AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Muhamet Kuka ne USA ne atllantiku

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Muhamet Kuka ne USA ne atllantiku   Lun 23 Juin - 17:35

Conversation dÚmarrÚe 13 octobre 2013
Muhamed Kuka
13/10/2013 15:58
Muhamed Kuka
Mir se vjeni ne fb
13 octobre 2013
Haxhi Kuši
13/10/2013 22:44
Haxhi Kuši
Mire se u gjej i nderuar,dhe keni rastin te lexoni ne fb tek Bajrush Ahmeti dhe ta dini se demostratat e 11 marsit te vitit 1981 i nisa une per kete e kam kerkue Bajrush Ahmetin sepse ka qen deshmitari i vetem qe une i kam nisur ato demostrata e jo pseopatriotet.https://www.facebook.com/bajrush.ahmeti.9?fref=ts
Muhamed Kuka
13/10/2013 22:47
Muhamed Kuka
PO I NDERUAR PO TE KUPTOJ PLOTSISHT
Haxhi Kuši
13/10/2013 22:55
Haxhi Kuši
Sidoqofte mbas 33 viteve e gjeta deshmitarin dhe e pranon qe une jam ai student qe i kam nisur demostratat e 11 marsit te vitit 1981 ne menzen e studenteve.Por une kam shkrue disa here qe i kam nisur demostratat pa organizim nga askushi ,por Reshat Badallaj nje qen i serbise bashk me nje ish shok timin Avdi Ibrahimin me etiketoin si njeri te udbes pa qen dhe as nje minute ne jeten time bashkpuntor i shkaut.Por ke rastin ta lexon edhe per dhendrrin e Badalles Mehe Uken qe serbet e kishin leshue nga burgu qe ta pergjon Adem Jasharin dhe ky qen bashk me dhendrrin e vete mesiguri kan gishte ne rrethimin e Adem Jasharit.Ky qen paraqitet atdhetar por e kam zbulue me rrenje qenin qe ka qen bashkpuntor i serbit.Tek e fundit me njeh suhareka populli,dhe akademiket e kosoves se kush eshte Haxhiu.Ju pershendesi shume
Muhamed Kuka
13/10/2013 22:57
Muhamed Kuka
PO I NDERUAR POR UN QE NGA VITET 81 SJOM KON NE KOSOVE UN KOM JETUA NE AMERIK
Haxhi Kuši
13/10/2013 23:01
Haxhi Kuši
Ju pershendesi i nderuar,ndoshta u kam ofendue.Kerkoj falje
Muhamed Kuka
13/10/2013 23:02
Muhamed Kuka
JO I NDERUAR JO GJITH TE MIRA
2 novembre 2013
Haxhi Kuši
02/11/2013 10:07
Haxhi Kuši
http://oi38.tinypic.com/2v835l1.jpg
2v835l1.jpg
oi38.tinypic.com
7 novembre 2013
Haxhi Kuši
07/11/2013 02:01
Haxhi Kuši
https://www.facebook.com/GAZETAVOTRA/posts/389426911189257?comment_id=2030099&offset=0&total_comments=6&notif_t=share_reply
15 novembre 2013
Haxhi Kuši
15/11/2013 15:12
Haxhi Kuši
Njen sin Zoran je do oktobra ili novembra 1998. vozio autobus na liniji Prizren-Beograd.
Jednom je Zorana ôkidnapovao onaj Fatmir Limaj koji je bio u Haguö. Kada su počeli da
ga tuku njegovi ljudi, Fatmir ga je prepoznao i naredio da ga puste ali mu je rekao da ne
sme viÜe da vozi autobus i da sledeći put mogu da se sretnu samo preko niÜana. Tada je
Zoran prestao da vozi autobus.
http://www.hlc-rdc.org/images/stories/pdf/sudjenje_za_ratne_zlocine/srbija/Mitrovic_Radoslav_i_dr/slucaj_suva_reka.pdf
Fatmir Lima e paska zan rob Zoranin dhe e paska lirue
Vu : 15 novembre,atllantiku

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Muhamet Kuka ne USA ne atllantiku
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: