AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Arif Hasi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Arif Hasi   Lun 23 Juin - 18:12

Conversation dÚmarrÚe 19 octobre 2013
Arif Hasi
19/10/2013 11:17
Arif Hasi
a jeni ju Kuqi nga Suhareka apo jo sepse nga fizionomia po me perngjani shume , une jam rif Hasi nga gllogoci ,prndryshe jurist.
Haxhi Kuši
19/10/2013 11:40
Haxhi Kuši
Po Arif shoku une jam Haxhi Kuši
ga Suhareka
Tani jetoj ne france
E di shok qe ke qen ne juridik bashk me mua
Permes Ganiut e mora vesh edhe per >Bajrush Ahmetin ,sepse Bajrushi mu kishte perzi me Bajrush Xhemailin,njesoj pasha zotin si ne ftyre ashtu edhe ne za.
Barushi para se ti nisi demonstratat ne menze mu ka afrue afer gjelles dhe ma ka pare qimen ne mes gjelles dhe me tregoj se ška me paskan qite me ngrere.Dhe mesiguri Arif nuk e keni dite qe une kam qen ai student qe i kam nisur deomnstratat me 11 mars 1981
Haxhi Kuši
19/10/2013 11:49
Haxhi Kuši
e din Arif qe pasi me vdiq baba e mora me fjete ne krevetin tim Refki Berishen dhe duke mendue se e paguan pergjysme ai kurr nuk me ka pague,edhe kur ja lash te flej vete ai nuk i kishte ba pagesat dhe ma leshoi mire ku une per sa muaj u duke ta beje pagesen.Ban mire e hiq keq per vete.
Haxhi Kuši
19/10/2013 11:56
Haxhi Kuši
Me vones ndoshta tu lajmrova,se ndoshta nuk kam qen ne fb sepse e la te hapur dhe njerezit mendojn se jam ketu.Te fala shume nga Haxhiu,ishalla ndegjoj vetem mire per juve.Para luftes kish e qen mu la ne banje te Malisheves me tregoj Ruzhdi Kuš e njef,te kam kerkue qe ta pim nga nje kafe bashk,por ti kishe shkue.Me ka pase mbetur marak,por ška me ba keshtu qenka jeta.Edhe Ruzhdia e din qe une i kam nis demonstratat sepse nja dy student me erdhen ateherit kur banjosha ne konviktin nr kater,dhe me thane se neser ne oren shtat te mengjezit duhet te lajmrohemi ne zyren e ish drejtorit te menzes Shefki Stublla.Keta dy studente qe me kishin lajmrue se une i kam nis deonstratat une nuk ua di emrat,e Ruzhdiu ndoshta ua din se di ma teper.E kam pas marr ne telefon kete Shefki Stubllen,por nuk e pranon qe na ka marr ne biseda,her thote me kujtohet here jo dhe me thote ma mir o qun ta qete me shujt.
Haxhi Kuši
19/10/2013 11:58
Haxhi Kuši
ška ke nevoj te me bene pyetje apo ndihme me trego shok
5 novembre 2013
Arif Hasi
05/11/2013 22:08
Arif Hasi
flm taNI E KUPTOJ ATHERE NUK E KAM DIT , KAM QEF TE TAKOHEMI DHE TE BISEDOJM, NR. TEL.044882983
Haxhi Kuši
05/11/2013 22:09
Haxhi Kuši
Flm Arif qe mu lajmrove ,ndoshta nuk e ke pa shkrimin
Arif Hasi
05/11/2013 22:10
Arif Hasi
JO TEK TANI E PASH
Haxhi Kuši
05/11/2013 22:10
Haxhi Kuši
Neser kysmet te therrasi ka ora 20h dhe flasim pa problem,e kam dite qe nuk e ke pa
e kam musafir e mos ti pengoi
Arif Hasi
05/11/2013 22:11
Arif Hasi
shum mire kam deshir te degjohemi sepse jeta keshtu shkon e shoket e studimeve nuk takohen....
klmn
Haxhi Kuši
05/11/2013 22:12
Haxhi Kuši
Leje pash zotin se nuk e kishim pas dite ateherit me shejue jeten
Arif Hasi
05/11/2013 22:12
Arif Hasi
po ashtu eshte, pajtohem me ju.
Haxhi Kuši
05/11/2013 22:13
Haxhi Kuši
o si i ke punet ne ate kosove o Arif shoku
Arif Hasi
05/11/2013 22:14
Arif Hasi
mire, punoj si avokat, kaloj nje jete mesatare, me pak probleme , te jetes.
ju qka punoni n france dhe cilen pjes te frances jetoni dhe sa vite atje.
Haxhi Kuši
05/11/2013 22:15
Haxhi Kuši
Po bash mire avokat,nese ke lidhje me gjygj mire,bahesh i njohur dhe te marrin ma shume njerezit
Arif Hasi
05/11/2013 22:15
Arif Hasi
popopo
Haxhi Kuši
05/11/2013 22:16
Haxhi Kuši
Arif une nga Kosova jam largue me 16 janar 1999 dhe erdha ketu ne frnace.
Arif Hasi
05/11/2013 22:16
Arif Hasi
kalofsh mire degjohemi. okok
Arif Hasi
05/11/2013 22:17
Arif Hasi
Haxhi Kuši
05/11/2013 22:17
Haxhi Kuši
plote mbas dy muaj neper rruget e malet e europes ku vdekjen me sy e kam pa
Arif Hasi
05/11/2013 22:17
Arif Hasi
ashtu eshte , tani a je i stabilizuar ne franc.
Haxhi Kuši
05/11/2013 22:17
Haxhi Kuši
a paten shti ata qe mirreshin me klandistine ne nje kamion friz ku kemi qen nja 48 veta
Kan qen edhe do nga ana e juaj me femi e mazamakeq
kam pas firmen time disa vjet ketu e ndertova nje shtepi te mire dhe tani jam ne penzion
Djemt punoin ,mire i kan punet
Haxhi Kuši
05/11/2013 22:28
Haxhi Kuši
Po Gani Kuken a e sheh
15 novembre 2013
Haxhi Kuši
15/11/2013 15:07
Haxhi Kuši
Ha more Hasi lexo per Limen
Haxhi Kuši
15/11/2013 15:07
Haxhi Kuši
Njen sin Zoran je do oktobra ili novembra 1998. vozio autobus na liniji Prizren-Beograd.
Jednom je Zorana ôkidnapovao onaj Fatmir Limaj koji je bio u Haguö. Kada su počeli da
ga tuku njegovi ljudi, Fatmir ga je prepoznao i naredio da ga puste ali mu je rekao da ne
sme viÜe da vozi autobus i da sledeći put mogu da se sretnu samo preko niÜana. Tada je
Zoran prestao da vozi autobus.
http://www.hlc-rdc.org/images/stories/pdf/sudjenje_za_ratne_zlocine/srbija/Mitrovic_Radoslav_i_dr/slucaj_suva_reka.pdf
Fatmir Lima e paska zan rob Zoranin dhe e paska lirue
4 dÚcembre 2013
Haxhi Kuši
04/12/2013 19:14
Haxhi Kuši
si jeni arif
A je gjall a jo
Arif Hasi
04/12/2013 19:18
Arif Hasi
PO MIRE ORE BUR4R I DHEUT
Haxhi Kuši
04/12/2013 19:19
Haxhi Kuši
Shyqyr qe jeni mire,ishalla ndegjoj vetem mire
Arif Hasi
04/12/2013 19:20
Arif Hasi
PO PO KALOJM DISI TI SI JE ME FAMILJE DHE SHOKET TU NE FRANC
Haxhi Kuši
04/12/2013 19:21
Haxhi Kuši
Mire ,kur ska ma mire,mire po e kalojna edhe me shoqeri
Arif Hasi
04/12/2013 19:22
Arif Hasi
POOLITIKA SI PO SHKON KUR TE VISH NE KOSOV DOKU TEKI UNE
Haxhi Kuši
04/12/2013 19:23
Haxhi Kuši
Kysmet po medoemos do tju vizitoj,politka ne france po mbeshtillet edhe kendej pari,
Arif Hasi
04/12/2013 19:24
Arif Hasi
PO PO ASHTU ESHTE SI SHQIPTARET
Haxhi Kuši
04/12/2013 19:24
Haxhi Kuši
Gadi nisoje
Arif Hasi
04/12/2013 19:25
Arif Hasi
KLM MIR SE PO SHKOJ NE RESTORANT
Haxhi Kuši
04/12/2013 19:25
Haxhi Kuši
Hajte e u knaqesh o Arif e te fla shokeve
Arif Hasi
04/12/2013 19:25
Arif Hasi
OK OK
30 dÚcembre 2013
Haxhi Kuši
30/12/2013 22:38
Haxhi Kuši
O Arif ja paske nis me zhola me lujte,e paske nderrue profesionin!
Vu : 8 janvier
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Arif Hasi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: