AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kurti Ujkan

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kurti Ujkan   Mar 24 Juin - 5:40

Conversation dÚmarrÚe 30 mai
Kurti Ujkan
30/05/2014 21:42
Kurti Ujkan
Haxhi kuqi
Deshta me dite pse quditesh qe e kam qite mbiemrin para ?
Haxhi Kuši
30/05/2014 21:45
Haxhi Kuši
Qe mos te marrin vesh qe jeni te aferte
ndoshta per qellime te tjera me rrotulla smarri vesh bre dosti im
Kurti Ujkan
30/05/2014 21:56
Kurti Ujkan
Qofse gjitha jan te verteta
Kujtimi ka bo keq qe e ka shkru ato !!
Haxhi Kuši
30/05/2014 21:59
Haxhi Kuši
Po i kam thene qe ne fillim hiqu prej Florinit se e ka lidhjen e forte
Ne fillim pasha nje zot ja kam terhequr vrejten por e kishte ngri koken dhe thonte bambe ka me ja ba.
Edhe Albini e ka lidhjen ne amerike dhe Nexhat Dacit i kanthene amerikanet qe ta pergadisin dreqi smund na bjen ne fije.
O vella as amerikaneve as kerkujna sa ty interesue per njerezin ne pergjithesi se jane ka e pergadisin luften e trete,qe me zhduk 80 % te populllesise ne bote,thelle eshte hesapi,po dojne diku me ja nise,a kur e dijne KS i OKB
Kurti Ujkan
30/05/2014 22:14
Kurti Ujkan
Edii i kuptoj keto gjana
Problemi qe une kam reague ashtu esht se kujtimi me ka tradhtu !!mka qit pozit shum te keqe !!
Un kom miqasi me florinin
Haxhi Kuši
30/05/2014 22:16
Haxhi Kuši
I kam thene shuaj se ske kaqik ti dhine te gjitha argumentet,por me thoshte ta paskan shti frugen pasha nje zot mos i trego a ndaq ti dergoj ška kemi shkrue.Se edhe ju po me dhimbseni
friken
Nuk ju kam frigue as amerikaneve as serbeve e as njeriut te gjalle,por kur nuk mujsh me fitue prej zotit mos i shti brinat bre vella
Kurti Ujkan
30/05/2014 22:19
Kurti Ujkan
Jo bre se nuk jam ashtuu
Kur te shkruj privat mbet privat
Vdes ajo pun
Haxhi Kuši
30/05/2014 22:21
Haxhi Kuši
Une i kam nise demostrata e 11 marsit te vitit 1981 dhe po me thojne genjeshtar e tradhetar,ška me ba keta i kane ne dore mjetet e informimit dhe munden me tu shpif qe ta mbushin mendjen qe vertete paske qen tradhetar e qen d E ška tju kana bre,semi ne dore dhe jemi te vdekur
skemi ne dore asgje
qe dy dite tue lyp para nje gjysme ore e gjeta nje kundra Florinit dhe e botova vetem mi thene Kujtimit qe a ta plotsova deshiren.
NJe te vertete dua ta them,nejse eshte puna jote,vetem se Kujtimi eshte i drejte.Por quditem bre dost ka qen ne vetvendosje ška u ba tani ?
Por te lutna mos ju nenshtro kercnimeve apo nese e njeh mire Kujtimin shkruaj,a mos ju shpif se kur e shohin se ju kan perqa,lozin edhe me ty edhe me kusherit e juaj,mos toleroni qe tju hypin mbi shpine.Ndoshta ju lodha spo di tjeter se ška tju them
Kurti Ujkan
30/05/2014 22:27
Kurti Ujkan
Jom ne orar pune e soo muj ti kthej
Haxhi Kuši
30/05/2014 22:28
Haxhi Kuši
ani mos e lini punen ju deshiroje šdo te mire juve dhe kusherireve te juaj.
31 mai
Kurti Ujkan
31/05/2014 01:59
Kurti Ujkan
Kujtimi mka bo shume nervoz se une e kame prite kujtimin ne New York edhe mes meje e ka takue florin krasniqin
Edhe mka tradhtu
Une e kam mesen e florinit per grue
Kujtimi ka bo shume keq
2 here qe ka ardhe me New York mesa e Florinit ja ka la.teshat e ja ka bo buken ....kujtimi asht tradhtar per mue .
Kurti Ujkan
31/05/2014 02:00
Kurti Ujkan
Se per hater temin e te grus teme aj kto sene sish dufte me i bo !!!
31 mai
Haxhi Kuši
31/05/2014 09:26
Haxhi Kuši
Po ,nuk e di,kujtimi me tha se ka bujt ne shtepin e Florinit.Por te besoj se nese qenka njoftue nga ju prej juve pasket shkue te Florini.Po mire ,Florini pse na ka genye,qe nje aeroplan e ka dergueme arme per Kosove?E ka leshue kete parolle mu arsyetue me nje kali qe amerikanet e kishin ba inqizim.Ky inqizim ma qon mallin e sherbimeve sekrete franqeze.Florini ka hy ne qerdhen e sherbimeve amerikane a me dal,del por i gjalle jo.Vetem me fal a;se nese i ka grumbullue 360 milion dollar nga ju shqiptaret per popullin e juaj e me ba pazare me amerikan,nuk po me tingellon mire pasha nje zot.Kujtimi e kush do qfaredo argumente qe te posedojne per FlorinKrasniqin,Thaqin,Albinin,Limen,Jakup Krasniqin selimat,Ramushin,Xhavitin,e disa tjereketa jane njerez qe kan hyre ne lojen e lozhave,vetem ket amerikan munden mi likvidue me format e veta qysh dijna se per eulex e hage ja rruajn leshin.Kam inqizime me nderkometar e ,hage e Kujtimi me Florin Krasniqin posedon inqizime ška kan fole.O vella mua ma kan ba nderkombetaret shkoni ne rrote te sames se edhe ju qe jeni te mire nuk na vyni se ishit te gjithe shqiptaret e prishte.Kjo ška e ka ba Kujtim nuk eshte tradheti me beso dosti jem,por drjtesi kurr ne bote ska pas as qe ka me pas,sepse i drejti shkone drejte e ne pusin e pafundet.Per te qen nje popull si amerikanet,duhet mbi 50 % te jane ne rrugen e trimerise qe ti ndihmojna njeri tjetrit e me plaqkitur njeri tjetrin dhe shkaku kesa nje dite ka me na kushtue shtrejte,pa dallim sikurse Jahidive nga ana e Hitlerit.Jo nga ana e Hitlerit,por nga nderkombetaret,apo amerikanet qe jan gjandar te tan njerezise me voten qe ja kane dhene mbas luftes se dyte boterore.Kujt done amerika pa lejen e kerkujna e zhduk cilin do shtet ne bote ,apo e bene shtet te ri.Rrall kush e dine kete loje te amerikaneve...Edhe nje here ia kam terhequr verejtjen mos hyni neper lluga se kanjeherit vlejn faktet e ketu hiq mos ja mesye se fakteve tua ua bejne bumerang.A e ke pa qysh po i thone je shpiun,ke punue me serb,po te paguajn serbet.Vetem ndegjo,se leshkuqet dijne me ti shpif gjerat qe te bejne shybe kinse edhe me nanen ke fjete.Nese keni diška per te me be pyetje,lirisht benum dosti jem.Te fala shume e klm.
31 mai
Kurti Ujkan
31/05/2014 23:33
Kurti Ujkan
Nuk po e kupton qa po du me than
Qofse aj ka dasht me zbulu gjana e me i qit kto fjal u duft mi ra tjeter ka
Jo ka une
Okay a adon me bo at pune bane no problem
Po jo naper mes meje .
Haxhi Kuši
31/05/2014 23:39
Haxhi Kuši
Te kuptoj i nderuar qe permes juve ka qen e vetmja forme,se tjeter nuk ka mujt mi hy ne qerdhe.Ti mos fole kurgja kinse nuk te intereson ky Kujtim,dhe thuaj se nuk e ke dite se šfare njeriu eshte.Mos ta nin palla se tek e fundit nese e tregone nje te vertete ,nuk eshte tradheti mi zbulue tradhetaret se kjo po na kushtone shume jo nje njeriut por tere kombit shqiptar.Mos ta nin dosti jem
Vu : 31 mai

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kurti Ujkan
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: