PDK-se Elvis Pista.
1.Sipas burimeve policore thuhet se vrasja ka ndodhur me dt.15 qeshore 2014 ne oren 00:45,dhe sot do te behet varrimi i tij ne oren 16:30,pra do te behet varrimi pa ekspertize mjeksore dhe ligjore,ashtu sikur vrasja e DINO ASANAJ.
2.Ne te gjitha albumet e fotografive ne FB te deputetit Elvis Pista nuk ndodhet asnje fotografiqe ka dalur me kriminelin Kadri Veselin,gjate fushates zgjedhore per zgjedhjet e 8 qeshorit 2014,apo me heret,por ka vetem foto me Hashim thaqin,Vlora citakun,Enver hoxhaj,Idriz Vehapi,etj etj,por asnje foto me kriminelin Kadri Veselin.
3.Deputeti Elvis Pista qe kandidoje per deputet nga Rahoveci,kishte 2 here me shume vota se Kadri Veseli,pra Pista kishte 4722 vota ndersa Veseli kishte 2521,ndersa Hashim thaqi kishte 5773 vota.
4.Publikimi i pare ne FB nga deputetet e PDK-se per vrasjen e kolegut te tyre Elvis Pista,u be nga Vlora Citaku sot ne oren 8:30,ndersa nga Hashim thaqi permes mediave sot ne oren 9:30,ndersa po ashtu sot nga krimineli Kadri Veseli ne FB u be ne oren 11:30.
5.Deputeti i vrare Elvis Pista,me dt.14.qeshor 2014 ne oren 12:00 MD (mbasdite)ne murin e tij Elvis Pista (politikan) postoje shkrimin:Urime 14 qeshorin-Dita e clirimit te Rahovecit,ndersa komenti i pare per vrasjen e tij u publikua ne oren 01:15 te dt.15 qeshore 2014 nga "MoriNa Eshref".
6.Portali i pare qe lajmroje opinionin per vrasjen e deputetit te PDK-se Elvis Pista ishte Indeksonline.net (Official),ne oren 9:30 te dt.15.qeshore 2014,ku ishte deklarata e Hashim Thaqit per vrasjen e Elvis Pistes.
7.Krimineli Kadri Veseli ne "ngushllimin" e tij per vrasjen e Elvis Pistes ne murin e tij ne FB,shkruan vetem 2 fjale te thjeshta,sikur te ishte nje i huaj,dhe jo kolegu dhe shoku i tij!
8.Deputeti i vrare Elvis Pista,me dt. 10 qeshor 2014 ne murin e tij ne FB Elvis Pista (politikan) shkruan postimin:
Ose PDK e formon qeverin,ose kemi zgjedhje te reja.
9.Deputeti i vrare Elvis Pista me dt.12 qeshore 2014 ne murin e tij ne FB Elvis Pista (politikan) shkruan statusin:
Falimnderojme NATON dhe SHBA per qlirimin e Kosoves.
10.Kryetari i PD Ferid Agani sot ne oren 10.30 ne murin e tij ne FB,shkruan mbi 300 shkronja per rrespektin per deputetin e vrare Elvis Pista,ndersa krimineli Kadri Veseli vetem 38 shkronja,dhe ate i fundit lajmrohet nga te gjithe deputetet e PDK-se qe u lajmriuan ne FB per vrasjen e kolegut te tyre Elvis Pista.
11.Deputeti i vrare Elvis Pista ne murin e tij ne FB Elvis Pista (personal) ka publikuar shrkimin e fundit me dt.9. qeshor 2014,ku ka sqaruar opinionin per mos-dorheqjen e tij nga PDK,ashtu siq kishte premtuar para fillimit te fushates zgjedhore,mbasi qe PDK kishte fituar zgjedhjet me 8 qeshore 2014,qe dmth se deputeti i vrare Elvis Pista kete shkrim e ka publikuar per here te fundit me dt. 9 qeshore 2014 ne faqen e tij zyrtare (personale)ndersa te gjitha postimet tjera i ka ber ne faqen Elvis Pista (politikan) deri dje dt.14 qeshore 2014 ne oren 12:00 MD (masdite) te kohes Evropiane.
Nga te gjitha huliumtimet e bera deri me tani,nga te gjitha faqet zyretare te deputetit Elvis Pista ne FB,si dhe kontaktet e fundit permes telefonit dhe mesazheve me deputetet e PDK-se,rrezultojme se 8 dite nuk ka kontaktuar asnje SMS (mesazh telefonik) me Kadri Veselin,dhe se mesazhi i fundit telefonik eshte rralizuar me depuetetn Vlora Citakun dhe Valbona Musliun.
Me kete publikim per opinionin,dua ti lus te gjithe simpatizanetet dhe militanetet e PDK-se qe mos te bien ne KURTHEN e kriminelit Kadri Veseli,per ta paraqituar kete vrasje,ne adrese te AAK,apo LDK,apo NISMA apo VV,por te tregohen gjakeftofte,deri ne zbulimin e gjurmeve te arsyes se vrasjes se Elvis Pistes ne prapaskene nga dora e kriminelit Kadri Veseli.
Photo de Elvis Pista.
Je n’aime plusJe n’aime plus · · Partager
Vous et 22 autres personnes aimez ça.
50/199
Voir les commentaires précédents

Kujtim Kurti Enver Spahiu,dje ne mediat kosovare doli nje lajme per spekulim me opinionin,gjoja se qytetaret e Rahovecit jane duke e ndihmuar policin me informacione per vrasjen e Elvis Pistes.

Une e pyte nje informant nga regjioni se sa informata kan ardhur nga q...Voir plus
17 juin, 09:54 · J’aime

Enver Spahiu Ne vend te mediave kosovare po i jape edhe une disa informacione me te ndegjuar ; Elvis Pista si keshilltar i N.Rashiqit dhe i aferte i qeverise Thaqi thuhet se ka qene njeri prej 10 shes me te paguar ,tjeter ne Rahovec qarkullojne edhe lajmet se Elvis...Voir plus
17 juin, 10:01 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Enver Spahiu,keto nuk jane informacione te freskta,pasi qe une i kam cekur me larte,lexoje te gjitha komentet e mija me siper.

Fakte eshte se vrasja e Elvisit i ka futur ne HESHTJE totale jo vetem qytetaret e Rahovecit,por edhe gjithe deputete e PDK-se,Kadri Veseli ju ka futur te gjithve frigen ne palce,e tash mbasi eshte nr.2 ne PDK askush nuk po guxon me u doke i gjalle....
17 juin, 10:06 · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,qka po thojne inforamcionet me te reja nga policia e kriminelit Kadri Veseli....

#hahahahaha
17 juin, 10:16 · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,keto jane spekulime alla SHIK,sepse as EULEX dhe as PK nuk jane duke hulumtuar per atentatorin Kadri Veseli.
17 juin, 12:16 · J’aime

Rustem Remi Peja http://www.plusgroup-ks.com/plusgroup.php
17 juin, 12:21 · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,leje more foret qka shkruajne mediat qe jane ne duar te SHIK-ut.

Organizatori i atentatit eshte krimineli Kadri Veseli,dhe deri sa ky nuk arrestohet,nuk eshte zbuluar vrasesi i Elvis Pistes.
17 juin, 12:34 · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,lexoje mire komentin,fjala eshte per mediat qe spekulojne me opinionin gjoja se PK dhe EULEX jane duke hulumtuar vrasjen e Elvis Pistes.
17 juin, 12:42 · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,leje bre keto intriga te SHIK-ut,se edhe FBI e mori rastin e Dino Asanaj,dhe deshtoje,sepse ishe e angazhuar nga Kadri Veseli.dhe deri me sot nuk dihet vrasesi sekret i Dino Asanajt.

Atentatori i organizimit te vrasjes ndaj Elvis Pistes eshte vetem krimineli Kadri Veseli,prandaj PDK po ndez qirinje me militantet e vete,vetem per ti humbur gjurmet per te mashtruar opinionin.
17 juin, 12:54 · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,une qe 2 dite po komentoje per kete liste ketu,ndersa ti sot e paske lexuar.Leje bre burre se nuk je ne ngjarje qka po zihet...
17 juin, 13:17 · J’aime

Rustem Remi Peja http://preportr.com/.../Privatizimi-i-PTK-28&audio_id=19
17 juin, 13:18 · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,kam informant ne qdo subjekte dhe kompani ne Kosove,nuk po me hyjne ne pune keto qka shkruajne mediat e SHIK-ut te kriminelit Kadri Veseli.

Tregom ti mua pse edhe mbas 3 ditve nuk po arrestohet krimineli Kadri Veseli!
17 juin, 13:37 · J’aime

Haxhi Kuçi nuk ka ende asnjë të dyshuar dhe hetimet po vazhdojnë.
17 juin, 13:43 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Mesiguri eshte vetvrare nga arma e tije,por deshmitaret nuk e tregojne qe kane qen aty afer.
17 juin, 13:44 · Modifié · J’aime · 1

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi,por mediat e kriminelit Kadri Veseli ka then se Elvis Pista eshte vrare me arme te shurdhur,prandaj po quditem si paska pas mundesi Elvisi mu "vetevra"...?!
17 juin, 13:52 · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Me te dalur nga hoteli e ka shti doren me nxjerr revolen e shurdhert per te krise ne ajer dhe i ka krise ne trupin e tij,jo qe ka bere vetevrasje,por pahiri dhe keshtu ka perfundue i shkreti,..Ka qene ne gjendje te pijte qe .
17 juin, 14:01 · Modifié · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Elvisi se di pse neper storje fotesh shpesh shihet duke e shti doren tek revolja.Nuk e ka frenue revolen,dhe keshtu ka qen rasti.As Thaqi As Kadriu nuk kane pasur pse ta vrasin nje bisnismen te tyre qe i ka dhene euro me thas.Mundesia egzistone tek ata qe nuk u ka ndihmue financiarishte.
17 juin, 14:07 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi dhe Rustem Remi Peja,si ka mundesi qe viktima Elvis Pista te varroset,pa dalur raporti i ballistikes dhe mjeksis ligjore..!!

Qe dmth PK sot thot,se nuk ka te dyshur per vrasjen e Elvis Pistes....Voir plus
17 juin, 14:07 · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Nese te pranishmit e kane pare qe Elvisi ka bere vetvrasje me pahiri,ska nevoje raport te ballistikes,e cila ka mundesi te behet aty peraty ne vendin e ngjarjes dhe per kete arsye heshtin organet e hetuesise.
17 juin, 14:09 · Modifié · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Tane shqiptaret jane pjella e Ibrahim Rugoves pasha nje zot,vetem se Rugova i ka ndare ne shume pjese.Thaqi Dergutit ne skenderaj me dhune ja pate marr vendin e kryetarit ..Me mesimet e Rugoves Thaqi eshte ka punone,mos e harroni se ndryshe edhe ma keq do pesone populli.E dine mire ky si hahet fasuli me pinceta.
17 juin, 14:15 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Popullit tone pa ja shkekerdhavur roten e sames nuk te thote baba !
17 juin, 14:16 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Kuptohet Haxhi Kuçi,veq po dushoje shume te EULEX qe po thot se jemi duke e monitoruar vrasjen e Elvis Pistes!

Si mundet te monitorohet nje vrasje kur nuk ki qene ne vendin e ngjarjes kur eshte vrare Elvis Pista....Voir plus
17 juin, 14:18 · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi A e hane qeni sopaten me gjek?E hane kur eshte nevoja me mshtjelle drejtesine.
17 juin, 14:21 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Eulexit i konvenone qe shqiptaret te vriten mes vedi e te farohen tane.Edhe per serb keshtu kane deshire edhe per shtetet e tyre,vetem ata eshte knaqesia te mbesin ne kete toke.Nuk eshte i pari rasti i Elvisit,keshtu edhe ne koherat e para qindra mij...Voir plus
17 juin, 14:30 · Modifié · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Une kam qen kokeforte,kam rrahur qe nga Fadil Hoxha e gjere tek Ymer Gashi,por a fitova gje?Punova per popull dhe ne fund mu qi nana,mbeta si qyqe pa e shejue jeten si duhet.Keta nuk nguten,por edhe nese nuk te likvidojne,nuk te lajne rahat mu knaq permes njerezve qe kane sa te thuash.
17 juin, 14:33 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Jo qe e kam rrahur Fadil Hoxhen,por e kam shti te mbrohet me shoket e tij mbas tavolines,keshtu ka qen.Ka ende deshmitar,por nga meria nuk e thojne.
17 juin, 14:36 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Keto jane fakte te gjitha Haxhi Kuçi,por nuk ka rendesi qka mendojne injorantat e Kosoves per ty,kryesore ti i ki si deshmi per dite me te mira...
17 juin, 14:45 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Besë Bytyçi,Ben Arben Kuci,Haxhi Kuçi,Rustem Remi Peja,Enver Spahiu,Liridon Çollaku,Astrit Gashi,Drizan Shala...

Jam i pari qe e zbulova vrasesin e Elvis Pistes,3 ore para se te behej varrimi i tij ne ora 17.00 me dt.15 qeshore 2014...Voir plus
49 min · J’aime

Liridon Çollaku E quditshme !
47 min · Je n’aime plus · 2

Haxhi Kuçi Kujtim,nese shkruhet nga prokurori ,ateherit kushdo qofte qe na qet kllada ,ju jeni ai qe e keni zbulue vrasjen dhe vertete e meritoni te jeni kryeprokuror i Kosoves.
46 min · J’aime · 2

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi,thash nuk po dua te rrezikoje hetimet,se aty perfshihen edhe disa per 7 milion euro te "humbura" ne komunen e Rahovecit...
44 min · Je n’aime plus · 2

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi,thash nuk po dua te rrezikoje hetimet,se aty perfshihen edhe disa per 7 milion euro te "humbura" ne komunen e Rahovecit...
44 min · Je n’aime plus · 1

Kujtim Kurti Liridon Çollaku,edhe mua u mundua SHIK me ma thy paswordin sikur Daut Haradinajt,mbasi qe e zbulova atentatorin por nuk arriten me pas sukses...
38 min · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Nuk kam nohuri per kete,pos nga ju,hetimet vazhdojne Kujtim.
36 min · J’aime

Liridon Çollaku Kujtim Kurti - Mire ka thene baci Haxhi, nese del keshtu atehere me te vertete e meritoni te jeni Kryeprokuror i Kosoves

Me fol real keshtu eshte....Voir plus
36 min · Je n’aime plus · 2

Kujtim Kurti Liridon Çollaku,ma shyl shqip nuk ka ku shkon,veq me ja vizatu atentatorin...

EULEX dhe Prukurorin e "shtetit"e perdori si vegel,se keta nuk guxojne te flasin,se pastaj bejne vetevrasja ashtu siq beri FBI per Dino Asanaj......Voir plus
29 min · Je n’aime plus · 2

Haxhi Kuçi Keta po presin qe populli te qohet dhe tju qin nanen ma zi se Milloshi.Populli si mu que kur eshte duare thate.Dora thate nuk ka urate.
27 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Jo vetem ne Kosove,por edhe ne çdo shtet jane ka i provokojne qytetaret e tyre qe te ngriten ne ndonje kryengritje dhe me tju qi nanen me masakrue popullin e tyre.
25 min · J’aime · 1

Kujtim Kurti Mehmet Prushi,Samir Beiqi,Xhevat Rexhaj,Sali Rexhaj....

A jeni gjalle oh burra......
23 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Edhe Agim Zogen,shteti gjerman e nxitit me ba vetvrasje,sepse perendimi deshirone qe kriminelet ta udheheqin çdo shtet.Deshmitraret hiqen nga skena qe mos te njoftohet opinjoni vendor dhe ai nderkombetar.Iluminati ka gishte ketu.
21 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Eshte ne pyetje qe 90% te tere popullates ne toke ta zhdukin ,kjo eshte vetem fillimi i luftes se trete.
19 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Keta qe ua permende emrat,nuk po dojne me shkrue se mendojne ndoshta ma mire mos mu perzie.Siq ja kishte pas bere Nasradini,ne fund hej zot pshtoma bythen teme.
17 min · J’aime · 1

Kujtim Kurti Ani ky Albin lopa,na shet patriotizem tallava,se punon per sigurin e qytetarve te Kosoves!

Punon per karrig te veten,nuk i ha palla per populle,tash as zoni nuk po i ndihet per vrasjen e Elvis Pistes......Voir plus
17 min · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Po a mendoi populli se njeriu qe ne kohen e Milloshit ishte kryetar i US ne PR.do dali ma i qilter se ata te djehit?Pa marr dore nga Milloshi Albini e tjeret as kurir i shkollave nuk kishte mujt mu ba e leje kryekrastavec.
16 min · J’aime · 1

Kujtim Kurti E sakte Haxhi Kuçi,kete Agim Zogen e ka vra BND se pari duke e paraqitur si psikopat permes tabletave qe i kan dhon ne ushqim,pastaj ja kan mundsuar qe te bej "vetvrasje",ndersa prukuroria tu kosovo veshet ne lesh,e populli ne gjume....
12 min · J’aime

Kujtim Kurti Mehmet Prushi veq like po bon....hajde trim hajde....ncncnc
10 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Ne vitet e nentedhjetat,u ngrite populli i suharekes dhe me çdo kushte me propozoje qe te behem kryetar.Vertete ishte nje kenaqesi te jashtezakonshme dhe terqethe trupit me shkonte.Ju falenderova per besimin qe ma kan por u ngrita dhe ju drejtova mases...Voir plus
6 min · Modifié · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti, te lutem mos e linko emrin time ne nje debat ku merr pjese Haxhi Kuçi sepse nuk pajtohem te jem pjes e debatit me Haxhiun edhe luften speciale te ti!
4 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi çfare lufte speciale ,ku pot djeg,por nese ju jam bere therre terhiqem dhe nuk do japi kurrefare pergjgije .Ju deshiroj rahabilitim o Rrusto tung
2 min · J’aime · 1

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,facebook ka vend sa te duash,ti bon debat me kend te konvenon,dhe kjo eshte faqja ime,une vendosi per gjithqka...

Urdhero,jepe mendimin tend,dhe mos na shit patriotizem tallava sikur albin kurti.
2 min · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Po zbulohet rasti i vrasjes se Elvisit,Rahovec   Sam 21 Juin - 11:51

6 h · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,nuk jam per momentin ne amsterdamm,por ne bruksel.

Eja,se shume me ka marre malli met pa,ta jap edhe nje darke ne restorantin ma te mire....

#VAZHOJME
6 h · J’aime

Ben Kajtazi Po pritoj me debatu me ty, amo ti ishe paranojak i madh.
6 h · J’aime · 1

Zani Vula o Kujtim o Bal... une sjam kryetari i parlamentit te studentave... une veq per mos me qen me kravet e vec mos me pas post une kam dhan doreheqje. Ti nuk i din kto pune qysh shkojne ti miresh me turista e ngan mas tyne e ski lidhje.me struktyra udheheqesie. une kom udheheq 7000 studenta ne upz resht 2vjet e une e di kur bohet protesta e kure jo... ti munesh mem lajmru veq kur dojne turistat mu taku me studenta se ti.as 2min shkoll nuk ki. Skom koment ma shume pajtona plotesisht me Ben Kajtazin sr nime skoke nto hiq.
6 h · J’aime

Kujtim Kurti Ben Kajtazi,nuk ki nevoje aspak me debatu me mua,ndihmo me fakte zbulimin e kriminelve qe e kan vra Elvis Pisten,dhe te gjithe jane te lumtur me ty...

Por edhe prej teje nuk ka kurgjo,krejte frigacaka jeni,vetem bla bla bla...

#VAZHDOJME
6 h · Je n’aime plus · 1

Kujtim Kurti Zani Vula,ti ki mundesi me i organizu studentat e UP te Prizrenit per me protestu per vrasjen e Elvis Pistes,se shume tu ka dhimbte edhe ty,sikur ju ka dhimbet Hashim dhe Kadri kriminelit...

Po ku guxon more ti me bo protesta,pa e marre lejen e SHIK-ut ne PDK.......Voir plus
6 h · Je n’aime plus · 1

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi,kur po te shofin ty qe po shkruan ketu,keto veglat qorre te SHIK-ut,po zhduken menjehere,se edhe ti po ju qet sekretet ne shesh...

Oh mjere kosova per trimat qe i ka......KATASTROF populle.
5 h · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi JU vjen voja te bytha se shpejti dhe ma mua nuk me kane ne kosove,çka dot i bejne te shkretes qe ska ma Haxhi ne kosove?Plani Henri Kisingjer ende eshte ne fuqi,kete mos ta harrone secili shqiptar.
4 h · J’aime

Ben Arben Kuci nje investigim shume interesant Kujtim ,,,dhe pikerisht kur jan ne pyetje milionat kan ndodh dhe vrasje te tjera ,pastaj koha ne te cilen u kry atentati perkon shume bukur per te fajesuar te tjeret ...me nje fjal ja vlen te punohet ne kte piste ,,,sepse as une qe nga fillimi skam pa arsye tjera se pse duhej ,dhe kujt i duhej kjo vrasje ...
4 h · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Zani,a bene ju te na tregoni si i niseshit demostratat para luftes?Vetem ta tregoni te verteten,a merreshit ma pare leje nga policia e serbise ?Dhe u paiseshit nga policia me sherita te kuq?Per ta mbajtur rendin dhe kahjen e demostratave?Banu burr e tregoje te verteten se nje dite ke per ti ra pishmanit. ,kaq.
3 h · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Po zbulohet rasti i vrasjes se Elvisit,Rahovec
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: