AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bajram Hoti,dialog

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bajram Hoti,dialog   Mar 24 Juin - 5:39

Conversation démarrée 29 mai
Bajram Hoti
29/05/2014 08:10
Bajram Hoti
Shume mutin pe han bre...edhe ne ty te njohim...Do vije dita o kopuk
Haxhi Kuçi
29/05/2014 08:23
Haxhi Kuçi
Po çka po ha mut bre qen i flliqet,çka te lendova na trego e shkruaj haptas nese je i pastert nga kush po frigohesh.Per çfare dite e ke fjalen.Kopukllakun mbaje per vete.Fole ku e mizen?
Haxhi Kuçi
29/05/2014 08:33
Haxhi Kuçi
shkruaj se po te presi.
Bajram Hoti
29/05/2014 09:39
Nese e perkrahu shpiunin,kurr nuk paskam qen udbash,a e shihni o popull Bajram Hotin?
Bajram Hoti
pidhu qen i arkanit
Bajram Hoti
29/05/2014 09:58
Bajram Hoti
ti ja rrofsh koqet avdi ibrahimit
ai zv komandant e ti dezertore
qepe se na kelbe me rrena
Haxhi Kuçi
29/05/2014 12:53
Haxhi Kuçi
Ja rrofsh karin Avdi Ibrahimit,ti nuk e ke ma shume se une Avdiun shok.Pidhu e ta shtifte qeni ne bire.Ti ma se pari nik din çka dmth fjala dezertor !Dezertor eshte ai qe ik nga fronit,une skam qen le uçk.Une kam thene vetem te verteten dhe e verteta ua ka qelbosur shpirtin se me qelbesira nuk jetohet.
Bajram Hoti
29/05/2014 12:54
Bajram Hoti
Udbash Kurre ske qen edhe msheli bethen me lesh
Envoyé depuis un mobile
Vous ne
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bajram Hoti,dialog
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: