AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Lutfi Haziri,dialog

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Lutfi Haziri,dialog   Mar 24 Juin - 5:44

Conversation dÚmarrÚe 17 dÚcembre 2013
Haxhi Kuši
17/12/2013 13:54
Haxhi Kuši
Zotri Lutfi Haziri,se pari ju pershendesim shume.Por kam nje pyetje te sinqerte per juve;Si u vra komandant "Rrebeli"Muhamet Xhemajli? me 12.07.2005 ne rrugen qerkore ne Gjilan ?Ky atentat u be pasi e perfundoi mbledhjen me KFORIN amerikan.Dy kerre ja kishin bllokue rrugen dhe e kishin likvidue.Kush dhe pse e vrajten?Lajmet serbe te ores 19 e 30 minuta lajmrohet se u vra ky ,ndersa vrasja u kry ne oren 21 e 10 minutave.
Pershendetje
18 dÚcembre 2013
Haxhi Kuši
18/12/2013 22:48
Haxhi Kuši
Zotri Lutfi Haziri pershendetje;
Deshiroj tju pyesi per vrasjen e komandantit "Rrebelit"Muhamet Xhemajlit mbase luftes,me 12.07 2005.Si ishte puna e ketij atdhetarit qe te vritet ne qender te Gjilanit?A dihen vrastaret i nderuar ?
Pershendetje
20 dÚcembre 2013
Lutfi Haziri
20/12/2013 14:04
Lutfi Haziri
I nderuri Haxhi,Ju falemnderit per interesimin.Une nuk kam njoftime lidhur me kete vrasje sikurse nuk kam njoftime as per vrasjen e Feriz llovces(kusheri im)dhe njeri nga komandantet e UCPMB.
Besoj qe drejtesia do te vendoset ne Vend me zbardhen e ketyre vrasjeve te renda!
Haxhi Kuši
20/12/2013 14:55
Haxhi Kuši
Po zotri Lutfiu ju kuptoj plotesishte,por as une nuk i kam njohur fare keta emra.Por kur ndegjon njeriu se luftetaret i vrasin,disi edhe une po ndihem i ndrydhue dhe po e perjtoi se gjalli vdekjen e ketyre ,te kusheririt tend dhe komandant Rrebelit.Nuk kishte me qen e keqe qe ti nxisni ata qe kan nuhatje per ti zbulue vrastaret se nese keshtu do vazhdojm,nje dite edhe neve me te njejten menyre do na vrasin neve dhe femijet tan.Mos ta leni per nje dite tjeter zbulimin e krimineleve.Kur te vdesim ne nuk na vyne ne varre qitja e drejtesise.Eh more zotri Lutfiu,a e ke pas njohur te ndjerin Kajtaz Rrecajn.E kam te inqizuar dhe tere hsitorin e punes ma ka tregue0Kam inqizime se paku nja 50 ore te tera nja dhjete kasata ka 90 minuta.Nuk besoje qe as me te ndjerin Ibrahim qe ja ka zbrazur se ška ka ne zemer.Mu ka lutur qe pas vdekjes me ja qite,por spo di a eshte koha e duhur.Eu bre burr po i tere mundi im qe kontribova per kosove si para luftes si gjate luftes me shkoi si shurra e pules dhe te gjitha meritat mi vodhen ...Nuk po ju lodhi ju pershendesi sinqerishte Haxhi Latif Kuši
16 juin
Haxhi Kuši
16/06/2014 04:09
Haxhi Kuši
Pershendetje zotri Lutfiu,a e keni lexue se ška ka shkrue ky zagari i serbise qe dhendrri i ketij bashk me motren e tij kan qen ne udbe si sherbetor Mehe Uka udbash.Ja ška ka shkrue per ju:Pershendetje nga Haxhiu
http://www.kosova-sot.info/opinione/po-i-coj-fjale-dy-kopilave-te-titos-isa-mustafes-dhe-lutfi-hazirit

KosovaSot
www.kosova-sot.info
DitŰ mŰ parŰ, nostalgjikŰt e satrapit Josip Broz Tito dhe bashkŰpunŰtorŰt mŰ tŰ ngushtŰ tŰ kryetradhŰtarit tŰ kombit, kontrabandistit dhe burrit tŰ shkinŰs, Rrahman Morina, Isa Mustafa dhe Lutfi Haziri, ofenduan shumŰ rŰndŰ, zhurianŰt, ushtarŰt e UshtrisŰ ălirimtare tŰ KosovŰs (UăK-sŰ). I pari, Isaů
Haxhi Kuši
16/06/2014 04:21
Haxhi Kuši
Zotri Luta,e kam te inqizuar Uken ne telefon qe kisha biseda para se ta vrisnin kriminelet.E kam edhe Bujar Dugollin,e kam edhe Mark Krasniqi, e kam edhe Kajtaz Rrecen dhjeta ore.Perkrahesi ma i madhe qe qante per Rugoven ka qen Kajtaz Rrecaj dhe rastesishte e pata shajte ja nisi me qajt,por shpejte i thash se te provova sa e doni dhe mu lute qe mos te them keq per te ,para se te vdesi Rugova ka qen kjo.Kam edhe me shume komandanta te ušk es inqizime.Kajtazi i nderuar ma ka tregue tere historin e LDK qe nga formimi i saj e gjere tek pajtimet e gjaqeve,pse dhe kush i organizoj ato dhe per šfare qellimi.
Nuk po ju lodhi naten e mire
Haxhiu
Choisissez un autocollant ou une Úmotic˘ne
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Lutfi Haziri,dialog
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: