AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Gani Kukaj,dialog

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Gani Kukaj,dialog   Mar 24 Juin - 5:51

Conversation dÚmarrÚe 10 novembre 2013
Gani Kukaj
10/11/2013 11:03
Gani Kukaj
A jeni ju nga Suhareka ,qwe keni banu bashk me Hasan dhe sokol elshanin.
Haxhi Kuši
10/11/2013 11:09
Haxhi Kuši
Po Gani shoku,une jam vete Haxhi Kuši
he permes djalit te juaj dhe juve e gjeta Bajrush Ahmetin
Mu tani e pash qe me kishe shkrue ,se qel e la fb
Hasani sme kujtohet,a Refki Berishen qe ka fjete me mua ne nje krevet po.Juve,Arifi,Bajrushi,Bajrami, Sokoli.
18 dÚcembre 2013
Gani Kukaj
18/12/2013 12:37
Gani Kukaj
pershendetje, si je haxhi kuqi
Haxhi Kuši
18/12/2013 12:38
Haxhi Kuši
Pershendetje edhe per ju Geni Kukaj,si jeni ore shoku i moqem?
Gani Kukaj
18/12/2013 12:39
Gani Kukaj
Po mire jemi tew gjith,Per hasan kabashin te kam pyt ma heret ka qen ne fak. ekonomik
Haxhi Kuši
18/12/2013 12:39
Haxhi Kuši
Per bese nuk me bjen ndermend ,me beso.
Gani Kukaj
18/12/2013 12:40
Gani Kukaj
po Refkiu ku gjindet
Haxhi Kuši
18/12/2013 12:40
Haxhi Kuši
Para luftes ka qen ne angli,e tani nuk di gje.
Gani Kukaj
18/12/2013 12:41
Gani Kukaj
ti si je me shendet e familjen si i ke
Haxhi Kuši
18/12/2013 12:41
Haxhi Kuši
Mire prej zotit gjere ketu.
Por ju a jeni tue punue
Gani Kukaj
18/12/2013 12:42
Gani Kukaj
me pune si po kalon , e me qka po merresh, se e kam pa do promovime te librave qe i kishe bere
Haxhi Kuši
18/12/2013 12:43
Haxhi Kuši
Po e kam pasur firmen time te ndertimtarise
Promovimin e librit e kam pasur ne vitin 1997
Gani Kukaj
18/12/2013 12:45
Gani Kukaj
Po Sokol Elshani si i ka punet, motren e kas pas ne Fak. Juridik , i ka pas floket e gjata shume
Haxhi Kuši
18/12/2013 12:47
Haxhi Kuši
Sokolin nuk e kam pare moti,vellau im e kish pare para disa muajve dhe me kish que te fala,Ashtu ka qen Gani.A mos eshte ai Kabashi Bajram Kabashi o gani ka qen ne matematike me Demen.
Gani Kukaj
18/12/2013 12:49
Gani Kukaj
Po me kujtohet Bajrami pop Hasani u kan ne fak. Ekonomik, do flok te sarihta i ka pas
Haxhi Kuši
18/12/2013 12:49
Haxhi Kuši
Jo ky qe nuk me kujtohet.
A ka qen ne dhomen tone?Nuk e di.
Gani Kukaj
18/12/2013 12:52
Gani Kukaj
Po io Suharekas ka qen ma shum ka nejt me Sokolin, me Ty dhe Refkin
Haxhi Kuši
18/12/2013 12:53
Haxhi Kuši
Ma paska shlye traka,nuk me kujtohet,me pa ndoshta me kujtohet.
Gani Kukaj
18/12/2013 12:55
Gani Kukaj
ok shyqy si jeni mire se jam ne pune e me erdhen do pale. te fala andej shokve te ty e ter gjith shqiptarve ne mergim. kur te vish ne Kosove e ke adresen e me lajmro se deshiroi te takohem me shok te vjeter.
Haxhi Kuši
18/12/2013 12:56
Haxhi Kuši
Falimenderit shoku Gani qe gjetet pakes kohe qe te bisedojm,edhe juve te fala shume dhe shoqerise ne pergjithesi.
31 dÚcembre 2013
Gani Kukaj
31/12/2013 22:15
Gani Kukaj
Shendet e suksese ne vitin e ri ju uroi te keni ne familjen tuaj.
Haxhi Kuši
31/12/2013 22:16
Haxhi Kuši
Edhe per ju dhe tere familjes se ngushte ju urojm kete vit te ri me shume suksese ,cimeri im
28 janvier
Haxhi Kuši
28/01/2014 15:03
Haxhi Kuši
https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1622191_841826469176730_2042994633_n.jpg
1622191_841826469176730_2042994633_n.jpg
scontent-a.xx.fbcdn.net
vendredi
Haxhi Kuši
20/06/2014 15:49
Haxhi Kuši
https://www.youtube.com/watch?v=q5cFwV3wj1s
Lire la vidÚo
Ambasada e kosoves ne France (paris ) /l' Embassy of Kosovo in France (paris)
www.youtube.com
l' Embassy of Kosovo in France (paris) ambasada kosoves ne France paris ambassade kosovo amsasadori ambassadeur du politique politika thaši rugova prishtina ...
Choisissez un autocollant ou une Úmotic˘ne

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Gani Kukaj,dialog
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: