AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Selami Hajrullaga,dialog

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Selami Hajrullaga,dialog   Mar 24 Juin - 5:42

Conversation dÚmarrÚe 26 mai
Haxhi Kuši
26/05/2014 17:52
Haxhi Kuši
Zotri Selamiu ,edhe ne privat po ta ceku se me 16 janar te vitit 1999 jam largue nga Kosova,pasi perfaqesuesit qe flinin ne shtepin time ishin ata qe e pergjonin luften dhe naten e 15 janarit ne Raqak serbet kishin bere masakra dhe me treguan,dhe masi ua shtuam darken iftarin pas disa bisedave qe shkembyem me thane a deshironi me ta plotsue nje deshire qe NATOJA ta bombardon serbin e tjua hekim nga Kosova?Jam que ne kembe dhe e kam perqafue sa kam mundur e thene si jo a mundesh me na ba kete te mire.Ma kerkoj nje telefon nga fqiu im Jashar Shala,por ky ma refuzoi duke me thene nuk me intereson intervenimi i natos dhe u ketheve duke u thene se nuk i bene telefoni.Ata e kishin radio lidhjen dhe hyri ne nje koridor te shtepis vete dhe ne oren 23 e 50 minutave e perfundoi biseden dhe ma zgjati doren duke me thene qe ta krym deshiren dhe ik nga Kosova se ja serbet ja shqiptaret kan me te likvidue se po i shohe se šfare lufte eshte ka behet.Nuk po e zgjasi ma shume,pos sa per luften e uškes dhe te Rugoves serbia bashk me nderkombetaret e kan pasur planin e quajtur Henri Kisingjer qe te gjithe shqiptaret e ikur nga Kosova te dergojne ne Qad dhe ti masakrojn te gjithe.Kjo ka qen merita ime,kurse shkaktar masakra e Raqakut.Si deshironi merrni keto fjalet e mija,ishalla .Perendia nuk ma humb mundin.
pershendetje
Selami Hajrullaga
26/05/2014 18:24
Selami Hajrullaga
mos shkruaj dokra haxhi kuqi ku dini ju pra masakrat ne dubrav qe lehish ne - f b -
Selami Hajrullaga
26/05/2014 18:27
Selami Hajrullaga
mos leh haxhi kuqi arkani ka kercnuar qiftin millosheviq me zhdukjen e tyre nese nuk perdoret kodi ushtarak - kinez - aty u shpartallue ushtrija serbo- millosheviqjane ne kosov tre 3 dit i dilke flaka mashineris serbe ne dugagjin dhe pashtrik ket gjeee e pranojn xheneralet ma famm keq te arkanit ne kosov mos thua qe ke pruu ju - naton ne kosov ose - k f o r - in mos leh - kot
Haxhi Kuši
26/05/2014 18:35
Haxhi Kuši
Per masakrat e Dubraves kane shkrue ata qe kan qen aty prezent dhe ne baze te ketyre shkrimeve i kam mbledhur dhe shkrue.Por kam edhe shume te burgosur me kan shkrue ne privat se si kan ndodhur masakrat.ška po te djeg ty ?Nuk po te kuptoje fare me kete qe thua se Arkani e ka kercnue qiftin bashkshortor te Milloshit nese nuk e perdoron kodin kinez do ti likvidone.Pashe njat zot nese ke a ke mundesi qe te ma spjegoni.?nese ke mundesi ma gjane me ma spjegue ju flm shume
Selami Hajrullaga
26/05/2014 18:39
Selami Hajrullaga
po jeni nji leck e vjeter - haxhi kuqi - kur del ne media - ky pirllo - peder stanishiq at her edhe vet bindesh se kush ka trathtue arkanin dhe klikaqat te tij pederastat te zemunit - ju dini sa arkanistat jan vrare ne beograd mas luftes se kosoves
Haxhi Kuši
26/05/2014 18:41
Haxhi Kuši
O vella a ma tregon qat kodin kinez pash femit e pashe kan kie se vertete keni merita
Selami Hajrullaga
26/05/2014 18:50
Selami Hajrullaga
me ket kod ju ka kajt ajo nona e nones serbis - haxhi - kuqi
Haxhi Kuši
26/05/2014 18:55
Haxhi Kuši
O vella ishalla jo nana ti kahet serbise,por ishalla zoti e zhdukt nga siperfaqja e tokes,bashk ma ata qe ishin veglat e serbise.Ama pash zotin ma spjegoni kete kod,per šfare qellimi ka qen ?
Selami Hajrullaga
26/05/2014 19:04
Selami Hajrullaga
ha ha o haxhi kuqi krejt jan te pergjuara bisedat te arkanit edhe nga - m ajri - nga - nato - edhe nga - toka kur - esht sulmuar shqprija tre 3 sherbime kan inqizimet ne teren
Haxhi Kuši
26/05/2014 19:07
Haxhi Kuši
O vella i kam pare inqizimet e bombardimeve ne shqiperi ne jou tybe,por nuk po doni te ma sqaroni ate kodin kinez.E sa per inqizime e di qe krejte luften e kane te inqizume,por mbahen sekrete.šdo sulm qe ka ba ušk apo forcat serbe jan inqizimet nga sateliti.Por qet kodin kinez nuk jam ka e kuptoj,ma spjegoni pash zotin nese i besoni zotit.
Selami Hajrullaga
26/05/2014 19:09
Selami Hajrullaga
vjen dita o haxhi kuqi kur dot tregohet nga vet serbija
Haxhi Kuši
26/05/2014 19:10
Haxhi Kuši
PO o vella a serbise po ja ke frigen tani te me tregoni kete kodin e Milloshit dhe Arkanit,qijau nanen pash zotin leje kohen por me trego o vella.
Selami Hajrullaga
26/05/2014 19:12
Selami Hajrullaga
me tregoni per masakrat e dubraves - haxhi kuqi kush ka mar - ukshin - hotin me 16 maj - te 99 para burgut edhe ato bisedat jan te koduar ne komanden e koshares
Haxhi Kuši
26/05/2014 19:13
Haxhi Kuši
Nese me tregon per kodin kinez ta japi emrin dhe mbiemrin e atij njeriut qe ka qen ne burgun e Dubraves pasha nje zot dhe thuaji qe Haxhiu Ta ka dhene emrin e mbiemrin e tij
Selami Hajrullaga
26/05/2014 19:32
Selami Hajrullaga
tre - shja e pederave serb - millosheviqjan - arkan kapetan stojilkoviq - dragan dhe sheshelj jan kon ne manastirin e deqanit haxhi kuqi edhe ju jeni ne dieni edhe nese nuk ke informat nuk esht me rendesi rendesi esht qe u trathua arkan nga - stanishiq dhe sllobodan millosheviq kjo esht e verteta -
Haxhi Kuši
26/05/2014 19:38
Haxhi Kuši
O vella,sa per pedera e di qe tane kryetaret e secilit shtet apo kryetaret e šdo komune jane pedera,kete ta besoje shume dhe e sakte eshte.Te betohem ku te doni se pasha nje zot nuk e di se šfare kodi kishin keta arkani e milloshi e dragani.Kodi Kinez spo e kuptoje pasha nje zot qe e kam mbi koke.Thuaje shkrute e shqip ose serbishte .
Selami Hajrullaga
26/05/2014 19:41
Selami Hajrullaga
doni poet - mu kon - haxhi te shkruani historin e kosoves se mbas luftes - nese doni shkrimtar mu booo e - muj met - tregue
Haxhi Kuši
26/05/2014 19:42
Haxhi Kuši
Nedse me ndihmoni pse jo dot e kisha nda te miren dhe te keqen me juve,dhe fitim 50 me 50
nese deshta me shkrue se paskna gabue,me falni
Selami Hajrullaga
26/05/2014 19:48
Selami Hajrullaga
te duhen eurot - haxhi kuqi jeni plakur per te shkruajsh - histori - ani ne franc me botue te vrasin menjeher francezet - edhe piloti i tyre ka gjuajtur kosharen pse nuk botoni nji shkrim mundeni mu pasunue-eee shum shpejt
Haxhi Kuši
26/05/2014 19:52
Haxhi Kuši
Po,ju po me tregoni diška ška une nga ju nuk jam ka ju kerkoja,as te behem poet,as te shkruaj romane as qe ja kam frigen frances e ma rrofte prapanicen franca dhe udbashet e serbise.Por qe disa here bre vella po te beje pyetje se ška ishet ne fjale qai kodi kinez dhe per ška arkani e kishte kercnue milloshin qe nese nuk e perdoron do e likvidon,per šfare qellim ishte ai kod,por mu kan edhe i allahut per hire qe te perbejta disa here pa te tregue nuk e kisha lane po edhe te shkatrrohet e tere dynjaja.
Selami Hajrullaga
26/05/2014 19:54
Selami Hajrullaga
pse nuk e vetni - stanishiqin - ose - llegijan - ata jan kon prezent - dhe te tregojn detajisht qysh jan shpartallue - pirllot zemunjane te arkanit ne kosov bashk me ata prezent -
Haxhi Kuši
26/05/2014 19:56
Haxhi Kuši
Po nese e ke adresen e stanishiqit dhe te tjereve ma dergo ose numrin e telefonit pa i thirr per bese nuk e la dhe kam mi inqizue e me ti quet ty pasha nje zot me beso qe kam me ba..
Selami Hajrullaga
26/05/2014 20:00
Selami Hajrullaga
stanishiqi esht zogu ma i ruajtur ne serbi kerkush nuk guzon me ja prish - haxhi kuqi - ai ka dal deshmitari i mbrojtur i lir nga haga pse vet nuk shkoni me bisedue ai te pranon pse jo - i don shqiptaret esht i buut si kingji
Haxhi Kuši
26/05/2014 20:04
Haxhi Kuši
Po ti me the se ja dini adresen nese ja dini numrin e telefonit ju lutna ma dergoni dhe pasi i dojka shqiptaret,pse mos te flasi ne telefone me te e ta pyesi,kush ishin .A e dini mem tregue cilet ushtarak te uškes ua jipshin kordinantat e aeroplanave te NATOS ,dhe cakun nuk ja ipshin forcave serbe por ne civil shqiptar,mos ishte ky kodi kinez qaty pari po ma perzini kete kod kinez!!!!
27 mai
Selami Hajrullaga
27/05/2014 01:42
Selami Hajrullaga
ehhh more - haxhi lesh - kuqi edhe - blerim - kuqi i kon me treshegemi familjkare te spiuneve te - u c k - por ja thithi nji her - ramushit e pshtojti na plumbi - apet si shpesh ja thith karin ramushit kur don - r a m b o - ose ramushi
Haxhi Kuši
27/05/2014 01:58
Haxhi Kuši
Blerim Kuqi me mua kurr nuk ka pasur probleme,a sa per qe ka ik bashk me popullin per ne shqiperi une e kish denue siq thuhet ne te drejten penale per krime si dezertor.Por Blerimi nuk eshte i vetmi qe ka dezertue kan dezertue qe te gjithe sepse prezent kam qen dhe ne rrezik nga keta qe ikshin.Dhe ma e keqja i hudheshin armet dhe me traktora ua dorezojshin shkive.Ku paska qen Ramushi kur iki krejte Kosova.Kjo ikje nga nderkombetaret konsiderohej ateherit se ky pis popull duhet te zhduket pasi ik nga šlirimi vete.Keto qe ti them nuk jane fjalet e mija,por i keni ne bibel ,kuran dhe ne kodi civil te se drejtes publike nderkombetare.Nje popull qe jeton me endrra nuk i shkon gjate zhdukja nga dheu,nese e dini hymnin kqyre tek strofa e fundit ku citohet se shume popuj zhduken nga kjo toke,por ju e lexoni dhe nuk e kuptoni se truri nuk ua deshiron te verteten se me genjeshtra dhe tradheti jeni mesue me genjye njeri tjetrin.Ja ndegjoni krismen edhe naj dite dhe keni per ta pare se ška dot ju gjen.Ndoshta keto fjalet e mija te duken pallavra,por vone do mi kuptoni fjalet e mija.
Haxhi Kuši
27/05/2014 01:59
Haxhi Kuši
Me trego kodin kinez,kjo po me intereson ndaqe me ta dhene njeriun qe din šdo gje per biurgun e dubraves,por ti nuk qenke burr edhe pse me premtove nuk me tregon.
Selami Hajrullaga
27/05/2014 02:02
Selami Hajrullaga
kur te ma thithish mir ne kosov - haxhi te tregoj - 4 orr bised - sekrete 2 orr te para te tregoj por te me thithish mir karin e ato dy 2 tjera jan - top - sekret mundesh tja thithish kumbareve te tu ne serbi - kupton - haxhi - kuqi
Selami Hajrullaga
27/05/2014 02:11
Selami Hajrullaga
ehh more porlla dhe lecka e qelbur serbe keme cof si coftina si shum porllat ne serbi si arkani milloshi ne hag dhe sheshelji po ashtu me gjeth karagjiqin
Haxhi Kuši
27/05/2014 02:19
Haxhi Kuši
po ška po me hane kari per ato coftinat qe mi permendish more ahmak e pederiq.Po šfare kar kumbare kam pas me serb,a po ma dishe historin e na rrofsh krastavecin he qen i poshter.Pasi i dijshe te gjitha keto vetvetiu bjen konkluza qe ke qen dora e Arkanit ,Milloshit e Karagjiqit.Hajte se ka per tju hy krastaveci edhe ne goj edhe ne bythe dhe syte kan per tju dal perjashta,jo nga une por nga nderkombetaret sepse e keni flliqur boten me gjera qe njerezia nuk e mbane mend kesi pis mileti.Vetes jeni ka ja bani vorrin,po me dhimbet populli i shkret se juve qysh jeni ka lypni dhe keni me gjete shume shpejte ndoshta as muai nuk ka me shkue e ku di e gjeni veten zoti ju shpetofte nga mekatet e juaja
Selami Hajrullaga
27/05/2014 02:23
Selami Hajrullaga
mir e keni vendin me pederat - franqezo - serb - haxhi kuqi bubrecat nuk ju gjen juve mir jeni atje se tishe kon trim ishe ardh ne kosov me mar ordenje edhe nga kfori - edhe nga daqiqi - si argat i mir serbo- sllav
mundeni mu kon - hero - haxhi - kuqi - si stanishic ne serbi - por duhesh me ardh ne prishtin me then popullit kush jeni ju dhe zagaret sa ju qe ka shum ne kosov
Haxhi Kuši
27/05/2014 02:46
Haxhi Kuši
Sa per argat te shkaut e kfrcave ua kam lan juve ne kosoven e pavarur por veriun ua dhuruat shkive dhe manastiret ua beret eksteritorialitete,si shtete.Qysh ma mire,jakeni shkerdhye nanen popullit duke ik nga ju jo tani nga shkau dhe nen urat e frances jan stermbushur me refugjate nga kosova e lumtur nga ju ore shpiunat e shkaut qe vetem ditet jeni ka i numroni keni me pa pidhiin e maces dhe ka me tju ra ndermend se ška i keni ba popullit te juaj.
Haxhi Kuši
27/05/2014 02:50
Haxhi Kuši
Lufta e juaj u pa,sa femra i dhunuat bashk me qetniket serb ?Sa ishit duke i mbrojtur keto motrat shqiptare more qen?Sa shtepi shkau i kalli e kush i plaqkiste ato shtepi te braktisura ?A mendon se populli dhe nderkombetaret hane bari ?Sa ishti ne gjendje ta mbroni popullin qe mos ta leshoj kosoven ?Ku ishit more zagarenjet e shkaut,a mendon ti qe mundesh me manipunlue edhe me nderkombetar ?Kush ja pergaditi rrethimin e Adem Hasharit?Kush kurvo?Pa ndihme e juaj serbi ska koqe me luftue ne vend te huaj.
Haxhi Kuši
27/05/2014 02:50
Haxhi Kuši
Kush e vrau Ilir Konushevcin ?Kurvo pergjigjmu me kodin kinez ?
Kush e vrau Ismet Jasharin kurvo ?Ne cilin vend e vrajten dhe kush ?
Kush e shetiste Arkanin dhe kan e qite Arkani pertej kufirit?Kurvo pergjigju drejte se ti qesi faktet.Kush e qoj Arkanin ne shqiperi per ti vizitue refugjatet e ikur kurvo pergjigjmu drejte me kodin kinez.
Kush e nisi luften ne maqedoni?Per šfare arsye e nisen ketu kete lufte ?Pergjigjmu kurvo?A e nisen luften per me ua qie nenen shqiptareve qe ti riroberojne kurvo?
Haxhi Kuši
27/05/2014 02:57
Haxhi Kuši
Kush e nisi luften ne luginen e presheves dhe per šfare arsye e nisen luften?A u betuat se armet i kemi kapur qe ti šliriojna trojet e pastaj tja bashkojme nanes shqiperi?Apo per miu qi nanen popullit shqiptar.A mendon oj kurve e shkaut nuk e di per šfare arsye nisen lufterat šlirimtare na rrofsh krastavecin ore qeni i serbise.Ta qifsha tae goje ore muta ore qe na flliqet krejte boten njerezore.Na kam marr ere per te keq qe sherri juaj do na shkerdhejne nanen e qeni ua shkerdhefte faren dhe gjeni e tradhetarev.Na shaktrruat,na roberuat dhe ne vend te ketyre flliqesirave na turreni se na šliruat,bre zoti ju mallkofte per jete.
Haxhi Kuši
27/05/2014 03:01
Haxhi Kuši
Sa here i keni hudhur armet e ike neper male e ne shqiperi si lepurat?Sa per luften e juaj moti shqiptaret ishin farue ne qad,por une lypi qi vertete nanen qe u shpetova,derrat kan ndjenja ma teper se qiftat si ti ore muti i mutave peder i fliqur.Nuk je i vetmi ti si tradhetar.Shkijeve ua kam qi nanat serbe e tani e kan tradhetaret shqiptaroviq me rend me ua qie nanat dhe femit ne djep..
27 mai
Selami Hajrullaga
27/05/2014 07:04
Selami Hajrullaga
ehh more haxhi - kuqi - qeshtu u qart - arkani si qen - pederast kur ka - k e r c n u a r - slloben dhe mira markoviqin me zhdukjen e djalit dhe vajzes se tyre nese nuk perdor kodin sekret - kinez - z - tre 3 - ju fort mirr dini - edhe tre - sherbime tjera kan inqizuar biseden e - arkanit - dy njisitet qetnike ma fam keqe ju kan zhdukur ne minat te u c k - ne koshare tarator jan bere - ju dini ket pun mirr
27 mai
Haxhi Kuši
27/05/2014 12:12
Haxhi Kuši
O Ahmak une po te vesi qe te na spjegon kodin kinez e ti minat e uškes po mi tregon,hajde e thithma bre zagari shkive.Po ti edhe bene pyetje dhe spjegon gjerat qe ne nuk paskemi qen ne dituri per sherbimet e juaja qe i pasket pasur ne kordinim me solldatesken serbe.Dhe me turresh si Reshat e Avdi udbashat.Shpifnu dite e nate se per šdo shqiptar serbet kan inqizime se kush kan shpiunue neper stacionet e policise serbe.Jo vetem serbet qe posedojne fakte te shpiujve shqiptar,por serbet edhe ne KS te OKB es i kan dorezue keto fakte te fotokopjuara.Sa per luften e juaj ja kishit hanger karin serbise,minat ua keni qite shqiptareve qe kur te ikin le te vriten neper mina.Por rrofte e qofte Haxhi Kuši qe hatri im NATO ja perzuri serbin nga kosova e tani duhet me nis luften qe juve shpiunat e serbise me ju qi nanen me ju que ne QAD.E me ju rrethue me tela gjemba.RRofshin aeroplanet e Natos dhe topat e sali Berishes,se u pa puna e juaja qe te gjithe tue bashkpunue me shkaun ne dem te popullit.A mendon se nuk e dim pse behen lufterat šlirimtare more koke kungulli.Po mbasi e njifke ket Arkanin ,dhe qe e dike se e ka kercnue Milloshin,nese nuk e perdoron kodin kinez do e likvidoi qiftin bashkshortor Millosheviqjane,me siguri qe paske pas shoqeri me keta shkije.Se ma i mire se Arkani e Milloshi nuk e besoj qe je.Sa per qe thua se Blerim Kuqi ja paska thithe Ramushit,dhe e paska shpetue Ramushi a ke qen prezent kur ja paska thithe Blerimi Ramushit,mos ua ke thithe ti dyve more zagari shkines..Mos e permend as Ramushin e as Blerimin se kan me te fute krastavecin e magarit ne goje.
Selami Hajrullaga
27/05/2014 12:27
Selami Hajrullaga
puthma pak karin lecka serbe e arkanit te tregoj deshmin une vetem mundesh me lezue une qka shkruaj - haxhi kuqi porlla serbo arkanister ju jeni nji spiun e vjeter - i udb es - por arkani u kon peder ne burgjet kroate e kan shkerthye sa e sa shqiptar edhe ja kan qit nofken - arka - an -
Selami Hajrullaga
27/05/2014 12:28
Selami Hajrullaga
masi ka pasur hatrin - nato - per ty pse nuk vjen ne kosov me mar graden ose - ordenjet - e natos - haxhi - lesh - kuqi
Haxhi Kuši
27/05/2014 12:57
Haxhi Kuši
Kur te me behen punet do vjen Haxhiu kysmet ne Kosove e ju shpiunat e serbise ma hankshit majen e baltes.Kurr nuk ua kam rras krastavecin qe nga Fadil qen e gjere tek piunet e tij qe e varroset me nderime ma te larta.EDhe Fadil Hoxhes nuk me mbetet marak ja kam shkerdhye nanen e kam shti nere tavolina.Hajte kompani e serbise se edhe juve do ja gjeje ilaqin dhe kam perr tju sherue nga ky sindrom i ndryshkur me perplote tradhetira qe posedon shpirti juaj i shitur per poste te larta duke e marr ne qafe popullin e shkrete.
Selami Hajrullaga
27/05/2014 13:41
Selami Hajrullaga
ehhh - more haxhi kuqi - pizdo - lizac - i qelbur hajde e te japin medaljet kfori per hatrin tend qe e ke hek serbin pi kosoves
Haxhi Kuši
27/05/2014 13:43
Haxhi Kuši
Une punen time e kam perfundue ne te miren e popullit shqiptar dhe fal mua populli u kethye ne vatren e tyre.Nuk kam punue per medalje dhe nuk punoj per nje gje te tille.
Selami Hajrullaga
27/05/2014 13:45
Selami Hajrullaga
per hatrin tend ka - ardh - kfor-i - ne kosov haxhi se ska pas pun qeter me boeee ne ballkan kupton
Haxhi Kuši
27/05/2014 13:47
Haxhi Kuši
Jo hatri im por hatri im perfaqesuesit e OSCES qe banojshin ne shtepin time e beren te mundur bombardimin mbi forcat e shkive qe ua prisha mardhenjet me shkije.
Selami Hajrullaga
27/05/2014 13:50
Selami Hajrullaga
ehhh - haxhi kuqi - edhe une kom krye misionin tem me arkanistat nga rahoveci deri te koshara e junikut - ju dini mercenari serbo-arkanist - shipka ka humbur 6 oficera te tij shkerthat vetem ne ofanziven e rahovecit edhe esht vrar me plumb ne kok esht zon gjall rob me qanten ne krah me nji hart te ushtris - tankiste ket gje e din mir - haxhi kuqi
Haxhi Kuši
27/05/2014 14:07
Haxhi Kuši
UNe ne luften e Rahovecit nuk ka qen,ne kete kohe kam qen i strehuar te do nipat e babes qe ishin kon shpiuna si ti.A me tregon se cili oficer me qante ne krah eshte nxene dhe e paske vra me nje plume ne balle.Hajde ma trego emrin e ketij oficerit serb?Po ti haber nuk ke se nuk folish me trurin tend.
Selami Hajrullaga
27/05/2014 14:08
Selami Hajrullaga
hajde thithma pak - karucin - haxhi nashta te tregoj emrin
Haxhi Kuši
27/05/2014 14:09
Haxhi Kuši
Ani de po ta thithi vetem na trego emrin e ketij oficerit,dhe besoj se je piqka majqina
Selami Hajrullaga
27/05/2014 14:13
Selami Hajrullaga
ehhh pirllot si ju - haxhi edhe ato te arkanit jan shkerthye ne kosov 99 ten - qetashti leh - si lecka - dhe pickica serbe ne - franc se mir jeni atje me vllezerit serbo-francez
Haxhi Kuši
27/05/2014 14:29
Haxhi Kuši
a ke qen ne lufte ne Rahovec?
Komandant Kleqken e ke njohur mire?
Piktorin Naimin e keni njohur mire?
Haxhi Kuši
27/05/2014 14:45
Haxhi Kuši
shipka ka humbur 6 oficera te tij E paske njohur Shipken?A na tregoni sa shqiptar u masakruan ne Rahovec e sa serb vrajtet ju,sa me sa ballanci?
Selami Hajrullaga
27/05/2014 14:49
Selami Hajrullaga
ha ha - po veti jaran e tu- ne serbi - te tregojn
po - kleqka rahmetli mka msue-eee kodet ushtarake serbe - o haxhi lesh- kuqi
Haxhi Kuši
27/05/2014 14:52
Haxhi Kuši
qysh ju paska mesue rahmetlia
se edhe une kampasur muhabet shume me komandant kleqken
A te kujtohet kur e nxuri nje ushtar serb dhe ai ushtar ju lute qe mos ta vret dhe ja dhuroi dylbit,a mos po te genjeje?
Selami Hajrullaga
27/05/2014 15:02
Selami Hajrullaga
ha ha rametlija ka shkue -
Haxhi Kuši
27/05/2014 15:04
Haxhi Kuši
Ku dhe kush e vrau kleqken ?
Selami Hajrullaga
27/05/2014 15:05
Selami Hajrullaga
ehhh te tregoj kur vini ne kosov
Haxhi Kuši
27/05/2014 15:05
Haxhi Kuši
Me Shipken a keni pasur lidhje me toki voki?
sa pare i ndajtet me Shipken ?
Kush ua dorezoi 250 mi marka?
diška ma pakes se kjo shume
a vrajtet shok mbrapa shpines?
Selami Hajrullaga
27/05/2014 15:08
Selami Hajrullaga
mendoni kur ka ngarkue - ushtar serb te vrar shipka - haxhi apo ma von
Haxhi Kuši
27/05/2014 15:08
Haxhi Kuši
Mendoni se ham bari dhe kerkush nuk me jep informata se ška keni bere
une ty mire te bera pyetje sa ishte balanci i te vrareve sa serb e sa shqiptar,sa vetem ne teqe?
Selami Hajrullaga
27/05/2014 15:10
Selami Hajrullaga
pot dhimbet shipka u kon dora e dhjath e arkanit e ju lecka - e qelbur mbas dere
Haxhi Kuši
27/05/2014 15:10
Haxhi Kuši
A e keni vra shipken kjo me intereson?A eshte gjalle a ne varr
Pse kurvo nuk me japish pergjigje
Selami Hajrullaga
27/05/2014 15:15
Selami Hajrullaga
nji kamion me ushtar te vrare ka ngarkue e sa esht vrare veti miqt e tu ne serbi te tregojn haxhi
Haxhi Kuši
27/05/2014 15:16
Haxhi Kuši
sa shqiptar kishta te masakruar ne rahovec,ty po te djege zyza
a je ka shkruan me trunin tend apo po te meson ndonje mesues i yti o kalavesh
Pasi e dini qe nje kamion me ushtar i ka ngarkue e dini edhe per shipken a eshte gjalle!!!!!
une ty po te parashtroj pyetje njesoj sikurse ata te serbise.
a e keni hala pompen e benzines
Me šfare bisnisi je marr para luftes a ke koqe te me tregon te verteten ,?
Nuk me japish pergjigje vetem kercnon na rrofsh karucin
Selami Hajrullaga
27/05/2014 15:41
Selami Hajrullaga
ty haxhi kuqi ma shum te dhemb - serbija se vet serbet qe kan humbur per gjithmon o pampers i skaduar serb
Haxhi Kuši
27/05/2014 15:41
Haxhi Kuši
A ke bashkpunue me oficeret e serbise o qen me trego se ke me hanger karucin,dhe do i merr femit ne qafe.
Po tmu kish dhimbt serbia isha sot ne kosoven e flliqur nga fara e jote
Selami Hajrullaga
27/05/2014 15:42
Selami Hajrullaga
kur te me thithish mir te tregoj qka te interson falas
Haxhi Kuši
27/05/2014 15:43
Haxhi Kuši
a shpiuna shpiuna se ju gjithehere serbishten ne shpirt e keni pasur hajt se e sheh
Selami Hajrullaga
27/05/2014 15:47
Selami Hajrullaga
pushi - pederqino - ta qifshin serbet at nonen ne pyll midis - frances
Haxhi Kuši
27/05/2014 15:51
Haxhi Kuši
kan me ta qie ate nanen ne rahovec shoket mos ke gajle hiq se nuk ta kam borgj qe pidhi nanes tende te ma shan nanen tim.Mbaje mend ja ke me ma qie ja kam me ta qie me tan familjen,Edhe nga ketu kam mundesi me ta hek flamen o qeni serbise.
Selami Hajrullaga
27/05/2014 15:54
Selami Hajrullaga
kolevken e nones te shkerdhi une ty qen serbo prishur shqipfoles kupton haxhi
Haxhi Kuši
27/05/2014 16:00
Haxhi Kuši
Ani shaj a une ma per te shajte nuk e kam mend,veq mos harro se shajtjet qe mi bere dhe etiketimet e shohim he burr hajte tani nuk kemi nevoj me shkrue ne dy se bahet mire.
Selami Hajrullaga
27/05/2014 16:02
Selami Hajrullaga
mundersh te me thithish ti haxhi kfori euleksi edhe serbija karin mua dhe shokeve te mi - kupton kjo pun e krye moti - moti - moti
Haxhi Kuši
27/05/2014 17:11
Haxhi Kuši
Hajte se eulexi ta tregon qefin ty dhe shpiunave se e keni lodhe tere boten me dredhira.Me tradhti nuk shkohet ne parajse.E qe me ke shkrue se Blerim Kuqi ja ka thithe Ramushit shko sa ma pare tek Blerimi e mirru vesh per qet thithje se ka me te kushtue shtrejte
PO a te tregova se keta paraqiten si patriota kinse jan te flaket e kete qe mi nxene patriotat ne kurtha jam mesue nga Reshat Budalla,qe me thoshte kush eshte organizator i demostratave eshte i shtytur nga qarqet serbe mi nxene atdhetaret
Nuk deshta ty kete me ta dergue por ska dert
Selami Hajrullaga
27/05/2014 19:39
Selami Hajrullaga
ehhh - haxhi kuqi - kolevken dhe djepin te shkerdhi at nonen ku tka pjell sigurisht esht kudra serbe faren e nones te shkerdhi une tyeee
Haxhi Kuši
27/05/2014 19:56
Haxhi Kuši
Kem me ta shkerdhy e me ta barsue ate nane dhe gjenin tend te tradhetise kemi me ta que ne serbi.
Tregona sa ushtar te ušk keni vrare mbrapa shpines kur Shipka hyri ne Rahovec o qeni ate nane ta qifte ore bashkpuntor i Shipkes.Sheh Muhedini ju ja keni pergaditur Shipkes.Heee baba sheh shpirti yt i denofte e mallkofte kush ka gishte ne vrasjen tende
Haxhi Kuši
27/05/2014 20:02
Haxhi Kuši
Ka me tu qi e mu tu ladrue,ta qifshin qent luften tende ore shoiuni shipkes.Ti ore qen masi i din kodat e Arkanit i din edhe te zezat qe i keni bere popullates se Rahovecit.Une ne Fushat e Dragobilit me do shok i nxurem disa ushtar duke ik dhe i ndalem,bertitshin si shtazet nga friga qe ju kishit gjuajt ne ata,zoti ju denofte ore tradhetar,se keni gjate dhe denimin per tradheti do e paguani shume fishte.
Haxhi Kuši
27/05/2014 20:05
Haxhi Kuši
Ha qakall ha,pini e mos u ngifshit,hani tradhetar dhe shitnu para popullit si šlirimtar.Ta kisha dite qe paska pasur kaq shume tradhetar nuk i kisha lutur as intervista nuk do ti kisha leshue NATOS qe ta bombardoi shkinin,pos tju dergon per qad e qadi ua shkerdhefte faren e shkaut.Idi u sto piqke materne bre izdajnik.Ta qifsha luften dhe ate nanen e flliqet qe paska pjelle tradhetar si ti.
Haxhi Kuši
27/05/2014 20:06
Haxhi Kuši
Ka me ta qi nanen Ramush Ramboja hajte se ke me pa kush je e kush jam
28 mai
Selami Hajrullaga
28/05/2014 07:24
Selami Hajrullaga
hej more ashllok serb i vjeter - - magarac-c - te paska - fuut - karin mir ai farr - reshati ne betheen - tende te perlyeer sllave te mir-r - dites se shqiperis e piss i vjeter leckaman - sllav
28 mai
Haxhi Kuši
28/05/2014 10:29
Haxhi Kuši
Reshati ja ka qi nanen vetes bashk me ty.Leckman e Luceri i serbise ju jeni dhe shtijna nanes tende ne biren e pidhit.As Reshati as ti per mua sa qimja e karit nuk keni fakte e as deshmitar qe ja kam qi nanen ,gruan apo qe e kam vrare.E per ju me dokumente te gjalla si nga Haga edhe nga shqiptaret deshmitar.Sa shqiptar e lejuat Shipken qe ti vrasi ne teqen e sheh Mehudinit,zoti ta qifte rrenjen e piste.Kam ma se paku kater shok te rahovecit se qysh i keni vra ushtaret e juaj me kallasha mbrapa shpines,zoti ju mallkofte.Une jam ai pidhi sames qysh ja kam qi nanen shpiunave edhe tashti qai jam.Qai jam qe une e shtina naton me ja qie nanen shokeve tu sllaveve qe ta leshojne kosoven sa per pushken tende e te Reshat udbashit e Avdi Ibrahimit ma hankshit majen e mutit ,ti je i pesti qe je kundra meje ndere 6milion shqiptar.Me vjen mire qe te njoftuam se na vyne me na tregue shpiunat e tjere.
Selami Hajrullaga
28/05/2014 10:44
Selami Hajrullaga
ehhh more pirllo me dit pak biografin time ishe fuutur ala ma theth ne birucat shkerthate te serbo-francezeve djep dhe porekllon ta shkerdhie une - haxhi - kuqi
Haxhi Kuši
28/05/2014 10:46
Haxhi Kuši
Po hajde bre burr na trego se kush paske qen a per qe je ka punone ne sherbime te sigurimit e dim ne Rahovec.Na trego ška bere per kombin shqiptar pos me argumente.Po ška po done mem thene me keto fjale serbo franqeze,ška lidhje kjo sllogan e jotja.
Selami Hajrullaga
28/05/2014 11:00
Selami Hajrullaga
ehhh more gomar serb i arkanit une kom punue per shum njerz te mllej ne ish - arkani pederi i burgjeve kroate esht shkerdhye shum nga shqiptaret si tye qe ta paska fuuut - karin reshati me kodin cizma une di edhe 99 her ma shum o krastavewc i lodhur i arkanit
Haxhi Kuši
28/05/2014 11:02
Haxhi Kuši
Po trego ore magar ška din ma teper se šdo shkrim lavdrohesh duke thene di shume e nuk tregon as gje hiq ama
Selami Hajrullaga
28/05/2014 11:10
Selami Hajrullaga
zgjedh - haxhi ose thithja reshatit ose mua te tregoj qka te intereson qe nuk paske dit se arkani nuk ka pas besim as ne milloshin ojjj loop e vjeter
Haxhi Kuši
28/05/2014 11:14
Haxhi Kuši
Po pse Arkani nuk i paska besue Milloshit?Nuk jam ka ju kuptoje ama hiq je ka e mbeshtjelle
29 mai
Selami Hajrullaga
29/05/2014 08:40
Selami Hajrullaga
pse milloshi ja paska fuut karin mir ne kosov dhe koshare haxhi ju dini mir edhe gjeneralet serb mutat si ju kan pranuar humbjen e kosoves ne maj te 99 o i prishuri shqipfoles magjup - gabel i frances
29 mai
Haxhi Kuši
29/05/2014 12:55
Haxhi Kuši
Po serbet menxi kane pritur qe ta leshojne Kosoven se i keni lodhur duke shpiunue per njeri tjetrin.Serbet iken e nai pruret boten ma ju shkerdhye.
Selami Hajrullaga
29/05/2014 12:59
Selami Hajrullaga
kqyre ne faqen - time ket lesh ktijn a i besoj haxhi publik ka pranuar edhe ne serbi - llom na ka bere - u c k - ja gabel frances ne birucat franceze
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:02
Haxhi Kuši
Po timore mut ne ušk ishe vesh ne shqiperi ne vitin 1999 ne fund te marsit.Me kete deftese tregon se ju nuk keni luftue hiq
Me 19 mars 1999 e paske ndryshue deftesen ta qesi te paren ne jou tybe dhe le ta kupton populli se šenke dallavergji
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:05
Selami Hajrullaga
kemi marr kancer ose siden kurr postoj une - si ai mercenari serb - minic nebojsha - mrtvi ne argjentrin coftina serbe e frances kur postoj edhe per francezet te zhdukur me nenshtetsi serbe ka met mar infrakt o gabel i leshit kuqi
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:16
Haxhi Kuši
O genjeshtar ti na shet filozofi me dy vertetima fallco qe e paske pague more zagari shkive.Ndegjo mire;Nanin vertetim ta paska leshueFetah Bekolli qe kinse paske qen ne ušk prej dates 02.06. te vitit 1998 gjere ne vitin 19..21.1999 gjere me 19.09.1999,ciles genjeshter ti besojm rrenave tua he qe qenke dallavergji i poshter
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:22
Selami Hajrullaga
haxhi kom me qit per se gjalli ne voor me komentet te verteta klysh i arkanit une te njohi kodin tend - cizma edhe sa e sa kemi degjuar ma mir hyn ne voor ku je tuj jetue
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:30
Haxhi Kuši
Jo more pis qizmen shtija makes tende,se nuk kam lidhje me qizmet e tua.
Arkanin ti e kisha ndegjue se qysh iu kishte kercnue qiftit bashkshortor te Milloshit.Ti šenke shkerdhavur me keta shkije sepse si gjuhe te nanes e ke serbishten.
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:33
Selami Hajrullaga
po po me kodin sekret kinez o gabel 4 orr ne radiolidhje sekrete dijn edhe sherbimi shqiptar o gabel francez haxhi
trego ku esht ukshin hoti masi e ke pranicen ne franc - haxhi te sigurt behu buur
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:36
Haxhi Kuši
Po more qeni serbise,ti vete me the se ta tregoje kodin kinez e tani me kerkon mua qe ta spjegoj.!!!I quditur qenke e kali banates.Spjegoje ti pasi e dini kete kod kinez
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:37
Selami Hajrullaga
skom nejt kot une me hasan kleqken haxhi fol ku esht voor i ukshinit nuk tregoj kerkuj haxhi
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:38
Haxhi Kuši
A dini ju ta gjykoni veten e juaj ma se pari ???????A mendoni se nuk kemi fakte se kush ke qen !
Tregoma se pari kodin dhe une vorrin e Ukshinit
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:39
Selami Hajrullaga
ani zagar gabel ri ne birucat franceze qati kan met varos serbija haxhi
une jam buur haxhi nuk i haj fjalet kupton
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:40
Haxhi Kuši
Sa per serb ua kam shkerdhye nanen e serbijaqkes e ju tani e keni radhen met ju qi nanen e me ju debue nga kosova
A qenke burr ti Selami?
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:41
Selami Hajrullaga
ani coftin ju dini per qka u marru boncstill haxhi edhe serbija e daqiqit e din mir
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:41
Haxhi Kuši
A betohesh ne zot e ne femit e tu qe ma tregone vetem te verteten
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:41
Selami Hajrullaga
bonkstill haxhi leshi
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:42
Haxhi Kuši
Ja nisim si burrat me fole me pyetje e pergjigjeje e jo me kalue si miza ne mute
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:42
Selami Hajrullaga
une nuk kam dasht kur met shajt haxhi por vet ja nise ju dini qe ne rahovec ka pasur gjethmon buura haxhi mbaj fjalen
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:43
Haxhi Kuši
Per Shipken po e njifeshe mire dhe qe ja keni vrare 6 epror.Po ta besoje burr kete trimeri.Ama a keni vra ju me komandant Kleqken ushtar te ušk es mbrapa shpines?Me po ose jo
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:44
Selami Hajrullaga
u zon rob haxhi kuqi me qant ne krah edhe shkijet e hoqes se rahovecit dijn fort mirr
behu buur haxhi fol ne pytje ku esht voori i ukshinit
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:45
Haxhi Kuši
Lexoi te gjitha shkrimet dhe e sheh se cili nga ne dy ja kemi nise me shajt i pari.
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:46
Selami Hajrullaga
qysh dush haxhi kuqi une jam ne kosov e mujn qdo kush mema thith karin kupton
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:47
Haxhi Kuši
A e sheh qe ti perhere i pari shane
A je burr apo femi se une se kam mendjen me te shajte ma
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:48
Selami Hajrullaga
mos hi llugave haxhi me kleqken kom henger buk shum kupton
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:49
Haxhi Kuši
A e ke njohur njefare posteri serb te Rahovecit qe ne ploqen e betonit i kishte qite dy minahedhesa e qe quante ne shqiptaret e Rahovecit?
Me po ose jo kaq
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:50
Selami Hajrullaga
jo haxhi jam kon qeter kund kupton
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:51
Haxhi Kuši
A dmth se nuk e ke mbrojte Rahovecin kur hyri Shipka mi masakrue banoret e qytetit tend ,ku ishe me falni qe u beje pyetje
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:51
Selami Hajrullaga
te rasa haxhi jam kon buur ne qutet jo
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:52
Haxhi Kuši
Postjerin serb nuk e njihni ?
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:52
Selami Hajrullaga
shipka esht vrare kur kan dasht me hun per ne malishev kupton
jo ka pasur shum mos qet pralla haxhi shum fol shkurt
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:53
Haxhi Kuši
a eshte e vertete qe shipka eshte vrare apo ende qeni eshte gjalle
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:54
Selami Hajrullaga
dy shipkat jan vrare edhe i verteti edhe me emer fallco kupton edhe pes te mllej tjer
mos bo shum pytje haxhi kuqi
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:55
Haxhi Kuši
Pse ua parashtroje kete pyetje sepse Shipka ka qen ne rts dhe e kam pare kur ka dhene deklarata
Mire
paskeni qen tek rrasat
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:55
Selami Hajrullaga
po
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:56
Haxhi Kuši
a ju kujtohet nje shoku juaj i cili ishte plagosur ne kembe tek rrasat ky eshte na Maralia e ma vone edhe emrin e ketij ta tregoje
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:57
Selami Hajrullaga
nuk me intereson per shipkat haxhi - ju dini mir ket pun fol ne pytje konkrete
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:58
Haxhi Kuši
Ushtarin e ušk qe kishte rroke ne kembe e kam fjalen e jo per Shipken
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:58
Selami Hajrullaga
o haxhi ajo pun nuk me intereson shum kupton krejt rethin e njohi
Haxhi Kuši
29/05/2014 13:59
Haxhi Kuši
Po tek rrasat nga ju ushtaret e uškes vetem kete e kishte rrok plumi ne kembe dhe kishte mbetur arave i vetem
Selami Hajrullaga
29/05/2014 13:59
Selami Hajrullaga
tha me po dhe jo mos qet pralla haxhi
30 mai
Haxhi Kuši
30/05/2014 07:44
Haxhi Kuši
Thuaj me po ose me jo,pse paqavra paraqitesh me boo.?A e njeh si quhet ku ushtari i ušk es nga Maralia.Po ty po te djege se nuk ke qen as tek rrasat,sepse keni ik e ndoshta poshte Maralis ke qen neper ara pa arme ne dore duke ik..Kete ushtarin e Maralis e keni lan vete tek rrasat dhe nuk i keni ndihmue qe ta merrni me shpetue.Pos zoti e shpetue duke u shkarravit neper therra e ka shpetue me kembe te thyme...sa per tjera ti dine shume gjera qe ne nuk i dijkem.Ti a hajgare je ka bane
Selami Hajrullaga
30/05/2014 07:50
Selami Hajrullaga
ehhh more pirrlo - pickic e zbulova edhe enver - baraliu me nofken e luftes - balija - balija - ai koka - haxhi benja nji selam te mirr atij edhe mendimtareve te - kujtim kurti leshit haxhi
Haxhi Kuši
30/05/2014 07:54
Haxhi Kuši
Ja rrofsh leshin Enver Baraliut e Besim Baraliut,ška zbulove bre burr sen ne mend spaske,Une jam musafir ne fb e Kujtimit dhe kerkan spo e lendoje.Une pa fakte me vula nuk i shpifem kujt
Selami Hajrullaga
30/05/2014 08:03
Selami Hajrullaga
ani ani te shkerdhi une ty fakte pse ke marr nenshtetsin si - magjup dhe gabel ne franc e paraqites adthetar oj pickic e arkanit me nofken - cizma
Haxhi Kuši
30/05/2014 08:06
Haxhi Kuši
Po ška po ta shkerdhej rroten e sames bre shkavell here te zbulova qe je Balia e here qizmja ,fole shqip mos ma perzi me serbishetn se ta shkerdheje rts.
Selami Hajrullaga
30/05/2014 08:12
Selami Hajrullaga
kujtimi esht nipi - i junikut - ohhh zagar shqipfoles i keq ju dini spiunet ma te mllej jan nga rafshi i dugagjinit ohhh lesh i perlyer serbo-foles
ohhh lesh me hap telefonin tem ohhhh haxhi kuqi je si - vuk - karaxhici prosjan serb - endacat ne evrop
Haxhi Kuši
30/05/2014 08:15
Haxhi Kuši
O shkavell nuk e njoe Kujtimin as biografin sja njohe zagar mos perzi mut ka une,kurgjo sjam ka perkrahi dike se nuk me paguan kerkushi, nese me paguai e perkrahi kan te qohet kari a morre vesh,se qeshtu me shqipoviqa po duka me punue
Selami Hajrullaga
30/05/2014 08:16
Selami Hajrullaga
po fol per ukshinin buur une te bej pasanik edhe te garantoj jeten e qett ohhh buur nese je shqiptar
Haxhi Kuši
30/05/2014 08:17
Haxhi Kuši
Birdhu more mut ti tesha ne trup ske si duhet e bytha jote do me bene te pasure.
Ti shokun e luftes nuk e njeh qe e ke lane e ke tradhetue qe ta vrasin serbet tek rrasat hejjje, e po kerkon lesh ne veze.
Selami Hajrullaga
30/05/2014 08:24
Selami Hajrullaga
ani betha e pa lahme serbo folese - haxhi leh dhe vetem - leh-hhhhhhh
Haxhi Kuši
30/05/2014 08:26
Haxhi Kuši
Pse e late ushtarin nga Maralia vetem ?Qe ta vrasin serbet ?Dhe ma e rende per te ka qen se edhe te pragosur e keni pare dhe nuk i keni ndihmue qesi burrra ka Rahoveci.
Pse u ikish pyetjeve
Selami Hajrullaga
30/05/2014 08:33
Selami Hajrullaga
tha dje mir haxhi me po e jo ju jeni nji piqkic pa nder dhe pa karakter kuptove
Haxhi Kuši
30/05/2014 08:34
Haxhi Kuši
A e njeh kete shoikun tend nga Maralia,eshte sot karatisti ma i forte ne Malisheve se ta qin ate rroten e sames
Dje me te kam fole,dhe me tha se njeri nga tradhetaret je ti ore faqe zi
Qe e ke lane vetem duke mos i tregue se po ikni me qellim e ke tradhetue qe ta vrasin.
Selami Hajrullaga
30/05/2014 08:37
Selami Hajrullaga
ohhh ma puth mua gugjen e karit qdo kush ne kosov o lesh kuptove haxhi kuqi
thuja let vjen une jam ne kosov dhe rahovec ohh qen i keq serb
Haxhi Kuši
30/05/2014 08:38
Haxhi Kuši
ška kupton e te hifte kugja ne goje.Ty edhe ky i Maralis me ta puthe gugjen e ke keshtu fjalen
Selami Hajrullaga
30/05/2014 08:39
Selami Hajrullaga
ju dini ma mir se une maralin o klysh serb une 100 shok kom atje porrlla serbe e ftohur haxhi - kuqi
i di edhe tremat e - maralis edhe - spiunat e maralis - ohhhh lesh i cofur - coftin plakushe
Haxhi Kuši
30/05/2014 08:43
Haxhi Kuši
Ti nga serbet ke mesim e shkolle qe ti shpifesh njeriut pa e njohur me fjalen ti je klysh i serbise.A keto shpifje kan me ta qare gojen dhe barkun o zagari OZNES,Ku te kam zbulue.Kur na tregove se ti ke fakte qe ke ndegjue Arkanin duke iu kercnue Milloshit qe ti zbaton kodet kineze.Tjeter pasi shume here me beni pyetje ku gjindet varri I Ukshin Hotit ,ti edhe vorrin e te ndjerit ja din i sigurt jam mijera here.Ta shkerdhefshin nanen Maralia mos ha mut ka Maralia se ne Marali kurr nuk ka pasur shpiuna.Qite nja nese po i dike o rrenci pulave.
Haxhi Kuši
30/05/2014 08:44
Haxhi Kuši
Pergaditu e pergjigjmi ngadale mos i bote pa me tregue me rend ,se nuk te besoj pa mi qite emrat
Selami Hajrullaga
30/05/2014 08:46
Selami Hajrullaga
hajde thithma mua - ose atij reshatit keni ket analiz -haxhi zgjedh - vet - vet - kon - dush
30 mai
Haxhi Kuši
30/05/2014 15:03
Haxhi Kuši
Po hiq nuk ke dallim nga Reshati se qasi berllogu serb keni qen dhe jeni mbetur pisa e gjere ku dot ju shkone e dini edhe ju vete.
Selami Hajrullaga
30/05/2014 15:05
Selami Hajrullaga
ohh thithesd fol kujna dush me ja thith te tregoj qka duash edhe ne publik ohhh haxhi llesh - kuqi
Haxhi Kuši
30/05/2014 15:07
Haxhi Kuši
Lesh ziu jam e lesh kuqi e kuqalosh i serbise ti je vete pasha karin e Skenderit.
Ti kur nuk ma perkujton shokun e luftes qe e ke tradhetue,ja thithesh magarit e mua nuk te lejoj se ma filiqish.
Selami Hajrullaga
30/05/2014 15:09
Selami Hajrullaga
ehhh more pirllo - mendoni ju qe i kom frik une blerim muutit nji gatim jeni rrobt e shpis ju shkerthye une rahovecjani - beni ket - publik haxhi
Haxhi Kuši
30/05/2014 15:14
Haxhi Kuši
Ja hanksh karin Blerim Kuqit o qeni i serbise
Sa te muti Blerimit nuk ka koqe me ju afrue
Selami Hajrullaga
30/05/2014 15:17
Selami Hajrullaga
po po nji brumm jeni haxhi nga suhareka
Haxhi Kuši
30/05/2014 15:19
Haxhi Kuši
I vetmi popull ne Kosove qe ja ka kethye pushken si duhet shkaut jane suharekasit djemt e arberit.Rahoveci na ka tradhetue se gjuhen e nanes e keni pas perhere serbishten kaq nese je burr dhe e pranone te verteten e hidhur
Selami Hajrullaga
30/05/2014 15:22
Selami Hajrullaga
ehhh more pirllo e dini nji spiun me nofken beg - beg esht kon kentar i mir - haxhi knojke qysh e kom vet ne pytjet ky spiun nga ana jon esht
Haxhi Kuši
30/05/2014 15:23
Haxhi Kuši
Hajde na trego me emra shpiuna siq me tregove se ne Marali i njeh spiunat e serbise ,a kan emra apo ja fute qashtu se koti.
Selami Hajrullaga
30/05/2014 15:25
Selami Hajrullaga
ehhh more pirllo jemi mar vesh po ti je nji qen i qelbur serbo-gabel mendon me nxjer naj send kurr me thithish mir e mir te tregoj haxhi
Haxhi Kuši
30/05/2014 15:26
Haxhi Kuši
Po ti me qen atdhetar shqiptar i tregon shpiunat,por ti lehish si zagar e nuk dine sa nje magar
Nga kush tani te ka rroke shkula?
3 juin
Selami Hajrullaga
03/06/2014 01:59
Selami Hajrullaga
cizma - kush esht ju dini ket spiun serbo-arkanist
3 juin
Haxhi Kuši
03/06/2014 10:17
Haxhi Kuši
Qizma ;,mbasi jeni ne dituri ne trego se ma lodhe karin de.A me tregon ušk a ka bashkpunue me policin serbe ?Ti i njihshe shume mire dy Shipka,une nja.Ti i kishe ndegjue Arkanin me Milloshin duke bisedue ,kur Arkani iu ka kercnue nese nuk ja qon kodin konez ke me likvidue Milloshin e Miren.Hej o dosti jem o drugar,krejt shqiptaret kan bashkpunue me serb ,hala mbajn qasi shoqenie se pa serb skan si me jetue,bisnisi ju hup.Po ata ashiqare kan bashkpunue e po bashkpunojne dhe kerkush as qe guxon mi than se i kan koqet sa te magarit.Ti mesiguri e dini se ku eshte Shipka,dhe hajt me trego se ku eshte dhe ma dergo nr e telefoni e sheh bota se kush keni qen tane ušk eja!!!A mendon se hane tane njerezia bari.A e din p magara se šdo ushtri kundershtare bejne marveshje kur dojne me ba sulme?Keto jane norma dhe ligje qe me masakrue njerez ne dyja palet..Ne lufte nuk i marrin ata qe kan marr vesh qellimin e luftes,dhe ose e vrasin ose e etiketojne shpiun dhe e detyrojne me debue nga vendi.
Selami Hajrullaga
03/06/2014 10:38
Selami Hajrullaga
haxhi - kur te - me thithesh mir si fshinsa e prollimit serbo-sllav - te tregoj qka duash reth
3 juin
Haxhi Kuši
03/06/2014 15:48
Haxhi Kuši
A je hala ne sherbim te serbise,ALLAHU eshte njer dhe zot tjeter nuk ke o njeri shpefes.Bjerit pishman sa je ende ne jete se nga Gjehenemi nuk ke shpetim.
Selami Hajrullaga
03/06/2014 18:22
Selami Hajrullaga
doni tju tregoj kodin apo spiunut - fol
4 juin
Haxhi Kuši
04/06/2014 00:47
Haxhi Kuši
Tregoje se ka dite qe u presim me plote padurim,dhe spiunat e Maralise nese ja dini emrat.Po tutesh mesiguri nga udbashet.Zoti te shperblefte aq sa ke vlere.
6 juin
Haxhi Kuši
06/06/2014 18:20
Haxhi Kuši
ška i tha Arkani Milloshit ne telefon ne zonen e Pashtrikut?Ti dine shume gjera qe ne nuk jemi ende ne dijeni?
Pershendetje dhe urime me nje kenge qe titullohet;"Moj Kosove mos thua se mbarova".
Selami Hajrullaga
06/06/2014 19:13
Selami Hajrullaga
po shum i vogel je bre haxhi nese jeni kupton si bubreci i suharekes ne thathesit te muajit gusht pra
7 juin
Haxhi Kuši
07/06/2014 00:32
Haxhi Kuši
pse bubrreci?A e sheh njani paska qen me LDK eu po qeshtu bre burr Arkanat e kane marr ne dore shqiptarhanen.Rahovecjanet a jane ka shkojne ne shkolla me mesue gjuhen shqipe apo serbishten.Merkeli e perkrahe LDK a pot vjen qudi.A ka serb ne Rahovec ?Ko su dve shipke?Njani ka qen Millan Shipka komandir i policise ne suhareke,e tjetri si quhet ,pasi me pate thene se dy shipkat jane vrare ne Rahovec?Po bejme muhabet mos ja kaj nanen.Mos u frigo se kerkujna si tregoje.Por po shifesh se je trim dhe nuk ta nin per njeri te gjalle.
7 juin
Selami Hajrullaga
07/06/2014 05:31
Selami Hajrullaga
po qaji qe esht kon komandir oh haxhi lesh kuqi per qetrin veteni ne serbi te
7 juin
Haxhi Kuši
07/06/2014 23:52
Haxhi Kuši
Nuk koke burr hiq per bese.Burri si hane fjalet bre dost.Ti vete me ke thene se dy shipkat jane vra ne Rahovec,por spo di ma teper ška me te thene.
8 juin
Selami Hajrullaga
08/06/2014 08:04
Selami Hajrullaga
nda behu buur ndaq jo send nuk dini haxhi - kuqi
Haxhi Kuši
08/06/2014 10:40
Haxhi Kuši
Po ti nese dine send pse nuk me tregon o burri dheut ?Fetah Rudin Hoxhen e njeh mire,apo ta kishte leshue nje verteteim qe kishe qen pjestar i ušk es?Ky ta kishte shkrue kinse ke qen i kyqur ne ušk prej;02.06.1998 gjere me vitin 19.09.1999,Mos ke bere dallavere najsend ?
Selami Hajrullaga
08/06/2014 11:44
Selami Hajrullaga
pirrlu o muuti i leshit
8 juin
Haxhi Kuši
08/06/2014 23:02
Haxhi Kuši
Ta prllaft Fatahu qe e ke mashtrue bre qen i shkines.
9 juin
Selami Hajrullaga
09/06/2014 02:04
Selami Hajrullaga
vetem kur me thithesh mir keni - haxhi lesh kuqi edhe kodin edhe spiunin e maralis se jan ne gjum
9 juin
Haxhi Kuši
09/06/2014 09:40
Haxhi Kuši
Selami o zotni,hajde ma trego shpiunin e Maralis e une kam me ti tregue shpiunat e Rahovecit.Ti nje une ty ti tregoje tri.spiuna.Po ti vetem mu krenue me duket.Po pse e flliqish ate goje kur ma thithish.A mos je peder bre njeri,se do vjet kogja i ke marre per ty me kesi fjalori.A ke femi more?A ti lexojne shkrimet e tua?Ti lexojne por spaske karakter hiq ama.

Selami Hajrullaga
po ti mundesh te me tregon mua - ipffff mos leh - haxhi kuqi -
Haxhi Kuši
09/06/2014 11:25
Haxhi Kuši
As femija dy vjeqar si ka keto mendet e tua o Selami.....
Vu : 9 juin

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Selami Hajrullaga,dialog
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: