AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

  Ibrahim Kelm– RROFTĖ LRSHJ-Republike Kosova nen jugosllavi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ibrahim Kelm– RROFTĖ LRSHJ-Republike Kosova nen jugosllavi   Ven 4 Juil - 11:33

PĖR NJĖ REPUBLIKĖ SHQIPTARE NĖ JUGOSLLAVI!
–
RROFTĖ LRSHJ--a! Pėrshėndetje revolucionare (Ibrahim Kelmendi) PS. Sa i pėrket strehimit, ende nuk jam rregulluar. Sa po mė mundon, pasi disi  jam lidhur dhe kjo po pengon edhe nė punė, pos qė isha mėsuar "nomad". Mirėupafshim
27. Letėr e Ibrahim Kelmendit pėr Qendrėn Ekzekutive (QE), 12 gusht 1983
Shokėve tė QE Suedi, mė 12 gusht 1983

PĖR REPUBLIKĖN SHQIPTARE NĖ JUGOSLLAVI!
–
LAVDI TĖ RĖNĖVE PĖR LIRI E TĖ DREJTA TĖ POPULLIT E ATDHEUT!
–
RROFSHIN POPUJT LIRIDASHĖS TĖ MBARĖ BOTĖS!
–
RROFTĖ LĖVIZJA PĖR REPUBLIKĖN SHQIPTARE NĖ JUGOSLLAVI! Mė x Janar 1984 Komiteti Qendror i LRSHJ-sė (Ibrahim Kelmendi)
33. Letėr e Ibrahim Kelmendit pėr Faridin Tafallarin, (rreth mesit) janar 1984

pershendetje revolucionare


http://fr.scribd.com/doc/196138347/Fakte-per-Levizjen-e-Jusuf-Gervalles
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ibrahim Kelm– RROFTĖ LRSHJ-Republike Kosova nen jugosllavi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: