AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bejtullah Tahiri,paska qen kujdestar i Hydajetit me 1 prill

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bejtullah Tahiri,paska qen kujdestar i Hydajetit me 1 prill    Mar 24 Juin - 7:09

Conversation démarrée dimanche
Haxhi Kuçi
22/06/2014 15:39
Haxhi Kuçi
Zotri i nderuari Bejtullah Tahiri,ju lutemi deshta tju parashtroja nje pyetje lidhur me demostratat e 11 marsit te vitit 1981;A keni qen prezent kete dite te demostratave ?A e njifni cilit student i qelloi qimja ne gjelle?Cilet studenta i kishte ftue ish drejtori i menzes Shefki Stublla ne biseda informative ?Sa student kishte ne aot qaste ne menzen e studenteve ?Dhe ju lutemi ne cilen ane te menzes u nisen demostratat ?,Besojm se do te na pergjigjeni sado pakes....................Sinqerishte Haxhi Kuçi.
dimanche
Bejtullah Tahiri
22/06/2014 23:05
Bejtullah Tahiri
I nderuar Haxhi, une me 11 mars nuk kam qene fare ne menz dhe as ne demonstrate ate dite. Une kam qene ne demonstrate me 1 prill dhe ate afer dhe kujdestar i hydajet hysenit i cili ate dite ka qene hero. te pershendes dhe te uroj nje nate te qete.
Haxhi Kuçi
22/06/2014 23:08
Haxhi Kuçi
Kaq me nevoitej,sepse shume individ po shkruajne se demostratat e 11 marsit i kemi organizue.Kurse e verteta qendrone ne ate se une i pata nisur pa kurrefare organizimi,pos si shkak i qimes qe me qelloi ne gjelle,kam edhe deshmitar,por mjetet e informimit nuk qajne koken per nje te vertete te hidhure.Ju pershendesi
Bejtullah Tahiri
22/06/2014 23:13
Bejtullah Tahiri
ndoshta me keni ngatrruar me emrin e deshmorit te kombit Abdullah Tahiri i cili ate dite ka qene njeri prej nismetareve. Ndersa ate qe po thuani ju duhet te dilni me shkrim dhe me deshmitare e ta pershkruani detalisht sepse ajo ngjarje ka qene nisma e demonstratave te lavdishme. te pershendes
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bejtullah Tahiri,paska qen kujdestar i Hydajetit me 1 prill
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: