AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Keshilli i sigurimit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Keshilli i sigurimit   Lun 22 Mai - 15:12

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: per kosove   Mer 24 Mai - 11:08

Ceshtje Kombetare :: SHBA: Pavaresia e Kosoves duhet merituar
Postuar nga: Albo


Keshilli Kombetar Shqiptaro Amerikan

2021 L Street, N.W., Suite 402, Washington, DC 20036
481 8th Avenue, Suite 922, New York, NY 10001
Brigada e Krajishtes, No. 8, 38000 Prishtina, Kosova
Telephone: (202) 466-6900 Fax: (202) 466-5593
Web: www.naac.org Email: naac@naac.org

________________________________________________________________________
Per Shtyp: 13 Janar, 2002 Kontakt: Valbona Sherifi (202) 466-6900
http://images.google.fr/imgres?imgurl=http://www.alternativnahistorija.com/AH3_files/image002.jpg&imgrefurl=http://www.alternativnahistorija.com/AH3.htm&h=384&w=271&sz=13&tbnid=wZcMeO0nl420RM:&tbnh=119&tbnw=83&hl=fr&start=17&prev=/images%3Fq%3Dsemir%2Bm.osmanagic%26svnum%3D10%26hl%3Dfr%26lr%3D%26sa%3DX


PER Einshtajnin


Lukaj mė pas i dorėzoi senatorit shkrime qė dokumentojnė rolin pozitiv qė
shqitarėt luajtėn nė mbrojtje tė hebrenjve gjatė Luftės sė Dytė botėrore dhe
se njė sėrė individėsh, pėrfshi edhe Albert Einstein-in, erdhėn nė Amerikė
me dokumente shqiptare. Ai gjithashtu vuri nė dukje se si Shqipėria shpėtoi
100 pėr qind tė hebrenjve gjatė Luftės sė Dytė Botėrorė dhe se ishte i vetmi
vend nė Evropė nė tė cilin kishte mė tepėr hebrenjė pas luftės se sa para
saj. Dukumentet qė iu dorėzuan senatorit ishin dhuratė e Rrjetit Informativ
Frosina (www.frosina.org).


Deklarate Per Shtyp

Shefi i misionit tė SHBA-sė thotė se pavarėsia e Kosovės duhet tė meritohet

Washington, D.C., 13 Janar, 2002: Keshilli Kombetar Shqiptaro Amerikan (KKSHA/NAAC) leshoi kete deklarate per shtyp ne lidhje me takimin qe KKSHA mbajti me daten 9 Janar, 2003 ne zyren e Uashingtonit me Shefin e Misionit Amerikan ne Prishtine, Ambasadorin Reno Harnish dhe me Nen-Drejtorin per Kosoven tek Departamenti i Shtetit Amerikan, z. Donald Braum. Kjo deklarate eshte e derguar edhe ne gjuhen angleze bashakngjitur tek ky e-mail.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Keshilli i sigurimit   Dim 1 Fév - 10:31

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Keshilli i sigurimit   Lun 2 Fév - 1:01

I nderuar Sekretari i KS te OKB-es,se pari u pershendesi juve dhe tere stafin drejtues ne rrugen e drejtesise ashtu siq na lane amanet te paret tane dhe denoni ata popuj qe jan jashte rruges sipas rregullores pa hezitim!
Ja argumente se ēka me beren shqiptaret,une per ta ,e ata kundra meje! Dhe tani ata qe une kerkojsha LIRI per shqiptar ata qeverisin shqiptaret dhe nga ata u detyrova ta leshoi vendlindjen!!!!!!Une jetoi si shtaze e ata parajsen!!!
Ja nje ekspertize qe e kam inqizue une me akademik e te tjere vlersoni ēka me banen dhe a e meritoin te jetoin keta ?
Me nderime ma te sinqerta nga njeriu dhe vellau juai
Haxhi L.Kuēi France

ALBANAIS Langue

http://fr.youtube.com/watch?v=7ihoBm8Ngos

http://fr.youtube.com/watch?v=nacbSG7uMrM&feature=channel_page

http://fr.youtube.com/watch?v=tCZAcVEeyhk&feature=channel_page

http://fr.youtube.com/watch?v=Yl812wggz-M&feature=channel_page

http://fr.youtube.com/watch?v=ZMNNk7qHAa4&feature=channel_page

https://www.dailymotion.com/video/x5xsam_haxhi-kuci-ne-bised-me-shefki-stubl_news

https://www.dailymotion.com/El-Kosovar/video/x62xec_policia-shq-1991-thene-kioskun-e-ha_news

https://www.dailymotion.com/El-Kosovar/video/x5xsam_haxhi-kuci-ne-bised-me-shefki-stubl_news

https://www.dailymotion.com/El-Kosovar
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Keshilli i sigurimit   Lun 2 Fév - 1:06

Kontakte

Adresa e Tribunalit
(Pėr vizita nė sallat gjyqėsore dhe ēėshtje tė pėrgjithshme)
Churchillplein 1
2517 JW The Hague, The Netherland

Adresa postare
P.O. Box 13888
2501 EW The Hague, The Netherlands

Burimet njerėzore
ICTY- Human Resources
P.O. Box 13888
2501 EW The Hague, The Netherlands
Pėr informata ne lidhje me vende pune dhe praktikė profesionale, shkoni nė faqen e internetit pėr Punė

Mediat
Tel: +31 (0)70 512 5343, 5356, 8752
Fax: +31 (0)70 512 5355
E-mail: press@icty.org
Pėr mė shumė informacion pėr media shkoni nė faqen pėr Media

Vizitat e pėrgjithshme
Tel: +31 (0)70 512 5285
Fax: +31 (0)70 512 8668
E-mail: kralt.icty@un.org
Vizitat nga ish-Jugosllavia
Tel: +31 (0)70 512 5759, 8632
Fax: +31 (0)70 512 8953
E-mail: outreach@icty.org

Zyrat e Programit pėr Komunikim dhe Ndėrgjegjėsim:

Sarajevė

UN House
Aleja Bosne Srebrene b.b.
71000 Sarajevė, Bosnjė dhe Hercegovinė
Tel: +387 (0)33 77 3200
Fax: +387 (0)33 77 3217
E-mail: hodzicr@un.org

Zagreb

Ilica 207
10001 Zagreb, Kroaci
Tel: +385 (0)1 390 8869
Fax: +385 (0)1 390 8846
E-mail: dokmanovic@un.org

Beograd

Jevrema Grujića 11
11000 Beograd
Serbi
Tel: +381 (0)11 306 5467
Fax: +381 (0)11 306 6090
E-mail: hellman@un.org

Prishtinė

UNMIK HQ
Block A-A17
Prishtinė, Kosovė
Tel: +381 (0)38 504 604, ext. 4101 & 2036
Fax: +381 (0)38 504 604, ext. 4536
E-mail: jones9@un.org
pėrgjithshmeĒėshtjet giyqėsoreBiblioteka juridikeShtypiKomunikim dhe Ndėrgjegjėsim
http://www.icty.org/sid/13
http://www.icty.org/sid/13


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KONTAKTE me mesazhe
inquiries@un.org <inquiries@un.org>
http://www.un.org/peace/peacebuilding/contactus.shtml

Welcome to the United Nations
http://www.un.org/english/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Keshilli i sigurimit   Mer 25 Fév - 1:07

France
J amais les hommes comme Aujourd'hui n'ast etaint aussi mauvais!!!
Que es que vous attendrez ?Lager

Shqip
Tere njerezia eshte e prishur sa qe nuk e meriton ta hane buken e njerezve qe po vdesin nga uria,ka nevoje OKB me ba seleksionimin e njerezise,sa nuk eshte bere vone!

Srpsko
Covecanstvo je doslo kraj,sto nema vise gde,ne cekajte vise seleksionirajte sto prije,dokjle nije kasno,rat svetski zasto ne,od koga se plasite,kada mozete saradjivati sa sve drzave sveta.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Keshilli i sigurimit   

Revenir en haut Aller en bas
 
Keshilli i sigurimit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: