AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Beslim Elshani

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Beslim Elshani   Lun 23 Juin - 17:36

Conversation dmarre 11 septembre 2013
Haxhi Kui
11/09/2013 15:38
Haxhi Kui
Zotri Besimi ju pershendesi nga zemra,duke u deshiruar jete te gjate e ne miresi.Tere jeten ja kushtova ketij populli,por ne fund gjeta urrejtjen ndaj tyre.Dhe ate ne vend te mirnjohjes ,urrejtjen.Por nje e kam vertetue se pa qen tradhetar,nuk ke shanca tu behesh i dashur i shqiptareve.Kur tradhetari te etiketon tradhetar pa qen ne mesin e atij popullit as dreqi mos qellofte.
Haxhi Kui
11/09/2013 15:39
Haxhi Kui
,Te fala shume nga Haxhi Kui
13 octobre 2013
Haxhi Kui
13/10/2013 00:56
Haxhi Kui

Bajrush Ahmeti a galement comment sa photo.
Bajrush a crit : Aspak nuk po genjen shoku i im i nderuar, por te gjitha jan te verteta. Haxhi vetem pak te shof ne kete foto dhe aspak nuk ke ndryshuar, bash je ai Haxhiu i atyre diteve studentore, te pergezoj per kete. Por nuk e di se a je ai Haxhiu i cili do te kishte ber rremuj ne tavolinen e kuzhines ne shtepi sikur qe e bere ne menzen e studenteve pa kurfar frige dhe plot krenari, kshtu qe gruaja e juaj duhet ta kete mendjen gjat pregaditjes se gjellrave se shoku i im(cimeri i pavilionit Haxhi Kui)nuk toleron dhe per nji qime ai e rrutullon e ter tavolinen dhe kahre ju bon. Me Bajrush Xhemajlin koxha perngjajm por nuk di se kah kan leviz baballaret ten ma shum, keshtu qe mir esht me pas vella asgja te keqe ketu nuk ka haha..pak hajgare. Haxhi kam deshir te dij ma shum per ty pas ketyre viteve, me shkruaj se te kam dost te mir. Kam deshir te dij per Sokol Elshanin...Cokin, si dhe per Refki Berishen se keta te tjeret jan gjet te gjith, si dhe te gjith jan komplet. Te perqafoj ngrohtesisht, dhe te deshiroj te gjitha te mirat ty dhe mbar familjes s`uaj.
13 octobre 2013
Haxhi Kui
13/10/2013 23:02
Haxhi Kui
Bislim a nuk ke kohe te me pergjigjesh ?
Haxhi Kui
13/10/2013 23:17
Haxhi Kui
Ndoshta nuk po te vjen mire qe une i kam nis demostratat e 11 marsit te vitit 1981,sepse ua qita levizjes se horave rrenat per ledine.shqiptareve ndihmoju sa te don nuk ta dijn per ndere.Shume popull amshura jan,pa moral dhe shpiunat i shpallin atdhetar e atdhetaret tradhetar.Bislim nuk me paske njohur fare ,por ra kjo mard dhe u njohem edhe ma shume.
Bislim Elshani
13/10/2013 23:54
Bislim Elshani
Tungjatjeta Haxhi,
M vjen keq, po m ke ngatrrue pak. Vetm kur ta pash fytyrn e plot n foto mu kujtue se cili je. Un kam menduar se bhet fjal pr nj tjetr "Haxhi Kui".
Haxhi Kui
13/10/2013 23:55
Haxhi Kui
Jo bre Bislim nuk jam tjeter se kemi ba njefare shoqerie
o si je me shendet
Bislim Elshani
13/10/2013 23:57
Bislim Elshani
Mir jam, m kujtohesh fare mir, kam qen te ti, po ka kaluar shum koh prej ather. Ku ndodhesh tani dhe si i ke punt?
Haxhi Kui
13/10/2013 23:58
Haxhi Kui
tani ne france gjindemi, e vertete eshte qe nuk jemi pare ka kohe te gjate.Por si tju themi mire i kemi punet mire
ju si po kaloni ne ate suhareke,a ka probleme me gjendjen dhe te ardhmen
Bislim Elshani
14/10/2013 00:02
Bislim Elshani
Jetohet disi, kan ndodhur ndryshime, por nuk ka zhvillim normal, nuk duket ndonj perspektiv shpresdhnse, ishalla ndryshon gjendja, se edhe un mund t'ia mbath andej afr Francs, ku kam fmijt, n Zvicr.
Haxhi, m vjen mir q komunikuam, po m duhet ta ndrpres, se nesr m duhet t shkoj n pun hert.
T uroj gjith t mirat!
Haxhi Kui
14/10/2013 00:05
Haxhi Kui
Ta them te verteten po te me kishte thene dikush qe do e leshon kosoven isha kacafyt me te,por e psh se fare lufte po behet dhe ma se miri me ra qe ta leshoi kosove,.Nuk e kisha ditur qe shume kishte pasur tradhetar edhe do shok qe besoja ne ta me dolen te qelbur dhe sot folin kundra meje duke shpif gjera qe vete i kan pasur ne shpirtin e prisht
Haxhi Kui
14/10/2013 00:06
Haxhi Kui
Nese Bislim edhe mua me erdhi mire qe komunikuam dhe te fala ju beje e naten e mire pra.
2 novembre 2013
Haxhi Kui
02/11/2013 10:04
Haxhi Kui
http://oi38.tinypic.com/2v835l1.jpg
2v835l1.jpg
oi38.tinypic.com
9 novembre 2013
Haxhi Kui
09/11/2013 21:41
Haxhi Kui
Bislim,ju lutem a ja dini emrin kesah qe e keni ne shoqeri,Tina Tina?Ju mirepresim
Haxhi Kui
09/11/2013 21:47
Haxhi Kui
Ose nese ke mundesi ti bene pyetje Ragip Syles,sepse edhe ky e kishte ne shoqeri.Me mirekuptim e kam Bislim.
15 novembre 2013
Haxhi Kui
15/11/2013 15:43
Haxhi Kui
Shume bre disi paraqitesh tosho,dhe behesh i menqur se di pse keshtu jo vetem ti por te gjithe.Pse kur dikush ju tregon se eshte vertete atdhetar dhe ka ba gjera qe ju nuk ja praboni?Pse jeni kesi pis mileti qe ai qe ju shpetoi nuk deshironi ti thuani je dhe hajde ti me na pri?dhe me ba udheheqes e jo me ba tradhetarin qe ua ka qie nanen.
Haxhi Kui
15/11/2013 15:44
Haxhi Kui
Uke Bytyqi a ka qen ne OBI sekretar partie komuniste dhe tan suhareka e votonte!
Nuk paske ndejt me mua,nuk paske ndegjue kurr per mua.Ne shtioren tende ne prishtine do here te ndihmojsha.me duket keshtu?
Sali Asllani a ka qen burri i Igjeranit te Ruzhdi Kabashit vellau Gafurrit?A u pate martue me kryetarin e gjygjit qe ishte nga serbia me Igjeranin,dhe Saliu kryetar!Keso njerez ju vyn juve me u udheheq.
Blerim Kuqi a eshte ky qe iu drejtoj juve suhareken per shqiperi e kujt me ja lan kosoven?????E din Blerim Kui se frae deklarate ne kohen e luftes ne Pagarush ia pata dhen televizionit te BBS is?
UNe me ndihmen dhe per hater timin nga shtepia ime eshte ftue NATO qe ta bombardoin serbin e ketyre klysheve.E ka karin deshtet ma shume nga une?
Ndihma u pata prue me konvoja e din Malush Berisha qe erdhi si dhelper te shpia ime e mu lute qe ti ftoi ndiohmat ,dhe te nesermen u erdhen.
Dhe keto ndihma te mijat i shperndante Muharrem Shaban Kuqka,dhe kur ja kerkova nje thes mill me tha shko te Milloshi te jep.A eshte ne rregulle kjo?Po ne rregull eshte dhe une lypi qi nanen qe ju dola ne ndihma ne do kohe duke rrezikue jeten time dhe femive te mi.
Haxhi Kui
15/11/2013 15:55
Haxhi Kui
Bislim Elshani;Gafurr Elshani a eshte vellau i Sadris?Ky edhe ne kohen e luftes 1998 ka punue ne shitoren e vellaut dhe keto dite kur me pate thene Muharemmi shko te Milloshi te jep mill,kam shkue ne shitoren e Sadris dhe ky Gafurr Elshani pinte raki mepolicin serbe e duke kendue dhe mu mu kercnue Gafurri dil perjashta se nuk po punojna.
Haxhi Kui
15/11/2013 15:56
Haxhi Kui
Vellau i Sadris jo se gabova por vellau i Isufit.
Bislim,une sja kam rras karin kerkujna e din mire,as sot sja qi nanen tradhetareve qe me shiten atdhetar,por ani mire ma rraen se nuk mujta me gjete nje si vete
Haxhi Kui
15/11/2013 16:07
Haxhi Kui
Lexo per Fatmir LimenTe Fatmir Lima me dhjeta here jam lajmrue dhe me thoshte se sherri Avdi Ibrahimit nuk te marri ne lufte,se ky ka punue ne MPPJ ne suhareke e shef ka pasur Reshit Bytyqin e tjera.Mbasi e leshova suhareken me 16 janar 1999 ky u ba zevendes komandir i policise se uk ne zonen e pashtrikut!Si ke e mundur ?Nje here eshte spiun e pastaj behet me marr ne lufte.Dhe nje here Lima me pate thene se me ka que rugova e serbet me marr informata ne shtabin e ketij.Por menihere mbas meje edhe djalit te Hilmi Sali Kuqit dhe Sami Kui,Nexhat Kui,Xij Shala e do kusheri te tyre ia paten drejtue armet Limen aty duke i thene kujt i thua se e kan que me marr informata?U kam hyre ndermjet dhe i kam pajtue veti,veti a ka qen e vertete.Dmth une vetem te kish vdekur per ju,ju qateherit pasket me qen ne gjendje me shkrue per veprimtarin time,e nese ua hoqa serbijaqken nga kosova kush ma fute pordhe.Eh po popull i keq jemi.Njen sin Zoran je do oktobra ili novembra 1998. vozio autobus na liniji Prizren-Beograd.
Jednom je Zorana kidnapovao onaj Fatmir Limaj koji je bio u Hagu. Kada su počeli da
ga tuku njegovi ljudi, Fatmir ga je prepoznao i naredio da ga puste ali mu je rekao da ne
sme vie da vozi autobus i da sledeći put mogu da se sretnu samo preko niana. Tada je
Zoran prestao da vozi autobus.
http://www.hlc-rdc.org/images/stories/pdf/sudjenje_za_ratne_zlocine/srbija/Mitrovic_Radoslav_i_dr/slucaj_suva_reka.pdf
Fatmir Lima e paska zan rob Zoranin dhe e paska lirue
http://www.hlc-
Haxhi Kui
15/11/2013 16:08
Haxhi Kui
Nese nuk pergjigjesh e perfundoi me kete.
Se ndoshta je i nxenur per me fitue dinarin
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Beslim Elshani
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: