AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Fatmir Limes i bashkangjiten keta;

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fatmir Limes i bashkangjiten keta;   Dim 29 Juin - 8:09

Partisė sė Fatmir Limajt dhe Jakup Krasniqit, pritet qė t’i bashkohen edhe disa deputetė tė PDK’sė. Largimi i kėtyre figurave me ndikim pritet ta dėmtojė rėndė partinė mė tė madhe nė vend, PDK’nė.
Ish-ministri i transportit ėshtė publikisht tė martėn ka deklaruar se nuk ėshtė mė pjesė e PDK’sė dhe se do ta formojė njė parti tė re, me tė cilėn do tė marrė pjesė nė zgjedhjet nacionale qė do tė mbahen kėtė vit.
Haxho Shala, Hydajet Hyseni, Justina Shiroka-Pula, Nait Hasani, Flora Brovina, janė emrat e deputetėve qė lakohen se do t’i bashkėngjiten partisė sė Limajt e Krasniqit.
Deputeti Haxhi Shala, e ka konfirmuar pėr “Zėrin” se tashmė ėshtė pjesė e ekipit tė Limajt dhe nė kėtė mėnyrė i ka thėnė lamtumirė grupit parlamentar tė PDK’sė./Zėrihttp://www.lajmeonline.eu/limaj-termet-ne-pdk-ja-cilet-deputet-i-bashkohen/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Fatmir Limes i bashkangjiten keta;
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: