AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Besnik Besimi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Besnik Besimi   Lun 23 Juin - 18:18

Conversation dÚmarrÚe 1 janvier
Haxhi Kuši
01/01/2014 20:51
Haxhi Kuši
Zotri Besniku;Ky viti i ri per ju dhe famijen e juaj qofte nje vit i mbare.Urime vitin e ri 2014,Nga Haxhiu
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 20:52
Besnik Sazan Besimi
I NDERUARI MIKU IM HAXHI JU UROJ PER KET VIT E CDO VIT TJETER QE PER JU DHE FAMILJEN E JUAJ TE MBIZOTROJ PAQA LUMTURIA HARMONIA DHE CDO MIRESI NE JETEN E ME TUTJESHME
Haxhi Kuši
01/01/2014 20:53
Haxhi Kuši
Falimenderit edhe per ju ishalla me te gjitha te mirat e kesaj bote
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 20:54
Besnik Sazan Besimi
FALEMNDERIT MIKU IM
Haxhi Kuši
01/01/2014 20:54
Haxhi Kuši
Po si jeni ne pergjithesi e si kaluat mbremjen e ketij viti?
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 20:55
Besnik Sazan Besimi
isha ne spitalin ku kam te shtrir bashkshorten miku im ne zagreb
Haxhi Kuši
01/01/2014 20:56
Haxhi Kuši
Me vjen keq i nderuar shume,ishalla ka sukses e sherohet.,ne emre te Perendise.
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 20:56
Besnik Sazan Besimi
oh falemnderit shum per fjal te kujdesit ndaj nesh miku im
Haxhi Kuši
01/01/2014 20:57
Haxhi Kuši
Po a keni nevoje per barna?
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 20:57
Besnik Sazan Besimi
jo jo miku im gjitha jan vec semundja e saj po esht e pasherushme jam kthy prap ne osjek te jetoj
Haxhi Kuši
01/01/2014 20:58
Haxhi Kuši
Me falni nga cila smundje e pasherushme lengon ajo e mjera?
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 20:58
Besnik Sazan Besimi
leukemia miku im leukemia
Haxhi Kuši
01/01/2014 21:00
Haxhi Kuši
Me sa e di edhe kjo bre ka ilaq
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 21:01
Besnik Sazan Besimi
oh po miku im po ta kishim hetu ne fillim
Haxhi Kuši
01/01/2014 21:01
Haxhi Kuši
ka qen e pasherushme,por kam ndegjue qe i ka dal ilaqi
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 21:01
Besnik Sazan Besimi
po qe sdi sa dit nuk e pranon as gjakun as infuzionet
Haxhi Kuši
01/01/2014 21:02
Haxhi Kuši
Do ta pyesi Mjekun tim dhe ta shoh se ška do me thote.
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 21:02
Besnik Sazan Besimi
po ta kishim diktu ne fillim
oh ska me jet miku im esht me ne perfundim engjulli im
Haxhi Kuši
01/01/2014 21:02
Haxhi Kuši
ška po thojn mjeket?Vone e keni diktue.
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 21:03
Besnik Sazan Besimi
von shum se edhe ktu mjekt me than se po ta kishit hetu ne fillim tash do ishte me juve ne shtepi
Haxhi Kuši
01/01/2014 21:04
Haxhi Kuši
Ani a ka ymyt sherimi
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 21:04
Besnik Sazan Besimi
jo miku jo esht me ne shpirtin e fundit tash me edhe ne kom ka ra
Haxhi Kuši
01/01/2014 21:05
Haxhi Kuši
Shume keq me vjen,spo di se ška te them
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 21:05
Besnik Sazan Besimi
falemnderit miku im per fjalt ngushlluse falemnderoit shum
Haxhi Kuši
01/01/2014 21:07
Haxhi Kuši
Me beso shume po me dhimset rasti qe ma tregove,p te keni nevoje do tju ndohmoja ne šdo aspekt.
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 21:07
Besnik Sazan Besimi
ooo falemnderit miku im falemnderit shuumm
Haxhi Kuši
01/01/2014 21:09
Haxhi Kuši
Veti mjeket,nese a ka ne frnace ymyt mu sherue eja tek une me gruan dhe e qojm ne spital,veti nuk kushtone.
france
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 21:10
Besnik Sazan Besimi
e kam pas ne zvicerr miku im e kam pas ne gjermani e ne slloveni te njejten diagnoz ma kan dhen
Haxhi Kuši
01/01/2014 21:11
Haxhi Kuši
Po po te kuptoj tani me vjen shume keq dhe nuk po ju marri ma shume kohe
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 21:11
Besnik Sazan Besimi
ani miku im falemnderit shumm ju uroj nje nat te mir miku im
Haxhi Kuši
01/01/2014 21:12
Haxhi Kuši
Falimenderit miku im,juve perendia ua qofte sabrin
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 21:12
Besnik Sazan Besimi
amin miku im amin
Haxhi Kuši
01/01/2014 21:13
Haxhi Kuši
ška keni nevoje mu lajmro si vellaut,naten e mire.
Besnik Sazan Besimi
01/01/2014 21:14
Besnik Sazan Besimi
falemnderit dhe nje her miku im naten e mir
Haxhi Kuši
01/01/2014 21:15
Haxhi Kuši
Natene mire Miku i dashtun
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Besnik Besimi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: