AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Reshati Gjyles çka i thote

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Reshati Gjyles çka i thote   Sam 5 Juil - 8:15

Conversation démarrée aujourd’hui
Reshat Badallaj
10:40
Reshat Badallaj
Reshat Badallaj KUJTIM;shoh se qenke njeri i paguar nga UDB-JA SERBIANE,nejse po te parashtroj ca pyetje;E para perse more pis rrene dhe mashtron popullin shqiptar, ti thua dhe njollos popullin shqiptar kur thua se je i familjes se Bajram Kurit,mor qeni i UDB-es serbe,BAJRAM KURTI, nuk ka qene i Gjakoves ore pis i pisave,Bajram Kuri ka qene nga Suhareka Theranda. Nderkaq, ti shkruan se nga Gjokova. Perse nuk te vie turp, te keqperdorish emrat e familjeve shqiptare? Ti perkrah nje njeri qe thote ika nga shqiptaret dhe jo nga serbet? Ti perkrah nje njeri qe thote se nuk ka komb shqiptar? Ti perkrah nje njeri qe thote: Te gjithe shqiptaret duhet me fut me nje grope dhe vra te gjithe,ti perkrah nje njeri qe kerkon vdekjen e te gjithe komandanteve te UCK-es, ti perkrah nje njeri qe bashke me udbashet LATIF DULLA DHE MILORAD NESHOVIQIN KANE SPIUNUAR SHUME SHQIPTAR,ti perkrah spiunin e UDB-es serbiane qe shetiti neper shtabet e UCK-es,kriminelin Arkan,ti perkrah nje njeri qe bashkepunoi me Milan Shipken,degjoje videokaseten se cka thote klyshi i tij Haxhi Kuci, ti perkrahish spiunin e UDB-es, Haxhi Kucin, qe ne sutjeske tha per flamurin tone eshte paqaver, ti perkrahesh nje spiun qe thote: ka vozitur pese cetniket e frenkit e te Arkanit,per 100 marka,por ky klysh thote se kane qene Akademik. Pergjigju ne kete pyetje se mua me vene se eshte ne perfundim libri i gjashte lidhur me kete spiun te UDB-es serbe,Haxhi Kucin. Do te flasin 36 deshmitare me emer e mbiemer. Dhe, kjo po me vyene mua te shohe se ti a i perkrah keta apo jo. A e din more qen se eshte e ndaluar te flasesh ne emer te familjeve tjera. Sqaro si mund te jesh xhai (si thua ti agja i Bajram Kurtit, kur thua se je nga Gjakova. Kjo tani do te shperndahet per OPINIONIN PUBLIK: perse i fshine faktete,argumentet,faksimilet e gjykatave,bre pisi i UDBES SERBE. Tani ne te pyesim publikisht: TREGO BIOGRAFIN TENDE; A KE QENE PATRIOT APO SPIUN I UDB-ES?
vor einigen Sekunden · Gefällt mir
Reshat Badallaj
10:45
Reshat Badallaj
E nderuara Gjyle, nuk po te njoh se kush jeni,por te ve ne dijeni, qe te lexosh, biografine time me faksimile origjinale dhe se neqoftese nuk kerkove falje do te merrem me Ty. N e jemi familje te burgosur politik,familje deshmoresh dhe shiko dhe kerko. Kete ta dhash si paralajmrim. Para se te beje publike dhe te beje hor te shkrova me respektin si femer....
Me mirenjohje, RESHAT BADALLAJ
aujourd’hui
Gjyle Gjata
14:49
Gjyle Gjata
Ju besoj patriot i madhi.Ju lutemi si vellaut a keni qen pjesmarres ne menzen e sudentave ne ato demonstrata te 11 marsit te vitit 1981?Na falin qe u bera kete pyetje?Tefala shume i nderuari Reshat
Reshat Badallaj
14:55
Reshat Badallaj
LEXONI TANI KOMENTET E THEKSOVA DHE ME ARGUMENT E FAKSIMIL,por une qellimisht i le gjerat,njehere te lehin te tjeret dhe pastaj ju pergjgjiem. Te lutem lexoji. Me mirenjohje,RESHAT BADALLAJ
E nderuara Gjylë, tani shkruajn per Ty se JU, jeni profil i qenit te konsulatave serbe-ruse,KUJTIM KURTI
Gjyle Gjata
14:58
Gjyle Gjata
Une i kam lexue,por ju nuk me tregoni ore vella,a keni qen pjesmarres ne ato demostrata se na lodhen duke fole shume njerez dhe nuk po dijm kush ishte ai ,apo ajo.
Gjyle Gjata
15:48
Gjyle Gjata
Une jam e gaqme te shkruaj per ju  per tane atdhetarizmin e juaj,por vetem te me tregoni a ke qen pjesmarres ne menzen e sutdentave me 11 mars,.Ma kan mbshtelle ,pastaj do i kalli Kujtimin,dhe ate Haxhiun qe po na shet mende.
Reshat Badallaj
15:52
Reshat Badallaj
Gjyle, me vjene shume keq,po shikova se ju jeni te miqesuar me kete spiun te konsulatave te huaja;serbo-ruse, Kujtim Kurtin
Gjyle Gjata
15:53
Gjyle Gjata
O gabova mu thfte dora,kqyre mire ty te kam bere lik,mos u nxef
Reshat Badallaj
15:54
Reshat Badallaj
jo, jo nuk nxehem oj moter!
Gjyle Gjata
15:55
Gjyle Gjata
shkruaj per demostrata te menzes dhe  e shef çka do u beje te dyve
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Reshati Gjyles çka i thote
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: