AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Leter Flori Bruqit dhe M.Locit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Leter Flori Bruqit dhe M.Locit   Mar 24 Juin - 4:42

Conversation démarrée 11 février
Haxhi Kuēi
11/02/2014 01:50
Haxhi Kuēi
Zotri i nderuar Flori,Reshat Badallaj i ka hauzuar nga Bahtir Hamza edhe mua ma kane rras per udbash ne kete listen.Kurr ne jete me udben as qe e kam njohur,pos mbas luftes se pisave ma mveshen dhe qijau nanen.
Reshat Badallaj,i ka botuar edhe ne forumin Bashkimi Kombetar,me njofken "Dreni Drenova"
• Zeri amerikes
Message flagged
Friday, August 10, 2012 2:26 AM
[Attachment(s) from bahtir hamza included below]
YUGOSLAVENSKA AGENTS UDBA ALBANIANSERBO SECRET FAITH1920-1999
UDBA FROM THE REPUBLIC OF KOSOVO ALBANIAN
1. ADEMI IZET ALJI 12.07.1947. PESTOVE VUCITARENS
2. MAZICI HAJRIZ KOSOVSKA MITROVICA
3. AHMETI BAJRAM JUP. 15.11.1958.SAMIR VITINA
4. KASTRATI ISMET CHEF GJILAN
5. ALACI MURTEZAN BEHAJDIN.07.04.1963. PREZREN
6. RAMADANI ZIJADIN SHEF PRIZREN
7. ALIJAJ SELMAN JASHAR 28.12.1949. KOVRAGE ISTOK PEC
8. ALITI AMDI DZEVAT 08.12.1961.BALABAN PRISHTINA
9. AJAZI NAUSF LJUTFI CHEF
10. HALILOVIC SLAVENKO CHEF
11. ARAPI MILJAIM DZEMAILJ 01.03.1956.GORNJA SLATINA VITINA
12. BUNJAKU ISA CHEF
13. ARIFAJ HAMDIJAJ MALIC. 1952. PECANE SUVA REKA
14. KUCI HADJI 1957 SUVA REKA ,serbet ua paskan dhene keto emra se Haxhiu kurr nuk shkruan serbishte.
Hajde galluta serbe hajde shkruaj me udben e serbise shkruaj se kurr nuk ju kemi friken juve udbasha te shkinave.
Shenim i plotėsuar:Nga Reshat Badallaj dhe Avdi Ibrahimi si njerez te udbes serbe.
(Haxhi (Latif) Kuēi (Krasniqi),nga Suhareka,ku edhe ka vendbanimin nė Rr.”Nėna Tereze”,pa nr.i lindur mė 18.08.1955, bir i fshatarit Latif (Ismajl) Krasniqi,(Kuēi)nga Janqishta komuna e Malishevės dhe Naxhije Sylaj nga fshati Sllapuzhan komuna e Suharekės.Gjat kohs sė luftės ka ikur fillimish nė Gjermani,pastaj ka ikur nė Francė ku e ka nderruar identitetin nė ashkali.)ky person provokan ofendon dhe shpif mbar kombin shqiptar ėshtė demaskuar publikisht nga Reshat Badallaj,Avdi Ibrahimi,e shum tė tjerė.Ky nėpėr forume pėrdor lloj lloj emrash duke i keqpėrdorue ata pėr qellime tė veta destruktive dhe antishqiptare.Nė portalin Informativ Bashkimi Kombėtar ka disa pseudonime si pėrparmi,arbėri.fr,Haxhi Kuēi qė ėshtė emri i vėrtet i tij dhe sė fundmi ka nofkėn nė kėtė portal si sheqet,gjiti,detektivi e emra tjerė qė mė kohė do ti demaskojmė.Ky person ėshtė duke u pėrgjuar nga CIA-FBI e sherbime tjera antiserbe dhe antiruse.Qysh eshte e mundur edhe sigurimi rus e ai serb dhe amerikan e pergjoin Haxhi Kuēin ?Haxhi Latif Kuēi ua ka zbulue te zezat e juaja o Reshat zagar Badallajs dhe Avdi Ibrahimit,dhe klikes suaj.Keto shenime per Haxhiun i ke marr nga Avdi zagar serbi Ibrahimi o Reshat Badallaj.JU jeni demaskue nga Haxhiu me ka krejte.Haxhiu nuk eshte kundra tere kombit shqiptar,pos kundra kompanise tradhetareve shqiptar.Dhe luftes tradhetare.A u betuat zagar serbi qe jeni armatosur per ti bashkue trojet shqiptare ?Ku e late veriun e kosoves ?Ku i late shqiptaret e Lugines se Presheves ?Ku nen meshiren e kujt i late shqiptaret e maqedonise ore udbash Reshat Badallaj e udbash Avdi Ibrahimi ?
15. ARIFI MYRTA ELEZ 01.04.1919. BATUSHA DJAKOVICA
16. SAHATCIU SEJFULAH CHEF DJAKOVICA
17. ARIFI SULA IDRIZ 09.04.1949.UGLJARE GNJILANE
18. KASTRATI ISMET CHEF
19. AVDULAHI SHIP ELVER 19.11.1955.SHURLANE GNJILANE
20. AVDULHI MUSA ZAHIDE 04.05.1956. MALISHEVO GNJILANE
21. AVDULAHU HASIPA SAMI 15.04.1960. SHURLANE GNJILANE
22. AVDJLI SHIQERI NAZIF 11.05.1955.PLESHINA UROSHEVAC
23. SHERIFI NEZIR 13.03.1964.GORNJA SLATINA VITINA
24. ZEKOLLI QAMIL BINCA VITINA
25. ZAPLLUZHA ADEM 1943 PRIZREN
26. AZEMI MUSLI MUSTAFA 28.12.1946. UGLJARE GNJILANE
..............................................................................
27. BADALAJ ISTREF RIDVAN 15.01.1954. ZHUR PRIZRENI.O Avdi Ibrahimi,e ti Reshat Badallaj ju ka ardhur fundi qe atdhetaret ti etiketoni anti shqiptar.
................................................................................
28. KOSHI ASTRIT CHEF
29. BAJRAKTARI MEHDI ABDULAH,10.05.PLESHINA FERIZJA,
30. SHERIFI NEZIR
31. BAJRAAKTARI AHMET BAICA GLLOGOVC
32. BAJRAKTARI VELIJA DIBARAN 1939 GLLOGOVC
33. RAMA AJAZI SANKOVAC GLLOGOVAC
34. BAJRAKTARI MUSA 1946 RADAFCI PEJE
35. BAJRAKTARI MURAT PEJA
36. BAJARAKTARI IDRIZI SABRIE 10 .12.1952. LIPA PEJE
37. ISUFAJ NERVUZ CHEF
38. ABAZ JUSUF HAJDINI .30.04.1959.GADISH GNJILANE
39. HYSNE FADILI FERIZJA,
40. ABDJLLAHI ASIM KADRI 12.05.1954. SHURLANE GJILANE
41. ADEMAJ RAHMON MALUSH 27.10.1952.PASHINO PEC
42. KURHASANI MALJUSH PEC
43. BAJRAMI BISLIMI ILJZA, 13.06.1943.DEVAJA VITI
44. KASTRATI ISAMET CHEF
45. BAJRAMI JET ISLAMI,DONJA KOROTAICA GLLOGOVC
46. SULJICI EMIN KISHNAREKA GLLOGOVAC
47. SULJA AZEM 04.05.1951.KISNAREKA GLLOGOVAC
48. BAJRAMI BAJRAM MURAT DONJA KOROTICA GLLOGOVC
49. ZENEL HOTI CHEF
50. BAJRAMAI KADRI RAMADANI,06.04.1958.ZHEGOVAC GNJILANE
51. KASTRATI ISMET
52. BALAJ FAZLI ZENELJ 08.11.1920.LAUSH SERBICA( SKENDRAJ)
53. BALIU BEGZAD DONJI MAKRESH GJILANE
54. HAMZA FADILJ,GORNJA KLINA KOSOVASKA MITROVICA ,CHEF
55. HADZOSAJI HALIL 16.11.1946. DJAKOVO
56. HASI LATIF GLLOGOVAC
57. ESMA JAUBELI, KOSOVSKA MITROVICA
58. BALAJ MUSA MEHEMET,15.01.1957.ISTINIC DECAN
59. BRUCI MEDJUN FLORI.29.06.1952.ISTINC DECANI
60. BECIRAJ DJELADIN CHEF PEJE
61. GERVALLA BARDHOSH 1951. DUBOVIKI DAECANI
62. GUNGA FAHERADIN PRISHTINA
63. BUNJKAU FERIZA SHEMSI 17.02.1953 DESIVOJCE KOSOVSKA KAMENICA
64. BASHA BAJARAM DJAFER 15.08.1949 VRANIC SUVA REKA
65. KUCI HADZI 1955 SUVA REKA
66. HADZIU MURSEL POKLEK GLLOGOVAC
67. HADZIU FAZLI POKLEK GLLOGOVAC
68. HADZI MUHADJERI 04.06.1967 KUSIRICI PEJE
69. BECA MADJUN SULJEJMAN 24.09.1957 MOLIC DJAKOVICA
70. SAHATCIU SEJFULAH CHEF
71. BEGA HALIT SHABAN 11.06.1964. JEZERCE FERIZJA
72. MALOKU SHABAN CHEF
73. SULJEJMAN HIVZI CHEF FERIZAJ
74. BEGISHOLLI BAJRAM AVDI 15.03.1935.MANASTIRCE FERIZJA
75. IBARHIM ADEMI
76. BEGU SHEFKI FAZLI 03.02.1951.VLAHINJA TITOVA MITROVICA
77. ASLANAJ BAHTI TITOVA MITROVICA
78. BEKA NEBIH HARUN 03.06.1957. GUSHEVAC TITIOVA MITROVICA
79. MAZHICI HAJRIZ CHEF
80. MISINI FADIL DONJA KOROTICA GLLOGOVAC
81. BEGA HAJRUSH BEQIR 30.06.1964.SELO VAROSH FERIZJA
82. HISENI FADIL SHEF
83. BERISHA RAMADANI ZYMER 01.03.1959. MAJANCE PODUJEVO
..............................................
84. KADRI OSMANI KOSOVSKA KAMENICA,e shkruaj Reshat Zagari i serbise shkrua e etiketo atdhetaret per te keq.
..............................
85. KRASNIQI ADEM CHEF
86. KRASNIQI MUSTAFA SHABAN GLLOGOVAC
87. FETAHU HARADINI DAUT GLLOGOVAC
88. BERISHA VELIJE AMRUSH 08.09.1950 MALA HOCA ORAHOVAC
89. PECANI EMIN GORNJA KOROTICA KOMORANE
90. RAMA BEDZET CHEF
91. RAMADANI HAJDARI ARIF DONJA KOROTICA GLLOGAVC
92. RAMADANI DESTAN SASIVAR DONJA KOROTICA GLLOGOVAC
93. BERISHA SAITA DESTAN 1920.GILUSHA PRIZREN
94. BERISHA AVDULJA HADZI 01.11.1960.PAPRACNE DECANI
95. HASKAJ MEHMET PEJE
96. BERISHA RAMADAN HALIL 11.04.1949.BUCE DRAGSH
97. DULAJ LATIF PRIZREN ,Ka me ta qi nanen o Avdi ibrahimi edhe Reshatin.
..............................................
98. BERISHA RAMADAN IMER 01.09.1957.MAJANCE PODUJEVO
99. LUMNIJE MEHMETI PODUJEV
100. OLLANI ALI PRISHTINA
101. RECICA JAKUP KOSOVO POLJE
102. RUSTEMI FEJZA RUSTEM GLLOGOVC
103. RRAHMON MORINA PEJE
104. GERVALLA JUSUF 01.10.1945. DUBOVIKI DECANI KOSOVO
105. BERISHA DAUTA JASHAR 17.05.1934.KPUZ KLINA
106. MICUNOVIC TOMISLAV
107. DJOKA BAJRMA GLLOGOVAC
108. DJAFOLLI GANI 25.11.1942. DREVOVAC PRISHTINA
109. BICAJ MUSTAFA ISMET 14.05.1958 VRELA ISTOK
110. BICAJ DZAVIT VRELA ISTAOK
111. BOGICI ISLAM, GLLOGOVAC
112. KURAHASANI MALJUSH CHEF PEJE
113. GASHI MURAT KOSOVO POLJE
114. GECI SHABAN 07.12.1935.RAGANA KOSOVSKA KAMENICA
115
116. GREICEVCI RIZHA STANKOVC GLLOGOVAC
117. BICI ABDULLAH BEHXHET 22.07.1950.GODISHNJAK PODUJEVO
118. TRUKOLLI OSMAN DUMOSH PODUJEVO
119. ISUFAJ NERVUZ PRISHTINA
120. BIRIINDJIKAJ RIFAT HYRA 15.11.1967.CUBRELJ SERBICA/SEKENDERAJ,
121. SLAMNIKU ASLAN CHEF PEJE
122. BITICI RAMADAN AZEM 25.02.1039.STUDENCAN SUVA REKA
123. SKENDERI ASLAN PRIZREN SHEF
124. BITICI AZIZ REDJEP 10.05.1924.LESHANE SUVA REKA
125. NISHOVIC MILORAD PREZREN SHEF
126. BITICI DJEMA SOFIJA 15.09.1934.KABASH PRIZREN
127. KRASNICI MARK 19.10.1920. PRIZREN
128. BLJAKA SELIMA MILJAIM ,01.05.1956. PEJE ( BASHKEVARSES I ENVER HADRIT NE BELGJIKE )
129. BLJAKAJ ZECA SADIK 18.07.1947. BEGOV LUKAVAC ISTOK
130. HASKAJ MEHMET PEJE SHEF
131. BOBAJ DESTAN SHABAN02.07.1951. KABASH PRIZREN
132. ASTRIT KOSHIJ, PRIZREN SHEF
133. BOJKU MIFTARA BLJERIM 28.11.1960 ISTINIC DECANI
134. KURHASANI MALJUSH PEJE SHEF
135. BROCI HAJRULAH ZEKI 12.07.1929 PEJE
136. BUCOLI SOKOL ISO 07.01 .1941. RASHIC PEJE
137. MUHADJERI SHABAJDIN PEJE SHEF
138. BUJUPI DESTANA SHCIPE 21.02.1961. PEJE
139. AMRUSH ANDJELKO PEJE SHEF
140. KELMENDI IBARHIM. 23.06.1954.PEJE ( BASHKVRASES I UDBASHIT JUSUF GERVALLES )
141. BUNJAKU MUSTAFE HAVA 23.03.1953. GNJILANE
142. GECI RUSTEME 1950. ROGANA KOSOVSKA KAMANICA
143. TAFIL ZENA GLLOGOVAC SHEF
144. SADRIJA SADRI RIZAH, GLLOGOVAC
145. ZAPLUZHA ADEM 1943.PRIZREN
146. PACOLLI BEDJET PRISHTINA ed.he ky po shkrujka kundra shpiunave ?Hajde Reshat zagari Badallaj
147. PEVCELI NAZMI PRISHTINE
148. ZARICI NEZIR BAICA GLLOGOVAC
THIS LIST IS VERY LONG, DIESE LISTE IST SEHR LANG, CETTE LISTE EST TRČS LONGUE
ОВАЈ СПИСАК ЈЕ ВЕОМА ДУГАЧАК, KJO LIST ESHTE SHUME E GJATE
UDBA ALBANIAN FROM THE REPUBLIC OF MACEDONIA
1. ALIU ALI SHKUP
2. GJEGJ MARK KOLA.1935.SHKUP
3. ABDJULAJ DERVIS AMZA .15.10.KRANI RESANE MAKEDONIJA
4. RISTOVSKI VANGEL BITOLA
5. ADILJI FAIK JUSUF 08.07.1927 .KERANI RESEN
6. ALIJI DEMIRA NEVZAT 06.05.1934. GOELMA RECICA TETOVO MAKEDONIJA
7. GACOSKI MITKO CHEF
8. ANASTASOV CIRIL NENKO 28.05.1933.BISTAR BOSILEGRAD
9. NAUMOVSKI GLIOGOR SKOJE CHEF
10. 11. ASHIKU USNIJA TEFIK 11.01.1957.SERBICA KICEVO
12. BEDIU HAKI CHEF
13. AZEMI VELIJA JUSUF 1924. DOBROSHTE TETOVO
14. JONUZOVSKI ZIJA
15. JOVANOVSKI BOJANCE
16. BILALI GANI SHAIP 10.01.1945.CEGRANE GOSTIVAR
17. CEGRANI NAFI GOSTIVAR
18. JASHARI DZEMO CHEF
19. BOGDANOVSKI NASHKO DRAGAN 18.09.1929. KLECEVCE KUMANOVO
20. NIKOLOV TOMO SKOPJE SHEF
VALLEY OF THE ALBANIAN UDBA PRESEVO OF REPUBLIC SERBIA
1. AJDINI AJDIN BESNIK. 25.12.1961.ORAVICA PRESHEVO
2. ISMAJLJI MUSTAFA .07.03.1960.PRESHEVO
3. STOSHIC ZORAN CHEF LESKOVCU
4. ALIJAJ SHEMSI .13.05.1940.BUKOREVAC PRSHEVO
5. TODOROVIC STANOJLO
6. ALIMOVIC SHUKRI NASUF 09.08.1941.RAJNICE PRSHEVO
7. MILANOVIC STANKO
8. ANDREJEVIC MILAN RATOMIR .01.06.1944.LALINOVAC LEBANE
9. STANKOVIC MIROSLAV
10. BAJRAMI ZIMER MEFAIL 18.09.1960.PRIBOVCE BUJANOVAC
11. BECIRI NEVZAD IDRIZ 07.10.1945. ORAOVICA PRESHEVO
UDBA ALBANIAN FROM THE REPUBLIC OF MONTENEGRO
ALAJ DULJO MEHDI .23.12.1943.VLADIMIR ULCINJ
STOJOVIC BOZHIDAR CHEF
ALOVIC CAZIM CEMAL .11.11.1950.MARTICI BAR
AVDIU ALIJA DJULAVER 13. 04.1955.SUKOBIN ULCINJ
BEGOVIC STANOJE BRANKO 1922 DANILOGARD
BERISHAJ NIKA PJETER25.07.1951.PRIFTI GS TITOGRAD/PODGORICA
DJOKA OSMAN CHEF
BJELICA RADE STEVAN 1923 NIKSHIC
BULATOVIC ILIJA LJUBOMIR 11.03.1938. BAR
BULATOVIC RADOMIR UROSH 1920. GORNJE LIPOVO KOLASHIN
LJEVAKOVIC LEONARD TITOGARD
UDBA ALBANIA OF REPUBLIC OF ALBANIA
BERISHA UKA ISMET 14.03.1931.SELO CERT ALBANIJA
HADZIJA AJET TIRANA ALBANIJA
NAZIM BUSHI, BUSHAT SHKODER ALBANIJA,CICAGO
ENGJELL MUHEDIN SHEHU, 17.03.1962.TEPELENA,ALABNIJA,BELGJIK
KURHASANI MALJUSH CHEF PEJE
..................................................................................

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dreni Drenova

Numri i postimeve: 49
Age: 46
Vendi: Pejė
Registration date: 14/12/2012


MesazhTitulli: Re: Serbia ka organizuar gjenocid nė kosovė Mon Jan 14, 2013 5:06 pm
Por nė kėtė shkrim tė lartėshėnuar nuk pajtohem assesi se agjent i UDBE-s jugosllave tė ketė qenė heroi ynė kombėtar Jusuf Gėrvalla,Bardhosh Gėrvalla,Zerqir Gėrvalla e Begzat Baliu,dhe ndonjė qė nuk e njohė pėr momentin,prandaj autorit tė kėtij publikime paksa i bie vlera e besueshmėrisė publike.sepse Haxhi Kuēi dhe udbashėt tjerė qė mė tė vėrtet janė tė tillė,justifikohen pėrmes kėtyer emrave patriotėsh e atdhetarėsh shqiptar tė mė lartė cituar,duke demantuar publikimin e emrave qė vėrtet janė dhe ishin nė bashkėpunim me sherbimet sekrete serbe.Mendoj se autori i kėtij publikime me emra tė udbashėve ti largoj katėr emrat e patriotėve dhe atdhetarėve tė mirėfillt kombėtar shqiptar e ndoshta edhe tė ndonjė tjetri qė janė publikuar me pa tė drejt nė listėn e UDB-ės jugosllavo-serbe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė

detektivi

Numri i postimeve: 2114
Age: 34
Vendi: Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi: zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date: 15/03/2009


MesazhTitulli: Re: Serbia ka organizuar gjenocid nė kosovė Tue Jan 15, 2013 1:21 pm
Dreni drenova
Na e shpike nje emen te ri e sje tu ba tjeter vetem tu provokue dhe tu etiketue njerez
Me ba me ja marre autobiografit e juve dove na delni qull e pershesh
me kshir ashtu sa udbashi seshte permend ketu qe ka plot
e sote na shiten patriota me bateri
deri dje punuan per serbine ne komuna mbrojtje popullore komitetet polici
e sote po na shiten bash ata qe ishin deri para lufte me serbine patriota
u futen ne uck jo me perkrahe po te bejne demin dhe ti tradhtojne ata trima
e sote po shihet puna e tyre se qfare shteti na kan prue qfare flamuri e qfare kombi
nate e dite punojne me shkije pijn e hajne ,vjedhin pasunin shtetrore pasunohen e qka sbejne
po se shpejti te gjithe do te pergjigjen per hajni dhe korrupsion dhe maskat do tju hjeken dhe do te dalin ne sheshe secili se kushe qka ka qene.
seshte mire te mirremi me qeshtje personale ne forum
se ka kushe te vkereson secilin puna e tije aktiviteti i tije ,jo me llafe se u knaqem ti ba qef vetvetse
me duket se nje person ka zene krejt forumin e ja merr mendja se eshte me i menqun se te tjeret
bollni ma se naj gerdit edhe forumin
patriotizmi nuk blehet po fitohet me pune ,e jo kam luftue po tashe vjedhi sa muje
patrioti se vjedh popullin as shtetin
bollni ma me 100 nofka nje person e 100 nofka
smundet askushe te akuzone diken se ky apo ai eshte ai qe po verifikojka diken tu ja fut paushall.
Thojne nje fjale popullore merre nje shtag e ruaj bethen tane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dreni Drenova(Reshat Budalla)

Vendi: Pejė
Registration date: 14/12/2012


MesazhTitulli: Re: Serbia ka organizuar gjenocid nė kosovė Sun Jun 02, 2013 1:55 pm
Po me kqyr biografin tende more detektiv ti na dalish kryespin........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dreni Drenova


MesazhTitulli: Re: Serbia ka organizuar gjenocid nė kosovė Sun Jun 02, 2013 1:57 pm
Pse je ti me nofk dil haptas ta dim kush je me emer e mbiemer...pse fshihesh mrapa keti emri se je kryespiun i serbisė...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė

naza

Numri i postimeve: 1
Age: 38
Vendi: itali
Registration date: 04/06/2013


MesazhTitulli: Re: Serbia ka organizuar gjenocid nė kosovė Wed Jun 05, 2013 12:02 am
Dreni Drenova

Une kurr ne jeten time nuk kam ndegjue kesi emretimi te juain.
Me falni,por ju jeni vertete nje dinak,dhe shume i rrezikshem per kombin shqipetar.
Detektivin e njeh e tere diaspora qe ka kontribue per bashkimin e trojeve shqiptare.
Sa i perkiset ketyre emrave qe i paske marrur nga spiuni Bahtir Hamza,vete e tregon veten tende se ēenke vertete nje spiun i serbise.
Si te besojm ne ty qe nje here i ke botuar emrat e tradhetareve,pastaj i bjen pishmanit per disa !
Ty ti paska derguar ky fare Bahtir Hamza,i cili keto shenime i paska marr nga sherbimet sekrete serbe ,e sidomos nga zeri i amerikes ne gjuhen serbe.
Po me habisin shume antaret e ketij forumi qe nuk reagoin ndaj shkrimeve tua te paskrupullta.Ti ketu ne kete forum qenke inkuadrue qe ti perqan shqiptaret.Sa rroge merr nga qeveria e serbise ?Ai shqiptar qe i beson ketyre shkrimeve tua ,nuk e merito te quhet shqiptar.
Saiperket detektivit,ti as te bagla e tij nuk ke shanca ti afrohesh.Dil ti me emer te vertete.
Por ti ske guxim te shpalohesh,sepse del me fel e pel perdore si bashkpuntor i shkjaut.
Ti ke qen i burgosur politike,por serbet ty bashk me tjeret u liruan nga burgu me qellim qe ti zbuloni atdhetaret,dhe ja keni arritur qellimit fam zi ne dem te kombit shqiptar e ne favor te serbise.
Te vrafte buka e Kosoves dhe te helmoft uji saj qe e pin me dredhire.
Dil haptas ne pazar ,e jo me emra te rrejshem ore djalli i zi.
Qiftat si ti,i nxisin nderkombetaret te na urrejn dhe mos te qain koken per kombin tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė

xhema

Numri i postimeve: 2331
Age: 48
Vendi: Ferizaj -gjermani
Registration date: 30/03/2009


MesazhTitulli: Re: Serbia ka organizuar gjenocid nė kosovė Thu Jun 06, 2013 6:41 pm
iiiiiii Koka ba koklavitje e madhe skam qen moti ksajde por spo kam qare pak per hir te arsyes dhe reales.
Dreni Drenova sa i perket disa pseudenimeve te cillat i ke cek bindu dhe beso per zotin te dyt i njoh,edhe Detektivin dhe Haxhi Kuqin per bes te zotit ja dy persona te ndryshem!100%...)))
Sa per nofken( Arber )nuk e besoj edhe ket se mund te jet ky person qe po mendon po sjam i sigurt. per tjerat nofka sdi dhe sjam i sigurt dhe spo flas...

Dreni- ndoshta po tenton te nxjerresh dicka nga kjo, spo di qka te leverdis por skisha than te i thush do gjera pa i dit ose pa i njoftur sepaku (ket apo at ) vetum per arsye te etikes dhe karaktirit te cillin e bartim si qenje njerzore nqoft se e posedojm ket veti.. hetimet vazhdoj mos rri koti....!!
Ja edhe forumi qe jane botue keto shifjet e Reshat Badalles.
http://kosovare.forumotion.com/t4051-serbia-ka-organizuar-gjenocid-ne-kosove

Ja dhendrri i Reshat Badalles kush ka qen,dhe pi djege shume si fafaronka


http://oi38.tinypic.com/2v835l1.jpg
oi38.tinypic.com
...................................................................................................................
Sa i perket realitetit tim qe kam kontribue per shqiptar e jo per serbi ja argumentet e mija

https://www.youtube.com/watch?v=HMA7Wedjzz4

https://www.youtube.com/watch?v=BDG7Mqz7aEA

https://www.youtube.com/watch?v=P7nAePTtQ-U

https://www.youtube.com/watch?v=DT-q3wb2zIM

https://www.youtube.com/watch?v=dbzihj3paSM

intervista me Z. Haxhi Kuēi ne Albaradio pjesa 1/5
www.youtube.com

https://www.youtube.com/watch?v=q5cFwV3wj1s

Ambasada e kosoves ne France (paris ) /l' Embassy of Kosovo in France (paris)
www.youtube.com

Vepra e pare e Haxhi Latif Kuēit me titull;
"Leter Popullit Tim"
https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1622191_841826469176730_2042994633_n.jpg
scontent-a.xx.fbcdn.net
Lundi
Fin de la conversation

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Leter Flori Bruqit dhe M.Locit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: