AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Patrio,herios

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Patrio,herios   Mer 2 Juil - 2:43

Patrios


Enver Bajraliu Eeee Ti mike Ariana Merlaku, tani para sabahi, ja fute kot, sė koti. Po, kėtė tė gjithė ne po e dijmė. Dhe, sikur ne tė kishim nji shtet tė mirfillt shqiptar, qė do tė kishte kushte tė mira materiale dhe organizimin e mirfillt shtetror, ku ministritė e shumta tė qeverisė do tė kryeshin punet e veta, dhe tė interesoheshin pėr shqiptaret nė diaspor, atėher kėta tė ri shqiptar, sigurisht nuk do tė ishin ku janė. Shteti, ose shetete shqiptare interesohen vetėm atėher kur ėshtė BUKA GATI, pėr ta ngrėnė, e kursesi ta bėjnė miellin, brumin, pjekjen e tjera punė...Mos, tė lutem mike Ariana...mos bir pre e nji propaganduesi PROVOKATOR...mendo, fort mirė para se tė deklarohesh. Ose, sė paku, merr kohė e lexoi tė gjirha komentet paraprake, e pastaj komento. Tunggggg...
il y a 7 heures · Je n’aime plus · 2
........................................................................................................................................................
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Patrio,herios   Mer 2 Juil - 2:48

Photo de Selami Hajrullaga.
15 juin, 08:41 · J’aime

Selami Hajrullaga i shkatruar dhe - i gjunjezuar kryeklishi arkan - nga humbjet ne ushtaraket te te aft te tij te komandove - ne koshare - ka kercnuar - qifftin - millosheviq - me zhdukjen dhe vrasjen edhe te femijeve te tyre nese nuk sulmon shtetin shqiptar gjat muajit - maj - te 99 dhe shkatrimin e u c k ne koshare dhe pashtrik - me kodin sekret te koduar - kinez z 43 -
15 juin, 08:45 · J’aime · 1
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Patrio,herios
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: