AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 EngjŰlli Koliqi Dardanoilir,dialog

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: EngjŰlli Koliqi Dardanoilir,dialog   Mar 24 Juin - 5:53

Conversation dÚmarrÚe 2 novembre 2013
Haxhi Kuši
02/11/2013 10:06
Haxhi Kuši
http://oi38.tinypic.com/2v835l1.jpg
2v835l1.jpg
oi38.tinypic.com
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
02/11/2013 10:14
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
shume flm o Miki mire!!!
Haxhi Kuši
02/11/2013 10:15
Haxhi Kuši
Ore mik Reshat Badallaj keti flliqesira mundohet mua te mi hedhe,por edhe me fakte ai kundershton.Ky qen dhenderr e ka Mehe Uken dhe e bane heroje udbashin
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
02/11/2013 10:16
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
o Mik, si shme shqipatre ma
po ishalla behet mire ndoj here
Haxhi Kuši
02/11/2013 10:18
Haxhi Kuši
per bese edhe une kam thene si ju keshtu,por e mira qe po shihet ne mengjez.Kerkush nuk e thote nje fjale qe une i pata nis demostratat e 11 marsit te vitit 1981,dhe thone su ba nami nese i ke nis dhe po me turren nese i ke nis a po don mu krahasue me Adem Jasharin keshtu me kete sllogan te serbise
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
02/11/2013 10:19
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
ehehehehee, jemi n'udhekryq interesesh o Mik
i sheh potezat e Hashim Thašit me Serbine?!
Haxhi Kuši
02/11/2013 10:22
Haxhi Kuši
rganizimi i demostratave dhe i luftes po del qe serbia i ka fillue me qellim qe bota te na merr per te poshter si qenje jo njerezore.Keshtu lufte šlirimtare shqiptaret banen qe nga ramja e Teutes e edhe sot.E neser ška do perjetoim po shihet,dhe nuk do kallauz.Me tradhetar perhere ne lufte
Haxhi Kuši
02/11/2013 10:22
Haxhi Kuši
organizimi
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
02/11/2013 10:23
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
ehehehe, Zoti e bafte mire!!!
megjithate besoj se nje here do te bohet nje Shqiperi e forte - formule e paqes ballkanike
fale shenjteriumit dhe kontributit te madh per boten dhe njerezimin te shenjterve daerdano-ilire
Haxhi Kuši
02/11/2013 10:29
Haxhi Kuši
zoti,po,por ky na dhuroi mendjen dhe zgjidhe rrugen te tradhetise ose te lirise.Bashkimi nuk bahet me zagaret e serbise!ška ta merr mendja albin kurti po te ishte aq atdhetar a kishte mujt mu kan kryetar i unionit studentor ne kohen e Milloshit dhe me leshue gjalle kundershtarin e tyre nga burgu.Albini ka qen person politike i ušk ,zevendes i Demaqit.Demaqi me mikrofon mes prishtines ,i shante serbet dhe nuk e burgosen as nuk e vrajten e popullin e debuan ndere syt e tij.Me kesi slloganesh ishalla bahet mire.Por pse po mekemben atdhetaret kjo po me djege se tek e fundit ška do le te bahet,por mos te piskasin nese do u vjen ma e keqja.Sepse shqiptaret kur e shohin zorin po te hijshin ne koqe e menihere si po u lirojshin po te thojshin ta qifsha nanen
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
02/11/2013 10:34
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
ehehehe, medet, keshtu asht
dola mik, se po me presin jashte ca miq te ardhur nga Italia
flasim rregullisht, se kemi mjjaft ška te flasim
Haxhi Kuši
02/11/2013 10:36
Haxhi Kuši
Ndegjohemi si jo
3 novembre 2013
Haxhi Kuši
03/11/2013 10:48
Haxhi Kuši
Zotri Engjell si po ja kalonit ne kete dite te dielle?Me falni,qe ua beje nje pyetje a mos keni punue ne gjermani ne ambasade para dy a tri dekadave?Sinqerisht u pershendesi
Per ne Shtutgard e kam fjalen.
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
03/11/2013 10:57
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
joooooooo, une nga ai regjim kam qene i persekutuar, s'kam pase shans me punue ne ambasade...
ika ne votime
Haxhi Kuši
03/11/2013 10:59
Haxhi Kuši
Nje emer si i juai mu ka mbeshtjell,por sidoqofte me falni,qe u shqetsova.Pa keqkuptim e pata kete pyetje.
Haxhi Kuši
03/11/2013 12:39
Haxhi Kuši
Votoni se do e ndryshoni gjendjen siq e ndryshuat qe 2000 vjet!
3 novembre 2013
Haxhi Kuši
03/11/2013 19:25
Haxhi Kuši
Dhendrri i dhendrrit tim eshte deputet ne parlam. e fr.Para ca diteve me tha se eshte ka pergaditet l. e 3 teB. dhe ne vitin 2017 kjo do te ndodhi.Ky po pergaditet te emigroi me shoqeri dihet me kan.Dhe ne Dardani dihet sikurse ne kohen e Pjeter Budit....
Nese me ke kuptue mire me vjen,dhe ma mire na bjen te mirremi me poezit e tua,.,
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
03/11/2013 19:57
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
Z. Haxhi, me fal vete,m edhe pak min, se me erdhen mysafire e jam vetem ne shtepi
sa t'i percjell
Haxhi Kuši
03/11/2013 19:58
Haxhi Kuši
Nuk ka problem zotri percilli si ma se miri.
5 novembre 2013
Haxhi Kuši
05/11/2013 17:28
Haxhi Kuši
Tungjatejeta zotri Engjell,si jeni me shendet ne keto momente?
Haxhi Kuši
05/11/2013 17:34
Haxhi Kuši
Ju lutem a e keni ne shoqerin e juaj?
ina Tina
Tina tina
https://www.facebook.com/tina.tina.359?fref=ts
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
05/11/2013 20:27
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
njatjerta Z. Haxhi
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
05/11/2013 20:37
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
jo, s'e paskam ne miqesi ne fb
as nuk e njoh kush eshte
Haxhi Kuši
05/11/2013 20:45
Haxhi Kuši
flm shume
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
05/11/2013 20:49
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
po si jeni o Z. Haxhi?
e gjithe familja?
Haxhi Kuši
05/11/2013 20:50
Haxhi Kuši
Mire jemi flm shume.Po ju si jeni o dosti im?
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
05/11/2013 20:51
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir
mire, flm
gezohem :)mire qofshi gjithmone!!!
Haxhi Kuši
05/11/2013 20:52
Haxhi Kuši
Njashtu edhe ju me gezime e lumturi per jete
7 novembre 2013
Haxhi Kuši
07/11/2013 01:59
Haxhi Kuši
https://www.facebook.com/GAZETAVOTRA/posts/389426911189257?comment_id=2030099&offset=0&total_comments=6&notif_t=share_reply
10 novembre 2013
Haxhi Kuši
10/11/2013 20:44
Haxhi Kuši
Ja letren qe mu pergjegj Refki Reshitaj i nderuari Engjell,po i ndryshoin shqiptaret fjalet.
Refki Reshitaj 8 novembre 17:12
pershendetje I nderuari Haxhi...
Po, me kujtihen te gjitha ato qe i permende, edhe promovimi, edhe personat kush ishin aty, edhe salloni yt...krejt.
Edhe une jam shume i zhgenjyer me disa gjera ketu dhe me ta thene te drejten nuk po me intereson me asgje....
Te kerkoj falje, por keshtu jam...Nuk dua te merrem ma me punet e askujt, por me ato te mijat....Edhe une kam be mjaft, por sot askush nuk ia din askujt, pos nese ka ndonje interes

Refki Reshitaj 8 novembre 17:15
Te pershendes dhe gjithe te mirat !
15 novembre 2013
Haxhi Kuši
15/11/2013 15:13
Haxhi Kuši
Njen sin Zoran je do oktobra ili novembra 1998. vozio autobus na liniji Prizren-Beograd.
Jednom je Zorana ôkidnapovao onaj Fatmir Limaj koji je bio u Haguö. Kada su počeli da
ga tuku njegovi ljudi, Fatmir ga je prepoznao i naredio da ga puste ali mu je rekao da ne
sme viÜe da vozi autobus i da sledeći put mogu da se sretnu samo preko niÜana. Tada je
Zoran prestao da vozi autobus.
http://www.hlc-rdc.org/images/stories/pdf/sudjenje_za_ratne_zlocine/srbija/Mitrovic_Radoslav_i_dr/slucaj_suva_reka.pdf
Fatmir Lima e paska zan rob Zoranin dhe e paska lirue
vendredi
Haxhi Kuši
20/06/2014 15:51
Haxhi Kuši
https://www.youtube.com/watch?v=q5cFwV3wj1s
Lire la vidÚo
Ambasada e kosoves ne France (paris ) /l' Embassy of Kosovo in France (paris)
www.youtube.com
l' Embassy of Kosovo in France (paris) ambasada kosoves ne France paris ambassade kosovo amsasadori ambassadeur du politique politika thaši rugova prishtina ...
Vu : ven 15:53
Choisissez un autocollant ou une Úmotic˘ne

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
EngjŰlli Koliqi Dardanoilir,dialog
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: