AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Refki Reshitaj

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Refki Reshitaj   Lun 23 Juin - 17:31

Conversation dÚmarrÚe 6 septembre 2013
Haxhi Kuši
06/09/2013 11:00
Haxhi Kuši
Tungjate jeta zotri Refkiu.Ju pershendet Haxhiu nga franca.
Si jeni me shendet ju dhe familja ?
Ndoshta ma ke harruar emrin se ka kaluar nje kohe e gjate ,por po ua kujtoj kohen kur ke qen prezence ne promovimin e vepres time me titull"Leter Popullit Tim"
Prezence kan qen;Qerim Pllana,dy gazetar tjer shok tu nga drenica,njeri Behran Hoti,qe me inqizonte ,Begzat Baliu,Mehdi Elezi,ju,Avdi Ibrahimi,Kajtaz Rrecaj,Bajram Olloni,Selajdin Fazliu e tjer.
A ju kutohet kur Mehdi Elezi ma parashtroi nje pyetje se šfare do te ndodhi me kosoven?A dolen sot e asaj dite fjalet e mija ?Me pate premtue se do ta bene nje intervist me mua por koha dhe šrregullimet nuk u lejuan ta beni nje gje te tille.Nje realitet te hidhur per mua ,keni mundesi vetem ju ta zbardhni.E di qe do tju marri shume kohe,por do u shpaguhet.Te gjitha mundimet e mija qe ja kushtova shqiptareve mi vodhen tjeret dhe une mbeta kerkushi.
Sinqerisht
Haxhiu
6 septembre 2013
Haxhi Kuši
06/09/2013 14:21
Haxhi Kuši
otri Refkiu a keni mundesi te ma dergoni numrin e telefonit fix e te bisedojm si shok ?
Haxhi Kuši
12 septembre 2013
Haxhi Kuši
12/09/2013 16:26
Haxhi Kuši
Refki germat nga nje here nuk po dalin ,kerkoj ndjese,psh zotri otri.Mos ke frige te me pergjigjesh
8 novembre 2013
Haxhi Kuši
08/11/2013 14:01
Haxhi Kuši
Refki pse more nuk me lajmrohesh?
Haxhi Kuši
08/11/2013 14:10
Haxhi Kuši
Zotri Refkiu,paske harrue promovimin e librit tim ne viti 1997?Me titull"Leter Popullit Tim"Kur ne sallonin tim ishe edhe ti,Avdi Ibrahimi,Begzat Baliu,Mehdi Elezi,Kajtaz Rrecaj,Bajram Olloni,Behram Hoti,Qerim Pllana etjere.Me pati pyet ne provim Mehdi Elezi,Haxhi ,a na tregon se ška do behet me neve?Ndoshta te kujtohen ato fjalet e mia ?Me pate thene se kam deshire me bere nje interviste me mua,por sot e ateherit kurr nuk mendove qe ta perfundoni nje gje te tille!!!!!!Nje thenje e jotja;Njeriu ku ndjen dhembje, ŰshtŰ i gjallŰ, por kur ndjen edhe dhembjen e tjetrit, atŰherŰ ŰshtŰ NJERI !Nuk e di Refki a ke dhembje ndaj njeriut qe dha šdo gje nga shpirti per juve shqiptaret?
8 novembre 2013
Refki Reshitaj
08/11/2013 17:12
Refki Reshitaj
pershendetje I nderuari Haxhi...
Po, me kujtihen te gjitha ato qe i permende, edhe promovimi, edhe personat kush ishin aty, edhe salloni yt...krejt.
Edhe une jam shume i zhgenjyer me disa gjera ketu dhe me ta thene te drejten nuk po me intereson me asgje....
Te kerkoj falje, por keshtu jam...Nuk dua te merrem ma me punet e askujt, por me ato te mijat....Edhe une kam be mjaft, por sot askush nuk ia din askujt, pos nese ka ndonje interes
Te pershendes dhe gjithe te mirat !
8 novembre 2013
Haxhi Kuši
08/11/2013 21:29
Haxhi Kuši
Falimenderit i nderuar Refki Reshitaj per pergjigjen qe ma percolle.
Haxhi Kuši
08/11/2013 21:35
Haxhi Kuši
Me kete dmth se as ty as mua kerkush nuk duhet te nai pranon ato veprimtari qe kontribuam per shqiptar.Kerkujt nuk i intereson qe demostratat e 11 marsit te vitit 1981 i ka nis Haxhi Kuši.Me kete dmth kush ja rras Haxhiut dhe ne vend te mirnjohjes te me etiketoin tradhetar.Sa per perfundim po del hesapi se ma te mire qenkan spiunet e tradhetaret,se atdhetaret.Por sidoqofte te kam kuptuar deshprimin tend,qe nuk ka gje nga atdhetarizmi dhe fund.Ishalla bahet mire per ju dhe per ata qe po vuajn per nje kafshate.Me te mira i nderuar Refki Reshitaj
Vu : 8 novembre

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Refki Reshitaj
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: