AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Edi Rames leter

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Edi Rames leter   Mar 24 Juin - 5:48

Conversation démarrée mercredi
Haxhi Kuçi
18/06/2014 14:22
Haxhi Kuçi
Zotri Kyreminister,çfaroje kete banden e krimeve sa nuk kane nderhyre nderkombetaret dhe me coptue copa copa shqiperin.Kerkoni nga OKB eja ndime ne forcat komando sa ma pare se me policin qe e posedoni,kane frige nga ndonje hakmarrje e dije mire kete pune.Kete berllogehane e beri Saloja me qellime ogurezije,qe bota te njoftohet se shqiperia eshte nje vend i kultivimit te bimeve narkotike.Po te me ndogjoni mua ja kishit bere keshtu,dhe ne çdo rruge te shqiperise kisha qite postblloqe duke kontrollue njerezit qe tua konfiskoni armet.Pas disa muajve pa hezitim çdo shtepi e oborr ta kontrolloni qe tua konfiskoni armet,nderyshe ka mundesi qe te niset ndonje kryengritje.Ne çdo pikpamje do jem ndihmes i juaji Haxhi.Sinqerishte e burrerisht nga Haxhi Kuçi,pa dredhira
Haxhi Kuçi
18/06/2014 14:30
Haxhi Kuçi
Edhe nje fjale;Atyre qu u dalin para me arme,pergjigjenju pa meshire,se po beret me mirekuptim,shqiptari behet qateherit time duke mendue se u dorezuat.Kamerat duhet inqizuar qe sala mos te kete argumente ne OKB,jepnu oltimatum ,nese u pergjigjen me arme futnjau si hitlerit.mos e nxini si shaka,se e kane ndermend tju shtine ne kurthe.Pa inqizime e pergaditje perofesionale jo ju kisha preferuar.
vendredi
Haxhi Kuçi
20/06/2014 15:47
Haxhi Kuçi
https://www.youtube.com/watch?v=q5cFwV3wj1s
Lire la vidéo
Ambasada e kosoves ne France (paris ) /l' Embassy of Kosovo in France (paris)
www.youtube.com
l' Embassy of Kosovo in France (paris) ambasada kosoves ne France paris ambassade kosovo amsasadori ambassadeur du politique politika thaçi rugova prishtina ...
Choisissez un autocollant ou une émoticône

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Edi Rames leter
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: